Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wielki Konkurs Morski
:milbravo:
Trzy pierścienie dla królów elfów...
[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
 
Odpowiedz
Model na konkurs ukończony. Oto link do galerii: http://www.papermodels.pl/index.php?topic=12306.20

Pozdrawiam,
Kuba
Odpowiedz
Chciałbym się zgłosić z moim wypierdkiem Smile http://www.papermodels.pl/index.php?topic=13818.10

Odpowiedz
Czy można zgłosić swój udział ale prowadząc relację w dziale dla początkujących...?

Wracam do modelarstwa kartonowego po latach, cały mój "dorobek" datowany był na lata '90 ubiegłego wieku, w międzyczasie próbowałem się reaktywować modelem lotniczym (relacja na kartonworku) który okazał się zbyt dużym wyzwaniem jak na moje aktualne możliwości i zakończył solidnym fiaskiem... Big Grin
Postanowiłem przeto zacząć jeszcze raz, tym razem najprostszym (przynajmniej w teorii... Wink ) modelem jakim dysponuję (Artilleriefährprahm typu D 3 lub ORP Jastrząb - oba z numerów specjalnych Modelarstwa Okrętowego) i dla dodatkowej motywacji wystartować w zmaganiach konkursowych.

Stąd oficjalne pytanie - czy model budowany w dziale dla początkujących, a co za tym idzie mający zapewne kilku wirtualnych współtwórców kwalifikuje się do WKM...?
Powiadają że prawdziwa sztuka obroni się sama... Ale nie przede mną!

Zgodność historyczna to opium dla ludzi bez wyobraźni.
Odpowiedz
Oczywiście, że można!
Czekam na relację i witam na forum!
"Duma mnie rozpiera jak groch jelita frontowego oficera"
Odpowiedz
No to oficjalne zgłoszenie - barka artyleryjska Artilleriefährprahm typu D3 z 14 numeru specjalnego Modelarstwa Okrętowego.
http://www.papermodels.pl/index.php?topi...#msg160795
Powiadają że prawdziwa sztuka obroni się sama... Ale nie przede mną!

Zgodność historyczna to opium dla ludzi bez wyobraźni.
Odpowiedz
Dobry wieczór! Ja w kwestii formalnej - do końca konkursu pozostało trochę ponad 2 miesiące, więc brać się do klejenia proszę Braci!
Z ogromną przyjemnością chciałbym zakomunikować, że do grona sponsorów konkursu dołączyli: ZbiG i pikowski z modelami USS Heermann od Hala i Richelieu od Gomixu. W imieniu organizatorów i zwycięzców (zwłaszcza zwycięzców  :mrgreenSmile bardzo Wam dziękuję!
"Duma mnie rozpiera jak groch jelita frontowego oficera"
Odpowiedz
Bardzo pomocny post Kolegi - i nie o nagrody tu chodzi (choć to zacnie ze strony Szanownych Sponsorów).  Trzeba brać się za rozgrzebane modele i do mety!
Mnie, na ten przykład, natchnął bardzo pozytywnie Smile
. . . powolutku się klei . . . Rolleyes
Odpowiedz
DRRRRYYYYYYYŃ!!
Do końca konkursu pozostał jedynie miesiąc! To całkiem sporo czasu na dokończenie modeli  Tongue  :mrgreen: . Do roboty koleżanki i koledzy!
"Duma mnie rozpiera jak groch jelita frontowego oficera"
Odpowiedz
o rany julek! A ja nie mam kiedy usiąść do modelu. Dobra, trza wziąć się w garść
rdzewieją: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 (GPM 10/2010) | JAGDPANZER IV Ausf.F (Modelik 11/06) | XP-61E (Orlik 11/2009)

się robią: StuG 40 F OSTKETTEN (GPM 13/2009) | Ju-88 C-6 Nightfighter (KA 5-6/2012)
Odpowiedz
U mnie na razie prace przy akagi stoją z powodu pokładu, więc nikłe szanse bym zdążył Sad
Odpowiedz
czy można złozyć formalny wniosek o przesunięcie terminu? Smile
rdzewieją: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 (GPM 10/2010) | JAGDPANZER IV Ausf.F (Modelik 11/06) | XP-61E (Orlik 11/2009)

się robią: StuG 40 F OSTKETTEN (GPM 13/2009) | Ju-88 C-6 Nightfighter (KA 5-6/2012)
Odpowiedz
Można  :mrgreen: , tylko czy zostanie rozpatrzony...  :razz:
"Duma mnie rozpiera jak groch jelita frontowego oficera"
Odpowiedz
Cóż, zaryzykuję. Smile
To ja zgłaszam formalny wniosek o przesunięcie terminu zakończenia konkursu na koniec 2015.
Swą prośbę motywuję Smile zaniepokojeniem o losy największych obecnie budowanych projektów, oraz swoim własnym - że tak się wyrażę - interesem osobistym jako że mogę nie zdążyć z czarną trumną. Smile

Proszę o poparcie forumowiczów, oraz pozytywne rozpatrzenie Smile
rdzewieją: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 (GPM 10/2010) | JAGDPANZER IV Ausf.F (Modelik 11/06) | XP-61E (Orlik 11/2009)

się robią: StuG 40 F OSTKETTEN (GPM 13/2009) | Ju-88 C-6 Nightfighter (KA 5-6/2012)
Odpowiedz
Zapijaczeni stoczniowcy z czeluści rozgrzebanego kadłuba Ticonderogi też proszą o przesunięcie zakończenia konkursu.
Odpowiedz
Mi tam jest w sumie obojętnie, ale może lepiej zakończyć tą edycję za ten miesiąc i zacząć kolejny konkurs morski z możliwością przeniesienia relacji z tego?
Odpowiedz
Ja także zgłaszam taki wniosek.
Odpowiedz
Tą edycję powinno się zakończyć zgodnie z regulaminem( chyba, że jest mało ukończonych ) a pozostałe relacje w których coś się dzieje przenieść do nowej edycji pod warunkiem, że Prezes Tuco wyrazi taką chęć i znajdzie nowych sponsorów :grin: PDT_Armataz_01_28
Zwodowany:
USS Gambier Bay, USS Heermann, USS San Francisco, USS Oklahoma, USS England, USS Erie, USS Aaron Ward
IJN I-176, IJN I-19, IJN Suzuya, IJN Shimakaze
DKM Hela, U-47
RM Leone Pancaldo
ORP Wicher, ORP Orzeł
Bitwa pod Cuszimą: Tsushima, Kagero
W budowie: IJN Nagato, IJN Taiho, De Ruyter, i wiele innych  Big Grin 
                  Bitwa pod Cuszimą : Aurora, Groznyj
                  Schwimmdock + SMS Undine


[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]  
Odpowiedz
eee, panowie nie przesadzajmy; konkurs powinien się zakończyć w terminie.
Modele rozgrzebane i pijani stoczniowcy będą zawsze  :lol: Toć to Panowie zabawa jest.
(no chyba że tylko ja tak do tego podchodzę )
ewentualny nowy z przeniesieniem bardzo chętnie (albo i nawet od zera)
Pzdr
Odpowiedz
Również jestem zdania, że nie można zmieniać reguł w trakcie trwania konkursu. I mimo, że jestem prawie pewien, że nie zdążę ze swoim modelem to nie należy przesuwać daty zakończenia.
I basta  Smile
Odpowiedz
Wszystkie wnioski zostały przyjęte i rozpatrzone, niektóre nawet pozytywnie  :mrgreen: Tongue
Termin zakończenia zostaje bez zmian!
Rozważam wystartowanie z drugą edycją konkursu, ale to jak znajdę sponsorów - zainteresowanych zapraszam na PW  :mrgreen:
(30-04-2015, 10:53)radzias link napisał(a):... Prezes Tuco ...
Radek, Ty uważaj żebyś kogoś ważnego nie obraził... :mrgreen:  :razz:

Tak czy owak konkurs kończy się o północy 27 maja - czasu zostało niewiele...
"Duma mnie rozpiera jak groch jelita frontowego oficera"
Odpowiedz
No i kuniec!
Tydzień temu zakończył się konkurs. Bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom. Tym, którym udało się dokończyć swoje dzieła i tym, którzy jeszcze kończą. Bez Was nie byłoby konkursu! Zgłosiliście 63 (!) modele, ukończyliście 17.
Wielkie podziękowania dla sponsorów, bez Was także nie byłoby konkursu
Na koniec jeszcze jedno wyjaśnienie: konkurs związany był z datą 27-28 maja – przyznawaliśmy bonusy za powiązanie sklejanego modelu z tą datą. Tak się składa, że 27 maja zatopiony został pancernik Bismarck, jednak nie to wydarzenie chcieliśmy uczcić konkursem. Konkurs miał upamiętnić 110 rocznicę Bitwy pod Cuszimą, w której Rosjanie ponieśli sromotną klęskę. Trochę szkoda, że tylko jeden model z tego okresu pojawił się w konkursie, szkoda tym większa, że nie został ukończony (pozdrowienia dla Roberta!).
Pora zatem na rozstrzygnięcie konkursu – zapraszam do oddzielnego wątku, w którym odbędzie się głosowanie: TU!
"Duma mnie rozpiera jak groch jelita frontowego oficera"
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Modele z Renova Model - Konkurs - zapraszam Poste 0 2,401 28-12-2019, 09:40
Ostatni post: Poste
  Wielki Konkurs Lotnictwa Morskiego - głosowanie Tuco 33 15,706 31-07-2017, 09:06
Ostatni post: Tuco
  Wielki Konkurs Morski 2 - Głosowanie Tuco 49 14,412 16-07-2017, 09:58
Ostatni post: tomo11
  Wielki Konkurs Morski 2 Tuco 95 43,348 05-06-2017, 11:34
Ostatni post: Tuco
  Wielki Konkurs Lotnictwa Morskiego Tuco 30 13,774 04-06-2017, 10:19
Ostatni post: Tuco
  Skrzydła Wielkiej Wojny - konkurs II edycja Paweł O 24 14,586 22-09-2015, 05:48
Ostatni post: cotlet
  Wielki Konkurs Morski - głosowanie Tuco 79 28,808 12-07-2015, 10:00
Ostatni post: yogi
  [Konkurs] Beauty Contest by Bonk bonk 27 12,318 27-04-2015, 10:07
Ostatni post: qbas
  Skrzydła Wielkiej Wojny - konkurs Paweł O 90 38,974 01-10-2014, 06:27
Ostatni post: JaCkyL
  Konkurs Samolotów Odrzutowych Kroolo 123 44,064 04-02-2014, 01:13
Ostatni post: kilek15

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości