Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Serwer na własny hosting zdjęć
#1
Witam,
chcę stworzyć własny prywatny hosting zdjęć, aby obejść ograniczenia fotosikowe i mieć kontrolę nad zawartością. Chcę to oprzeć na darmowym serwerze. I tutaj pojawia się problem. Ósemka nie pozwalała mi w ogóle wklejać zdjęcia z serwera na innej stronie. Założyłem konto na hostingerze i z początku super hiper, ale co dwa tygodnie dostaję maila o zerowej liczbie odwiedzin i braku w pełni funkcjonalnej strony(wrzuciłem tylko index.html, z nagłówkiem i <body>), z tego powodu chcą mi usunąć konto. Może ktoś z Was zna jakiś fajny darmowy serwer, który by się nadawał do takiej działalności?

Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Darmowe mają to do siebie że kiedyś wysiadają. Ja też używam hostingera jednak u mnie jest sytuacja odwrotna, ponieważ mam zbyt duże obciążenie. Z hostingerem warto założyć sobię choćby bloga albo galerię (np Copermine)
Odpowiedz
#3
Nie ukrywam, dexter, że liczyłem na wypowiedź kogoś Twojego pokroju, kto ma styczność z tym na codzień, ale nie miałem śmiałości pisać bezpośrednio. Smile
Ogólnie podoba mi się ten hostinger i mimo wszystko chciałbym oprzeć na nim całą działalność. Z darmowych znalazłem jeszcze http://fwl.pl/hosting.html. Jeszcze nie ogarnąłem co i jak.
Dziś nawet przejrzałem oferty płatnych serwerów i jak na razie linuxpl ma najciekawszą ofertę.
Odpowiedz
#4
ja z płatnych używam az.pl i superhost.pl
Odpowiedz
#5
Ja korzystam aktualnie z http://www.imagic.pl/ szału nie ma, ale jak na darmowy hosting zdjęć ok.
Odpowiedz
#6
A co z usługą Google zdjęcia?
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Co do tej pierwszej są jednak pewne wątpliwości...
Odpowiedz
#7
Ja używam Google "Picasa Web Albums" i jestem zadowolony z usługi. Wszystkie fotki w moich relacjach są wstawiane z picasy.
Odpowiedz
#8
Zawsze można powrzucać zdjęcia na chomika, można ustawić całe konto prywatne aby nikt nie mógł wejść bez logowania, albo dopiero po wpisaniu hasła. Nie wiem czy jest tam jakiś limit ale w moim przypadku jak na razie nie sapią że chcą jakąś opłatę a jest tego sporo Wink

W swoim czasie korzystałam z photobucketa bo był darmowy i nie było limitu ale w ostatnich latach nałożyli limit i go porzuciłam. Z googlem jest to że też ma limity pojemności jeśli się dobrze orientuję a zdjęcia wrzucane prosto z aparatu w dużej rozdzielczości dość dużo zajmują.

---
http://pl.mfirma.eu/
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dodawanie zdjęć do relacji z budowy btomko 1 1,951 01-02-2021, 10:03
Ostatni post: SZAD
  Dodawanie zdjęć JO 4 2,503 28-10-2018, 05:23
Ostatni post: JO
  Własny okręt wojenny Xqwzts 2 2,726 02-02-2014, 03:16
Ostatni post: KRÓWEK_01
  Coś do robienia zdjęć Grzegorz 5 5,414 19-04-2007, 11:53
Ostatni post: Bizon

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości