Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy bolid F1 Roberta Kubicy
#1
Nie jestem wielkim fanem F1 i nie znam sie na niej, ale dziś miałem okazję pooglądać i strzelić fotki (niestety tylko komórką) bolidowi F1 Roberta Kubicy.

Mam nadzieję że komuś sprawię frajdę dając je tutaj.....
Odpowiedz
#2
Piękny sprzęt.... jeszcze tylko logo Papermodels.pl brakuje :grin: :wink:
Odpowiedz
#3
A gdzie to autko stoi?
Odpowiedz
#4
Mara Czyżbyś planował je przemalować w bardziej "Paper'owe" barwy???? :grin:
Odpowiedz
#5
Cytat:Mara Czyżbyś planował je przemalować w bardziej "Paper'owe" barwy???? :grin:
Czemu nie PDT_Armataz_01_01
Chociaż srebrne bolidy ma już team McLaren-Mercedes...
Ale jak pisałeś, brakuje naszego loga :mil11:
Odpowiedz
#6
Obawiam sie że jesteśmy dużo za mali byu nawet jedną literkę wstawić na taki bolid.

Swoją drogą zobaczenie go "na żywo" robi ogromne wrażenie. Jedyne co to myślałem że jest większy. Jako ciekawostkę podam że miał jeszcze na oponach fabryczne nalepki.
Odpowiedz
#7
Może sobie przypomnijmy dlaczego Kubica ma nowy bolid ;p
http://bones.piastlan.net/drastyczny_wypadek_F1.jpg
...."czym różnię się od innych(niczym)robie to co umiem
Mam zdolności wybitne(może)Wiem że mnie rozumiesz
Wiem że dużo umiesz więc w siebie brachu uwierz..."
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  nowy pojazd inżynieryjno – ewakuacyjny Gorets-O piotr.karton 0 3,001 11-05-2015, 02:10
Ostatni post: piotr.karton

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości