Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podgląd, cytowanie - problemy
#1
Zakładam ten wątek, gdyż chciałbym poznać oficjalne stanowisko administratorów w sprawie upierdliwych problemów (patrz temat), które mają miejsce na forum już od dłuższego czasu. Czy jest planowane naprawienie tej funkcjonalności - odpowiedź typu "zmień se pan przeglądarkę" jest dla mnie wysoce niesatysfakcjonująca - śmiem twierdzić, że w szanującej się firmie za taką odpowiedź wyleciałbym z pracy na zbity pysk  :mil11:

Do czasu naprawy w/w funkcjonalności zawieszam prowadzenie relacji i wstawianie galerii - bo po prostu brak mi energii, żeby się jeszcze z tym szarpać.
Odpowiedz
#2
undertow,
a że to nie szanowana firma to nie wylecę na ryj Smile na razie nie wiem gdzie jest błąd i jak go naprawić.
Odpowiedz
#3
(12-11-2013, 10:35)dexter link napisał(a):undertow,
a że to nie szanowana firma to nie wylecę na ryj Confusedmile: na razie nie wiem gdzie jest błąd i jak go naprawić.


Caryco  :mrgreen:  może taki myk podpowie ci rozwiązanie. Jak się w Operze kliknie prawym klawiszem na tekst cytuj i  wybierze  opcję "otwórz na nowej karcie"  to cytowanie działa, co widać na "załączonym obrazku "
Pozdrowaśki.
Odpowiedz
#4
(12-11-2013, 05:57)zetpt link napisał(a):[quote author=dexter link=topic=12641.msg145260#msg145260 date=1384245347]
undertow,
a że to nie szanowana firma to nie wylecę na ryj Confusedmile: na razie nie wiem gdzie jest błąd i jak go naprawić.


Caryco  :mrgreen: może taki myk podpowie ci rozwiązanie. Jak się kliknie prawym klawiszem na tekst cytuj i w Operze wybierze się opcję "otwórz na nowej karcie"  to cytowanie działa, co widać na "załączonym obrazku "
Pozdrowaśki.
[/quote]
Jak się w tym samym okienku kliknie to też działa co widać w załączonym poście.

Poważnie traktuję to forum ale do dnia dzisiejszego nie udało mi się na moich maszynach wygenerować tego błędu.
Problem jest w skrycie Java, który jest odpalany na samym początku a że nie mam czasu się tym zająć to jeszcze leży.
Odpowiedz
#5
(12-11-2013, 06:00)dexter link napisał(a):[quote author=zetpt link=topic=12641.msg145268#msg145268 date=1384271822]
[quote author=dexter link=topic=12641.msg145260#msg145260 date=1384245347]
undertow,
a że to nie szanowana firma to nie wylecę na ryj Confusedmile: na razie nie wiem gdzie jest błąd i jak go naprawić.


Caryco  :mrgreen: może taki myk podpowie ci rozwiązanie. Jak się kliknie prawym klawiszem na tekst cytuj i w Operze wybierze się opcję "otwórz na nowej karcie"  to cytowanie działa, co widać na "załączonym obrazku "
Pozdrowaśki.
[/quote]
Jak się w tym samym okienku kliknie to też działa co widać w załączonym poście.

Poważnie traktuję to forum ale do dnia dzisiejszego nie udało mi się na moich maszynach wygenerować tego błędu.
Problem jest w skrycie Java, który jest odpalany na samym początku a że nie mam czasu się tym zająć to jeszcze leży.
[/quote]


Ale numer  Confusedhock: działa  :mrgreen:
Odpowiedz
#6
U mnie działa ja się kliknie cytuj, nie działa umieść cytat jak się chce cytować z otwartym oknem Wyślij odpowiedź.
[Obrazek: papermodelart.jpg]
Odpowiedz
#7
W momencie kliknięcia przycisku "Podgląd" konsola Firefoxa generuje błąd:
TypeError: XMLDoc.getElementsByTagName(...)[0] is undefined

w tej linii kodu: var preview = XMLDoc.getElementsByTagName('smf')[0].getElementsByTagName('preview')[0];

Z kolei zwracany plik XML wygląda poprawnie:
<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>
<smf>
<preview>
<subject><![CDATA[Odp: Podgląd, cytowanie - problemy]]></subject>
<body><![CDATA[test]]></body>
</preview>
<errors serious="0" topic_locked="0">
<caption name="guestname" class="" />
<caption name="email" class="" />
<caption name="evtitle" class="" />
<caption name="subject" class="" />
<caption name="question" class="" />
</errors>
<last_msg>145272</last_msg>
</smf>

Zainstalowałem sobie lokalnie SMF 2.0.4 i u mnie ten błąd nie wyskakuje (podgląd działa poprawnie) - ten sam Firefox oczywiście.

Coś się musiało skiepścić podczas instalacji dodatków.

Edit:
Chyba mam dex - przeczytaj to http://www.simplemachines.org/community/...c=216939.0

Chodzi chyba o puste linie albo spacje w plikach php przed deklaracją <!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 ...
Odpowiedz
#8
  U mnie, jak na razie wszystko działa poprawnie.
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#9
Dexiu, tak ci dobrze z gęby patrzy a Ty mówisz że nie umiesz forum naprawić. Jak to tak?
Odpowiedz
#10
undertow, to nie to. Ja wiem że coś takiego FF zrzuca. Problem jest w skrypcie Javy który jest ładowany na początku. Na JS się nie znam więc muszę się mocno wgłębić w ten temat aby naprawić. Na chwilę obecną nie mam czasu na to. Mam inne obowiązki. Mam to zapisane na liście do naprawy. Pamiętaj że goły SMF będzie działać poprawnie ale żeby mieć określone funkcje to należy dodawać dodatki i jeden z nich coś zmienił.

Ceva, no widzisz tak czasami bywa.

Czeka mnie niebawem aktualizacja bezpieczeństwa i postaram się nad tym przychylić.
Odpowiedz
#11
U mnie nie działa cytowanie (już nie mam opery), logować się zawsze muszę 2x, bo za 1 razem nie wchodzi.
Widoczny po prawej stronie na górze "panel logowania" bym usunął, bo przy jego pomocy, nigdy nie udało mi się zalogować na forum.
CSS też jest tam wysypany.

A na stronie głównej, avatary użytkowników są "posplaszczane" Big Grin
To tyle moich gorzkich żali (obserwacji), że tak powiem, przy okazji tego tematu Big Grin
Moje modelarskie poczynania: http://facebook.com/warsztatmodelarski 
Odpowiedz
#12
Ale spam... Big Grin
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Cytowanie, Raven 1 3,497 14-10-2012, 11:43
Ostatni post: dexter

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości