Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IJN Akagi 1:200 od Answer'a - zapowiedz.
#26
Ojjj rozkręca się ta wojenka dlatego... LECĘ PO POPCORN Smile
Odpowiedz
#27
To już chyba tradycja przy okazji nowości z każdego wydawnictwa  PDT_Armataz_01_36
Odpowiedz
#28
Gdzie jest moderator?
Pozdrawiam:

Paolo

Wysłane z mojego starego PC przy użyciu najzwyklejszej przeglądarki.
----------------------------------------------------------
Motto: Sklejam bo lubię a nie dlatego, że potrafię.
Złota Myśl: 1.Lepiej żeby mnie nienawidzili takim jakim jestem, niż kochali kogoś kim nigdy nie będę. [Obrazek: 07icon_smile4.gif]
                       2. Nie mam konta na fejsie i o dziwo potrafię z tym żyć, tak więc nie możliwe stało się możliwe.

Na warsztacie:
Me-109 G5 KK Nr6(1/2009) 1:50, Me 109F-4 AH Kartonowy Arsenał 4/2005

Ukończone:
P-40 Tomahawk MM 2/1977 1:50
Odpowiedz
#29
ghost_war, a nie czas iść już lekcje odrabiać dzieciaku, pokaż może pierw jakieś swoje modele sklejone a potem krytykuj tych którzy dla nas je projektują, bo przypuszczam że twój poziom modelarski jest na poziomie dziecka z przedszkola (o ile nie niszy) nie ubliżając tu dzieciom.
Odpowiedz
#30
(20-11-2013, 09:02)Paolo vanKossi link napisał(a):Gdzie jest moderator?

A zamiast moderatora mogę być ja? :roll:

Wątek zamykam, poszli won do klejenie, a nie gadać się zachciało!

Może być?

:razz: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Odpowiedz
#31
Wojtek PDT_Armataz_01_34
Myślę ,że na razie nie będę reagował. Spróbujmy to załatwić w starym stylu , czyli nie reagować dopóki nie leci mięso. I tak jak opadnie kurz ja ten wątek posprzątam.
Odpowiedz
#32
A co to za napinka, niech ghost_war zaprojektuje model i zrobi zdjęci surówki itp. itp. i DareckiIV będzie mógł ocenić co i jak. Takie rozwiązanie proponuje.
Odpowiedz
#33
ghost_war prawie połowę swoich postów napisał w tym wątku (6/14). Czyli to osoba która się wcale nie udziela na forum a tylko denerwuje i ubliża swoją postawą i zachowaniem innych. Szkoda że pod przykrywką nicku niektórzy myślą że mogą wypisywać co im się chce.

Ja na Akagi czekam i na pewno kupię i skleję.

Pozdrawiam,
Kuba
Odpowiedz
#34
W związku z tym, że jest to model okrętu w skali 1:200, dla mnie bez znaczenia jakiego wydawnictwa (grunt, że z kartonu), i jestem dorosły, nie rzucę mięsem tylko przytoczę jedno warzywo - burak.
Odpowiedz
#35
Ciekawe tylko że i tu i tam najbardziej aktywny jest Gość sklejający a nie pokazujący :-)
Szanuję wybór :-) Każdy prawo ma.
Pzdr
Odpowiedz
#36
przede wszystkim wątek na konradusie to śmietnik zrobiony przez niejakiego Halogena. Gościu czepia się zawsze wszystkich i wszystkiego. Ja nie uwazam, by rojekty Dareckiego były niedopracowane. Mam kilkadziesiąt modeli wydawnictwa Answer, z czego dwa w trakcie budowy i kilka sklejonych. Są drobne błędy, jak w każdym modelu (nawet w modelach Halińskiego zdarzają się babole o których mailowo informowałem samego Wydawcę i on je potwierdzał. Zaznaczam, że to babole a nie błędy!), ale żeby od razu kogoś zjeżdżać za to, że gdzies tam jest lekkie przesunięcie lub trochę kogoru brakuje to już zwykłe trollowanie na forum.

Kolego Ghost_war: skończ proszę te swoje prywatne wycieczki, albo pokaż wreszcie dobitne dowody na swoje słowa, bo linkowanie wątku z konradusa, gdzie inny troll forumowy zagaja rozmowę a później cieszy się widząc jak ludzie się pienią, nie jest żadnym dowodem. Konkretnie: zdjęcia, linki, informacje które z nowych modeli Answera są niesklejalne lub trzeba je łatać jak Halifaxa z Małego Modelarza.
rdzewieją: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 (GPM 10/2010) | JAGDPANZER IV Ausf.F (Modelik 11/06) | XP-61E (Orlik 11/2009)

się robią: StuG 40 F OSTKETTEN (GPM 13/2009) | Ju-88 C-6 Nightfighter (KA 5-6/2012)
Odpowiedz
#37
To może tu. Czy w projekcie przewidziana jest podstawka? W Kongo, Ise i Taiho nie było, można zrobić samemu ale nie wszystkim się chce itp. Smile Jeśli można prosić o odpowiedź. Dziękuje.
W produkcji: ...
G: Galerie
Odpowiedz
#38
(24-11-2013, 10:59)raziel79 link napisał(a):przede wszystkim wątek na konradusie to śmietnik zrobiony przez niejakiego Halogena. Gościu czepia ....
żebyś ty wiedział kto to jest halogen Smile
Odpowiedz
#39
Passer Montanus - autor projektu DRAGON WAGON ??? Koleżka moderatora na konradusie ?? Dlatego tak sobie pisze i pisze....a tak na marginesie to forum "pampersowe" to chyba jedyne na którym można poczytać i popatrzeć na modele. 
Odpowiedz
#40
No to ja się pochwalę ja już swojego Akagi mam i jestem przeszczęśliwy Smile Model już wstępnie przeglądnięty i pomacany. A więc model znajduję się na 27 arkuszach z kolorowymi elementami 14 arkuszach z częscaimi szkieletu oraz 12 stron z opisem oraz rysunkami montażowymi format taki jak w ijn taiho ogółem dośc gruba książka z masą elemtów do wycięcia. Wydruk modelu bardzo ładny szczególnie podoba mi się kolorystyka pokładu czyli w lotniskowcu jedna z bardziej widocznych części, ale także elementy burt na jednolitym kolorze szarości, przebarwień nie zauważyłem ale to okaże się najprawdopodobniej podczas sklejania tych elemntów. Na pierwszej stronie także podgląd arkuszy wycietych laserowo które idzie oczywiście nabyć, ja narazie sie wstrzymałem ale bez kratownic pewnie się nie obedzię, ale także w późniejszej fazie pewnie dokupię pokłady grawerowane.
Dla osób zainteresowanych dodam że jak skończę remontować mieszkanie to rozpocznę budowę tego model budując na zminaę z chikumą.

A tu kilka podglądowych arkuszy:
[Obrazek: th_okl_zps61ec52f7.jpg]
[Obrazek: th_1_zps6938da5e.jpg]
[Obrazek: th_2_zps4bab1b14.jpg]
[Obrazek: th_3_zpsf9e6d26c.jpg] [Obrazek: th_4_zps592952aa.jpg]
[Obrazek: th_5_zps28f48f63.jpg]
[Obrazek: th_6_zps6ae2989d.jpg]
[Obrazek: th_7_zps76b16731.jpg]
[Obrazek: th_8_zps503a0298.jpg]
[Obrazek: th_9_zps308637b7.jpg]
[Obrazek: th_10_zpsb7357684.jpg]
Odpowiedz
#41
Faktycznie, pokład bardzo ładny. Może kiedyś potnę go? Kurcze, tylko wielkie to
jak stodoła :evil:
Pozdr.
Trzy pierścienie dla królów elfów...
[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
 
Odpowiedz
#42
Co to dla Ciebie? Wink

Model ma super potencjał, gdy wyobrazić go sobie obładowanego samolotami pokładowymi Smile

Pozdrawiam!
Maciej
Chcesz pogadać o modelach RC?
YouTube: www.youtube.com/rcbonk

Facebook: http://www.facebook.com/rcbonk.fanpage
Instagram: http://www.instagram.com/rc_bonk/
Odpowiedz
#43
Potniesz nie potniesz, pewnie już umiesz. Ale jak zaczniesz sklejać to będzie super :mil11:
I oczywiście masz we mnie kibica  PDT_Armataz_01_34
pzdr
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [zapowiedź] 36 numer specjalny MODELARSTWA OKRĘTOWEGO syjek 3 911 19-11-2023, 03:44
Ostatni post: SZKUTNIK
  [zapowiedź] 35 numer specjalny MODELARSTWA OKRĘTOWEGO syjek 0 1,042 18-05-2023, 12:31
Ostatni post: syjek
  [zapowiedź] 34 numer specjalny MODELARSTWA OKRĘTOWEGO syjek 2 2,119 03-01-2023, 10:59
Ostatni post: skarczew
  [zapowiedź] 33 numer specjalny MODELARSTWA OKRĘTOWEGO syjek 0 1,495 20-05-2022, 04:09
Ostatni post: syjek
  [zapowiedź] 32 numer specjalny MODELARSTWA OKRĘTOWEGO syjek 0 1,688 23-11-2021, 08:43
Ostatni post: syjek
  [zapowiedź] 31 numer specjalny MODELARSTWA OKRĘTOWEGO syjek 0 1,945 24-05-2021, 05:28
Ostatni post: syjek
  /N/ Answer samolot MD 12 Andrzej Px48 0 1,791 15-04-2021, 02:56
Ostatni post: Andrzej Px48
  [zapowiedź] 29 numer specjalny MODELARSTWA OKRĘTOWEGO syjek 0 1,943 10-05-2020, 03:12
Ostatni post: syjek
  [zapowiedź] 87 numer MODELARSTWA OKRĘTOWEGO syjek 6 3,474 06-05-2020, 12:13
Ostatni post: syjek
  [zapowiedź] 28 numer specjalny MODELARSTWA OKRĘTOWEGO syjek 0 1,850 04-11-2019, 02:11
Ostatni post: syjek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości