Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Airshow Krzesiny 2007 [zdjęcia]
#1
Witam
Jako, że miałem aparat wrzucam fotki z imprezy. Ogólnie było przyjemnie. Dojazd do lotniska obwieszony transparentami typu "śmierć F-16", "teren skażony hałasem". Nie było tłumów, pogoda taka sobie (niestety). W hangarach różne wystawy oraz w jednym z nich nasze F-16. Pokaz Thunderbirdsów rozpoczął się pokazem naziemnym (tzw. balet obsługi) i włączeniem silników tuż przed publicznością (stałem przy barierce a na wprost mnie f16 :mrgreen: ). Później bajery, musztra i start. Niestety pokaz w powietrzu trwał 11minut. Udało mi się nakręcić filmik (trzymając parasol w deszczu i wichurze :mrgreen: :lol: ) później postaram się go skręcić. Wszyscy ruszyli do samochodów a ja udałem się do hangaru po autografy :mrgreen: .Mam prawie wszystkie autografy na plakacie (1 brakuje) i zdjęcia z pilotami :-D .
Dowiedziałem się, że pokaz nie mógł się odbyć wcześniej ze względu na zasady wojskowe (planowanie). Słowa pilotów brzmiały "next time".

Dosyć gadania zdjęcia:
[Obrazek: th_IMG_0102.jpg][Obrazek: th_IMG_0099.jpg][Obrazek: th_IMG_0098.jpg][Obrazek: th_IMG_0097.jpg]
[Obrazek: th_IMG_0096.jpg][Obrazek: th_IMG_0095.jpg][Obrazek: th_IMG_0093.jpg][Obrazek: th_IMG_0092.jpg]
[Obrazek: th_IMG_0091.jpg][Obrazek: th_IMG_0085.jpg][Obrazek: th_IMG_0074.jpg][Obrazek: th_IMG_0073.jpg]
[Obrazek: th_IMG_0072.jpg][Obrazek: th_IMG_0071.jpg][Obrazek: th_IMG_0070.jpg][Obrazek: th_IMG_0069.jpg]
[Obrazek: th_IMG_0065.jpg][Obrazek: th_IMG_0059.jpg][Obrazek: th_IMG_0058.jpg][Obrazek: th_IMG_0057.jpg]

[Obrazek: th_IMG_0056.jpg][Obrazek: th_IMG_0055.jpg][Obrazek: th_IMG_0054.jpg][Obrazek: th_IMG_0053.jpg]

[Obrazek: th_IMG_0052.jpg][Obrazek: th_IMG_0051.jpg][Obrazek: th_IMG_0050.jpg][Obrazek: th_IMG_0049.jpg]

[Obrazek: th_IMG_0048.jpg][Obrazek: th_IMG_0047.jpg][Obrazek: th_IMG_0046.jpg][Obrazek: th_IMG_0045.jpg]

[Obrazek: th_IMG_0044.jpg][Obrazek: th_IMG_0043.jpg][Obrazek: th_IMG_0042.jpg][Obrazek: th_IMG_0041.jpg]

[Obrazek: th_IMG_0040.jpg][Obrazek: th_IMG_0039.jpg][Obrazek: th_IMG_0038.jpg][Obrazek: th_IMG_0037.jpg]

[Obrazek: th_IMG_0036.jpg][Obrazek: th_IMG_0035.jpg][Obrazek: th_IMG_0034.jpg][Obrazek: th_IMG_0033.jpg]

[Obrazek: th_IMG_0032.jpg][Obrazek: th_IMG_0031.jpg][Obrazek: th_IMG_0030.jpg][Obrazek: th_IMG_0028.jpg]

[Obrazek: th_IMG_0027.jpg][Obrazek: th_IMG_0026.jpg][Obrazek: th_IMG_0025.jpg][Obrazek: th_IMG_0024.jpg]

[Obrazek: th_IMG_0022.jpg][Obrazek: th_IMG_0021.jpg][Obrazek: th_IMG_0020.jpg][Obrazek: th_IMG_0014.jpg]

[Obrazek: th_IMG_0019.jpg][Obrazek: th_IMG_0018.jpg][Obrazek: th_IMG_0007.jpg]

I zapowiedź kolejnych zdjęć:[Obrazek: th_IMG_0136.jpg][Obrazek: th_IMG_0109.jpg]

To temat do zdjęć kto ma niech wrzuca

Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Jako, że to mój pierwszy post witam serdecznie wszystkich :wink:
Dzięki za fotki Shady - szczególnie cieszą te z polskimi 16-kami. Jak mniemam do hangaru nie wpuszczali ? Podłoga tak wypucowana, że możnaby z niej jeść Smile
Z głową w chmurach ...
Odpowiedz
#3
Do hangaru niby nie można było wejść choć widziałem tam kilka osób jak rozpadało się.
Wszystko było wypucowane PDT_Armataz_01_01

http://pl.youtube.com/watch?v=ZxbokFvHA7w
Złożyłem taki to filmik i wrzuciłem na youtube. Robiony aparatem ale jakość mnie zadziwiła.
Odpowiedz
#4
ja też tam byłem piwo z sokiem piłem po brodzie mi kapało nic dla was nie zostało.
Bywałem na lepszych pokazach ale i tak sie pochwalę kilkoma zdjęciami. I tak na początek kilka zdjęć zespołu:
[Obrazek: t1vz8.th.jpg] [Obrazek: t2dj0.th.jpg] [Obrazek: t3lo7.th.jpg] [Obrazek: t4kn2.th.jpg] [Obrazek: t5bu0.th.jpg]
[Obrazek: t6qh4.th.jpg] [Obrazek: t7mp4.th.jpg] [Obrazek: t8lv5.th.jpg] [Obrazek: t9tx6.th.jpg] [Obrazek: t10wx9.th.jpg]
[Obrazek: t11ck7.th.jpg] [Obrazek: t12cb4.th.jpg]
tyle udało mi się wybrać zdjęć o jako takiej jakości.
Dalsza część relacji będzie trochę później.
Odpowiedz
#5
Muszę prowadzić relacje skokami bo mi się neostrada zawiesza.
Oto dalszy cią:
nasze 30-to letnie nowości
[Obrazek: f1bi6.th.jpg] [Obrazek: f2dl5.th.jpg]
a to stało na placu:
[Obrazek: z1fq9.th.jpg] [Obrazek: z3id7.th.jpg] [Obrazek: z4oi0.th.jpg] [Obrazek: z9zu5.th.jpg]
[Obrazek: z5km3.th.jpg] [Obrazek: z6ri0.th.jpg] [Obrazek: z7sv6.th.jpg] [Obrazek: z8ww1.th.jpg]
[Obrazek: z10iu0.th.jpg] [Obrazek: z11ey1.th.jpg] [Obrazek: z12qi5.th.jpg] [Obrazek: z13br4.th.jpg]
[Obrazek: z14us5.th.jpg] [Obrazek: z15em9.th.jpg] [Obrazek: z16qc7.th.jpg] [Obrazek: z17rc1.th.jpg]
[Obrazek: z19ze6.th.jpg] [Obrazek: z20aw0.th.jpg] [Obrazek: z21mb4.th.jpg] [Obrazek: z23mr3.th.jpg]
to by było na tyle, a ostatnie zdjęcie przedstawia autora zdjęć przedstawionych powyżej
[Obrazek: autorbm8.th.jpg]
Odpowiedz
#6
Cytat:nasze 30-to letnie nowości
- z tego co pamiętam zostały wyprodukowane w ciągu ostatnich dwóch lat :razz:
Z głową w chmurach ...
Odpowiedz
#7
ale projekty i konstrukcja jest już bardzo stara
Odpowiedz
#8
Cytat:ale projekty i konstrukcja jest już bardzo stara

Su-27 też w tym roku obchodzi swoje 30-lecie :-)
na macie: projekt X
Odpowiedz
#9
Cytat:[quote author="puchacz"]ale projekty i konstrukcja jest już bardzo stara

Su-27 też w tym roku obchodzi swoje 30-lecie :-)[/quote]

Ja też - za kilka dni :mrgreen: A co do konstrukcji to mimo, iż już nie nastoletnia to sprawdzona a bebechy najnowsze - mamy najnowocześniejszą wersję F-16 wśród krajów NATO Idea
Z głową w chmurach ...
Odpowiedz
#10
Witam,
Marzen, powiem tylko ,że może i one są najnowocześniejsze , bo nawet nie nasi piloci na tym typie latają tylko Amerykańscy (bo muszą sami nauczyć się je prowadzić zanim nauczą naszych), co do samolotu i jego produkcji to jest to 2003 ,a niektóre bebechy jak np. owiewka do samolotu który uroczyście chrzciła pierwsza dama jeśli się nie mylę to jest dziewięcioletnia i wyrwana z tych samolotów które sobie stoją zakonserwowane na pustyni w stanach, bodajże w Nevadzie. A tak poza tym to szkoda gadać. Życzę im jak najlepiej.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#11
z tym nowym F-16 jest jak z samochodem rodzimej produkcji marki polonez
Odpowiedz
#12
Jak na razie chłopaki to słyszę tylko czcze gadanie nie poparte żadnymi sensownymi argumentami. Block 52+ który mamy jest obecnie najnowocześniejszym pod względem wyposażenia F-16 w krajach NATO. Nowocześniejszy jest tylko F-16 block 60 dla Arabii Saudyjskiej. Nie wiem co ma do tego info, że nasi piloci na nim nie latają tylko Amerykańscy i że muszą się go najpierw nauczyć - to przesada. Amerykanie masowo używają block 40/42 i tak naprawdę różnice w porównaniu z naszą wersją są tylko w wyposażeniu elektronicznym - nie ma jakichś niesamowitych różnic w prowadzeniu jednego i drugiego typu. Z tą owiewką to pierwsze słyszę i myślę, że to wyssane z palca wieści - no chyba Partyzant, że przedstawisz jakieś konkretne źródła. A może po prostu nie leży wam ten samolot bo jest amerykański ?? Bo argument, że konstrukcja ma już 30 lat to żaden argument.
Z głową w chmurach ...
Odpowiedz
#13
Marzen nie obrażaj sie tak , ale chyba pamiętarz z naszej rozmowy na priv gdzie pracuję i co robię. Jesli chcesz jakiś dowodów to ich tutaj nie mogę i nie chcę tutaj przedstawiać. Jeśli chcesz to możemy pogadać na priv.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#14
Partyzancie - nie obrażam się, tylko narzekanie na F-16 jest tak powszechne, a jakoś nikt nie chce tego poprzeć dowodami :neutral: No ale nic to - każdy z nas ma swoje zdanie. Ja nie pracuję w branży to mogę i nie wiedzieć tego czy owego :wink: Pozdrawiam !!
Z głową w chmurach ...
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zdjęcia samolotów i nie tylko. wrobel150 3 4,154 17-08-2014, 10:40
Ostatni post: sheldon
  P-40M w American Airpower Museum (zdjęcia) cotlet 5 3,419 18-07-2012, 03:04
Ostatni post: cotlet
  MiG-3 - potrzebne zdjęcia Bullet 2 3,776 28-06-2010, 12:12
Ostatni post: Bullet
  PZL - 23 Karaś - Potrzebne zdjęcia, plany, materiały pmarcin 12 7,629 02-07-2009, 11:06
Ostatni post: koper

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości