Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alenia Aermacchi M-346 Master
#1
Stało się. Nasi możnowładcy wybrali M-346 http://www.altair.com.pl/news/view?news_id=12291 choć po cichutku myślałem o brytyjskim Hawku albo T-50. Ja jestem zaskoczony. A Koledzy???
Odpowiedz
#2
NASI wybrali też F-16 które nie startują gdy na pasie leżą"paproszki "zanieczyszczeń, druga ekipa wybrała Dreamlinery- które nie latają...... bo nie . Więc wszystko w normie.
Odpowiedz
#3
(24-12-2013, 08:27)Navi link napisał(a): NASI wybrali też F-16 które nie startują gdy na pasie leżą"paproszki "zanieczyszczeń, druga ekipa wybrała Dreamlinery- które nie latają...... bo nie . Więc wszystko w normie.
Za bardzo jesteś krytyczny i śmiem wątpić czy rzeczywiście wiesz o czym piszesz.
Takie małe zejście z tematu.
Producent który wypuszcza dany produkt na rynek i jest to nowość (piszę tutaj o Dreamlinerach) liczy się z tym że w warunkach normalnej eksploatacji na początku zawsze się pojawiają się problemy i wszystkie problemy są rozwiązywane, niekiedy zmieniane jest podejście do pewnych kwestii.
To że F-16 nie wystartują z pola walki to normalne i duża część samolotów tego nie zrobi.
Mogę się założyć że skala problemów w F-16 i MiG-29 jest taka sama.

Co do wyboru samolotu to chwała im za to że wybrali po cichu i bez medialnego wrzasku.
Odpowiedz
#4
,,Mogę się założyć że skala problemów w F-16 i MiG-29 jest taka sama."

No Dex przyznam że takiej bzdury dawno nie słyszałem.
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
#5
Pawle- to że F16  po odpaleniu flar nad pasem startowym musi wisieć w powietrzu przez 20 minut, i czekać na posprzątanie raczej do zalet nie można zaliczyć( Radom, Airshow 2013)
Co się tyczy rozwiązywalnych problemów,takowe mogą występować u mnie na dachach( dachówka 14 czy 16 na przykład, itp) a nie w obiektach latających które mają na pokładzie ze 300 osób.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości