Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konkurs pancerny z okazji 50-lecia Małego Modelarza!!!
#51
Witam, ja mam pytanko - skleiłem model ciągnika artyleryjskiego Mazur z M.M. ale nie podchodził mi kolor więc go przemalowałem i teraz nie wiem czy taki model może brać udział w konkursach.(jest teraz w barwach takich jak rzeczywiście był malowany). Wkrótce dołączę zdjęcia ale to trochę potrwa bo nie mam cyfrówki pozdrawiam :grin: na warsztacie aktualnie SdKfz.163 StuG IV
Odpowiedz
#52
Piotrze jeśli chodzi o Mazura, to spokojnie mógłby wziąć udział w Konkursie Pancernym MMa. To że jest pomalowany w niczym nie przeszkadza, wstawia się go do modeli waloryzowanych i po sprawie. Jest tylko jedna bariera, napisałeś że masz ten model już ukończony, a warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest prowadzenie relacji z budowy na forum papermodels. Także ten problem chyba nie da się przeskoczyć, w każdym bądz razie dzięki za zainteresowanie, pozdrawiam.
Czołgista!
Odpowiedz
#53
Witam
Czy można jeszcze dołączyć do konkursu?
Odpowiedz
#54
Jasne że tak Mihu, nie widzę żadnej przeszkody. Tylko będziesz musiał się sprężyć z budową bo konkurs trwa do 07.07.2008r. Ale jak się narzuci odpowiednie tempo to nie ma chyba problemu żeby zdążyć na czas. W każdym bądź razie zapraszam do konkursu, pozdro.
Czołgista!
Odpowiedz
#55
Witam,
Tak z doskoku będąc na wakacjach dorwałem sie do internetu i przez przypadek doczytałem się ,że chyba dzisiaj jest koniec konkursu. Kujot zgadza się ? bo może mi coś umknęło?. Jeśli tak to dajcie trochę więcej czasu na ewentualne głosowanie. Będę musiał po urlopie trochę sobie poczytac relacji i chciałbym też zagłosowac.

Poizdrawiam.
Odpowiedz
#56
Tak dzisiaj koniec konkursu! Nie ma sprawy Pawle , dzisiaj zrobi się nowy wątek na głosowanie, a czas jaki będzie na to przeznaczony to miesiąc. Wydaje mi się że w zupełności wystarczy.
Czołgista!
Odpowiedz
#57
Można by głosować do 8.08.08R :grin:
...."czym różnię się od innych(niczym)robie to co umiem
Mam zdolności wybitne(może)Wiem że mnie rozumiesz
Wiem że dużo umiesz więc w siebie brachu uwierz..."
Odpowiedz
#58
A może do końca lipca? ;-) 1-15.08 jestem poza domem a szanse na dostęp do internetu są co najwyżej nikłe... Confusedad:
"Hope is the first step on road to disappointment"
"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru"

[Obrazek: 3001_14_06_20_8_48_02.jpeg]

Odpowiedz
#59
Nikt się taki nie urodził żeby wszystkim dogodził i czas do końca wakacji jest chyba najlepszym.
Odpowiedz
#60
No ludzie, w konkursie zagłosowało dopiero 35 osób, a użytkowników jest dużo, dużo więcej. Także do dzieła i głosujcie bo czas ucieka. Skoro każdy może wyrazić opinię to trzeba to wykorzystać i podać swoje typy. Zapraszam!!!!
Czołgista!
Odpowiedz
#61
Nie wiem jak zacząć, ale chcę być w porządku wobec uczestników konkursu, i dociągnąć to do końca. Konkurs skończył się już spory kawałek czasu temu, a niestety nagrody które miały być wręczone zwycięzcom nie dotarły do mnie do dnia dzisiejszego. Prowadzeniem konkursu zajmowałem się głównie sam, tak więc myślę że winien jestem wam wyjaśnienia i przeprosiny, że tak wyszło. Gdyby było mnie stać to sam kupiłbym te nagrody i rozesłał je uczestnikom, niestety fundusze na to mi nie pozwalają. Także przepraszam raz jeszcze, cieszyłem się z tego konkursu jak nigdy i myślę że jego forma podobała się forumowiczom. A jak widzicie zakończenie wszystko zepsuło. Wybaczcie, mam nadzieję że już więcej się coś takiego nie powtórzy!
Czołgista!
Odpowiedz
#62
Ja jeszcze raz chciałbym podziękować za zorganizowanie tego konkursu. Bardzo fajne przedsięwzięcie, które pokazało dużo ładnych modeli malowanych, jak i uczciło MM.
A co do nagród, nawet nie zastanawiałem się kiedy dostanę przesyłkę. Jak dla mnie nagroda była zbyt duża (Sturmtiger z WAKu) i nie wiem czy w ogóle bym go kiedyś skleił.
Takie jest moje odczucie.

Dziękuję za możliwość udziału
Odpowiedz
#63
Witam ponownie, dzięki uprzejmości Astry i firmom "Model Hobby" oraz "Orlik", uczestnicy "Konkursu pancernego MMa" jednak dostaną nagrody! Nie będą to dokładnie te same modele o których wspominałem przy okazji rozstrzygnięcia konkursu, ale związane również z tematem konkursu, czyli modele pojazdów gąsienicowych. Także jeszcze trochę cierpliwości a doczekamy się nagród w tym konkursie. Pozdrawiam!
Czołgista!
Odpowiedz
#64
A ja mam pytanie takie - czy sędziowie będą się wypowiadali w relacjach? Żeby nikomu nie przyszło na myśl ze mogą kogoś w ten sposób faworyzować...
Moim zdaniem trzeba podejść do tego zdrowo, bo przecież brak rad czy podpowiedzi dwóch tak doświadczonych pancerniaków (i jednego mniej doświadczonego :razz: ) byłby dla nas ciężkim ciosem.... :roll:
Odpowiedz
#65
Radzio, to ten starszy wątek, twój post powinien być chyba w tym drugim wątku, jakby ci się chciało to go przepisz, a tego wykasuję. A co do samego pytania to oczywiście że będziemy się odzywać. Musimy dbać o swoje przedsięwzięcie przecież. :wink:
Czołgista!
Odpowiedz
#66
Confusedhock: nie wiem jak tutaj trafił te post Confusedhock:

no ale trudno, odpowiedź otrzymałem wiec nie kombinuje dalej :razz:
Odpowiedz
#67
A więc tak, mamy już nagrody! Ufundowały je wydawnictwa "Model Hobby" oraz "Orlik", bardzo im dziękuję za uratowanie mi twarzy oraz za szczęśliwe zakończenie konkursu. Czarkowi również ślę podziękowania za zajęcie się tematem, oraz ufundowanie dodatkowych modeli do wyboru od siebie. A wybierać możemy w następujących modelach:
1)ORLIK
- SKOT,
- Zis,
- T-40,
- T-37,
- T-12,
- TKW,
2)MODEL HOBBY
- Chi-ha wraz z laserowo wycietym szkieletem,
- Chi-ha,
- Messer 109,
3)WAK
- T-20 + ZiS-3,
- Autoblinda,
- PzKpfw. I F.
Każdy z nagrodzonych może wybrać sobie jeden z wyżej wymienionych modeli, zrobimy tak, że kto pierwszy ten lepszy. Tak więc życzę trafnych wyborów i pozdrawiam serdecznie!

Acha, i zapomniałbym o jeszcze jednej sprawie. Roderyk, za wstawienie do konkursu największej ilości modeli, miał być uhonorowany dodatkową nagrodą w postaci modelu, Jako że prosił mnie osobiście, aby przekazać tę nagrodę innemu uczestnikowi konkursu, to zgodnie z jego wolą przekazuję ją Gackowi. Jako że Gacek wstawił do konkursu aż dwa modele, to myślę, że ta nagroda jak najbardziej mu się należy. Także proszę cię o wybranie sobie nagrody zamiast Roderyka.
Czołgista!
Odpowiedz
#68
Witam, w takim razie ja proszę o odłożenie dla mnie modelu Messer 109 z MODEL HOBBY.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#69
Skoro Janek już wybrał, to ja w ślad za nim zrobię to samo, i zaklepię T-12 z ORLIKA. Dziękuję bardzo!
Czołgista!
Odpowiedz
#70
To ja poproszę o Chi-ha z tymi laserami w takim razie Cool
"Hope is the first step on road to disappointment"
"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru"

[Obrazek: 3001_14_06_20_8_48_02.jpeg]

Odpowiedz
#71
To stary sobie Skota zabuduje, jeśli można.
Kujot dla mnie sprawa nagród była całkowicie drugoplanowa. Miały być to fajnie, gdyby ich nie było też by się nic nie stało. Dla mnie liczyła się możliwość pogadania z Forumowiczami, sprawdzenia swoich pomysłów i umiejętności no i mam Crusadera na półce, a nie w półce.
Pozdrawiam Egon
Odpowiedz
#72
Rafał troszkę mnie ta sytuacja krępuje... bo tak dziwnie wybrać skoro moje modele tak odstępowały od modeli innych kolegów startujących w konkursie. Nagrody nie są najważniejsze, to był dobry konkurs powstało dużo modelarskich produkcji.

Co do modelu to zastanawiałem się nad Zisem ( wiadomo Rosja ) a PzKpfw. I F.

Sumienie czołgisty nie pozwala mi odrzucić gąsek. Wybór padł na Niemca. Jeżeli jeszcze można zaklepuje PzKpfw. I F.

Dziękuje jescze raz :oops:

Pozdrawiam PDT_Armataz_01_36
Ukończone:    Mi-2  /  Pantera G  /  T-34|85  /  Ba-64  /  KW-1  /  Su-100
Odpowiedz
#73
To ja wybiorę sobie T-40 z Orlika, jeszcze sklejonego go nie widziałem.
Dziękuje
Odpowiedz
#74
Grzesia nie widać ani nie słychać od dłuższego czasu, nie wiem czy czasem nie wybył gdzieś na dłużej. Żeby nie czekać nie wiadomo ile z rozesłaniem modeli, za Grzegorza decyzję podejmę ja. W pierwszej opcji nagrodą dla niego miał być TK-3 Z WAKu, tak więc żeby było podobnie, to wyślę mu TKW z ORLIKa, mam nadzieję że nie będzie miał mi tego wyboru za złe. Także będzie to już komplet nagród związany z konkursem MMa.
Czołgista!
Odpowiedz
#75
To już chyba ostatnia wiadomość związana z pancernym konkursem MMa. Jutro rano, spakowane przez Czarka paczki z nagrodami, wylecą ode mnie priorytecikami do waszych rąk. Prosił bym jeszcze tylko o danie mi cynku czy przesyłki do was dotarły. Także zapraszam i jeszcze raz zachęcam do wzięcia udziału w II Konkursie Pancernym GPM! Pozdrawiam!
Czołgista!
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Modele z Renova Model - Konkurs - zapraszam Poste 0 2,433 28-12-2019, 09:40
Ostatni post: Poste
  Wielki Konkurs Lotnictwa Morskiego - głosowanie Tuco 33 15,838 31-07-2017, 09:06
Ostatni post: Tuco
  Wielki Konkurs Morski 2 - Głosowanie Tuco 49 14,678 16-07-2017, 09:58
Ostatni post: tomo11
  Wielki Konkurs Morski 2 Tuco 95 43,820 05-06-2017, 11:34
Ostatni post: Tuco
  Wielki Konkurs Lotnictwa Morskiego Tuco 30 13,969 04-06-2017, 10:19
Ostatni post: Tuco
  Skrzydła Wielkiej Wojny - konkurs II edycja Paweł O 24 14,704 22-09-2015, 05:48
Ostatni post: cotlet
  Wielki Konkurs Morski - głosowanie Tuco 79 29,189 12-07-2015, 10:00
Ostatni post: yogi
  Wielki Konkurs Morski Tuco 171 61,640 03-06-2015, 06:09
Ostatni post: Tuco
  [Konkurs] Beauty Contest by Bonk bonk 27 12,456 27-04-2015, 10:07
Ostatni post: qbas
  Skrzydła Wielkiej Wojny - konkurs Paweł O 90 39,438 01-10-2014, 06:27
Ostatni post: JaCkyL

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości