Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[R] Papierowe ptaszki
#26
DziękiLukeeale moim zdaniem to " bardzo ładnie " jest przesadzone  :grin:

kokosz-ja retuszuję akwarelami elementy przed sklejeniem ,a kleję klejem typu Cr -czyli 
"Magikiem" . Jeśli dam nieco za dużo kleju i wypłynie ,to po mimo starcia część kleju wsiąknie w element -a tego akwarela nie pokryje ;dla tego podmalowuję model po sklejeniu akrylami artystycznymi.
Również zakupiłem Dudka -kleiłem go kilka razy -trochę problemów napotkałem przy dziobie -element trudny do ukształtowania i sklejenia .A także część nr.9 element szyi trzeba dopasować przed sklejeniem -ma za duży obwód w miejscy łączenia z głową
A twój Zimorodek niczego sobie  PDT_Armataz_01_34

Zimorodek -http://pl.wikipedia.org/wiki/Zimorodek_zwyczajny  którego skleiłem jakiś czas temu :
[Obrazek: ZI_JPG_300x300_q85.jpg]
[Obrazek: ZI1_JPG_300x300_q85.jpg]
-U-R-S-U-S-
Odpowiedz
#27
Witam po dłuższej przerwie spowodowanej" rozsypaniem ''się mojego komputera .
Kolejny ptaszek -Strzyżyk http://pl.wikipedia.org/wiki/Strzy%C5%BCyki
Zdjęcia  z budowy;
[Obrazek: S_JPG_300x300_q85.jpg]
[Obrazek: S1_JPG_300x300_q85.jpg]
[Obrazek: S2_JPG_300x300_q85.jpg]
[Obrazek: S3_JPG_300x300_q85.jpg]
[Obrazek: S4_JPG_300x300_q85.jpg]
[Obrazek: S5_JPG_300x300_q85.jpg]
[Obrazek: S6_JPG_300x300_q85.jpg]
Wypróbowałem na jednym z elementów klej BCG ,niestety odbarwił druk. Zrezygnowałem z BCG wytłaczałem na gumce elementy bez nasączania klejem-również dało rady.

W przygotowaniu SZCZYGŁY http://pl.wikipedia.org/wiki/Szczygie%C5%82
[Obrazek: W_JPG_300x300_q85.jpg]
[Obrazek: W1_JPG_300x300_q85.jpg]

Z powodu awarii komputera kolejne wpisy nie będą  częste ,bo chociaż gościnne przeglądam forum w tygodniu,to nie zawsze ma możliwość dokonania wpisu .
Pozdrawiam
-U-R-S-U-S-
Odpowiedz
#28
Nieee no coraz lepiej! Pięknie sklejony  PDT_Armataz_01_34

Proponuję (o czym już myślałem przy mojej pracy) zamienić nóżki wycinankowe na odpowiedniej grubości patyczki (drut?). Palce można dodatkowo uplastycznić wikolem i pomalować. Ciekawie by to wyglądało.
Odpowiedz
#29
:milarmata2:Świetne te Wasze ptaszki:-) ja powoli tracę cierpliwość:-)
_______________
zagęszczarki
Odpowiedz
#30
FIUUU FIUUUU Smile bardzo miła odskocznia!
Odpowiedz
#31
Na co dzień wolę składać samoloty lub samochody, ale te ptaszki robią wrażenie. Moja dziewczyna jest ornitologiem, pokaże jej te cuda, które tu są.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości