Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Richelieu od Halińskiego
#1
Witam. Czy ktoś z Was spotkał może relację z klejenia Richelieu w skali 1:300 wydanego przez Halińskiego pod numerem 4/1992? Model wiekowy i niedawno wpadł mi w ręce, a nie udało mi się odszukać ani jednej relacji ni zdjęcia z jego budowy. Może ktoś go sklejał i coś pamięta.
Odpowiedz
#2
Ja znalazłem tą nie skończoną relację.
[Obrazek: sww.jpg]
Odpowiedz
#3
No właśnie to wydanie w skali 1:200 jest jakoś do odszukania. Niestety wydanie wcześniejsze w skali 1:300 jak by nie istniało na forach. W każdym bądź razie dzięki i za ten link do dwusetki.
Odpowiedz
#4
Z tego co pamiętam to w tym 1:200 był problem z główną nadbudówką. białe pola jakoś się nie pokrywały.
Odpowiedz
#5
Teraz fishbed nie masz wyjścia - zakładasz relację i przecierasz szlaki  :-P.
"Duma mnie rozpiera jak groch jelita frontowego oficera"
Odpowiedz
#6
Ten model to odległa przyszłość. Kiedy wpada mi do kolekcji "nowy" egzemplarz to szukam relacji lub galerii, a w tym przypadku jest nicość więc zapytałem.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Modele od Halińskiego xoxsc 8 3,062 27-07-2022, 09:57
Ostatni post: xoxsc

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości