Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Flying Legends Airshow (UK)
#1
Witam,
Wybiera się ktoś na pokazy w tym roku?
:milgroup:
Jak coś dajcie znać, może jakieś piwko?
http://www.flyinglegends.com/
http://www.youtube.com/watch?v=JCja_syG3uk

Pozdrawiam
Paweł
Odpowiedz
#2
Kurka,fajnie to wyglada WinkPlanowalem obejrzec airtattoo w tym roku ale moze zmienie zdanie jak sie dogadam z reszta rodzinki troche daleko ale moze warto ?dam znac wkrotce.Byles juz tam kiedys ?
pzdr.
Ukonczone USS Saratoga CVA 60
   A-7 Corsair II  IJN Shokaku
Na warsztacie :    USS Alaska
Odpowiedz
#3
Bylem w 2012, i było fajnie.  PDT_Armataz_01_34 do tego Muzeum w Duxford jest przeogromne.
Jednak jest to impreza dla miłośników starych samolotów, odrzutowców raczej nie uświadczysz.
Osobiście miałbym dylemat czy zrezygnować z AirTatoo na rzecz Flying Legends, (F-35 :!Smile Zawsze możesz spędzić jeden dzień tu drugi tam  :mrgreen:
Ja jadę najpierw na RAF Waddington air show które jest podobne do AirTatoo, dlatego wracam na Flying Legends 2014,
Jak coś to będę 6-go w Waddington i 12-go na Flying Legends.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#4
Hej Raven. Ja będę w tym czasie w okolicach Londynu, ale nie wiem czy będę miał czas. Powiedz mi czy bilety na Flying Legends trzeba kupić wcześniej online, czy można też kupić gdzieś w kasach na miejscu w dniu pokazów?

Pozdrawiam
Odpowiedz
#5
Można w kasach na miejscu w dniu pokazów.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości