Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skrzydła Wielkiej Wojny - Głosowanie
#51
Witam.

Jako że chwila to pojęcie bardzo względne  :mrgreen:, więc teraz właśnie nastąpi ta długo wyczekiwana chwila. Wcześniej jednak raz jeszcze chciałbym wszystkim uczestnikom konkursu podziękować za to że stanęli w szranki, podziękowania również dla tych którzy pomagali podczas trwania konkursu i ufundowali nagrody oraz dla mojego kolegi Tomka który dzielnie znosił wszystkie moje fanaberie oraz doprowadził do cudownego rozmnożenia regulaminu konkursu  PDT_Armataz_01_34. Dość gadanie Panie i Panowie a oto wyniki głosowania w konkursie Skrzydła Wielkiej Wojny

1. LVG B.I (Orlik) Piotr D. 69
2. Nieuport 11 Bebe (Kartonowa Kolekcja) Lukee 67
3. Albatros B.I (Orlik) Kilek15 49
4. Rumpler C.I (Wektor) kołodzieju 19
5. Albatros B.IIa (GPM) Paweł O 17
6. Morane G (WAK) Juliusz 5
7. Fokker E.V 187/18 (CWL 00.1) (KK) ReVan_1993 4
8. Nieuport 25 (Answer) juliusz 3
9. Aviatik-Berg 30.40 (MPM Model) kiwi 3
10. Morane G (WAK) Michał 3
11. Fokker DVII (Fiddlers Green) Michał 2
12. Pfalz D. XII (KŚ) kirasier 2
13. Fokker E.V 154/18 (Kartonowa Kolekcja) ReVan_1992 2
14. Sopwith F1 Camel (Mały Modelarz) Master Blaster 1
15. Thomas-Morse S4C Scout (WAK) CysieK 0
16. Fokker E.V 152/18 (Kartonowa Kolekcja) ReVan_1991 0
17. Fokker E.V 190/18 (CWL 00.4) (KK) ReVan_1994 0

Jak widać rywalizacja była bardzo zacięta a poziom pokazanych prac bardzo wysoki.

Piotrze gratuluję wygranej  !!!
:milbravo: :milbravo: :milbravo: :milbravo: :milbravo: :milbravo: :milbravo:


Jutro przedstawię dokładną listę nagrodzonych.


Pozdrawiam.

Paweł O.

[Obrazek: festiwal-cover.jpg]
Odpowiedz
#52
Spieszę z gratulacjami dla PiotraD i Kilka15 w szczególności a dla wszystkich konkursowiczów w ogóle  :milbravo: Poziom był bardzo wysoki i każdy z modeli miał w sobie to "coś"

Jak widać mój "faworyt" w postaci samolotu LVG okazał się być zwycięzcą więc moje drugie miejsce jest dla mnie wielkim wyróżnieniem i zaszczytem. Bardzo dziękuję wszystkim w których mój model wzbudził pozytywne emocje. Tym bardziej, że mam świadomość swoich niedociągnięć na tle konkurencji.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#53
Gratulacje dla zwycięzców i wszystkich uczestników.
Odpowiedz
#54
Jest mi niezwykle miło, że mój model przypadł do gustu głosującym, chociaż ukłony należą się przede wszystkim mojemu aparatowi, jako że na zdjęciach nim robionych modele zawsze wyglądają lepiej niż w rzeczywistości ;-)
Gratulacje dla wszystkich uczestników konkursu, miło było obserwować wasze zmagania z modelami, a miło podwójnie, bo dajecie wszyscy świadectwo, że lotnictwo pierwszowojenne nie idzie w zapomnienie. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz "spotkamy" się przy okazji relacji i galerii modeli samolotów z tamtych lat :-)
Pozdrawiam
Piotr

Odpowiedz
#55
Widać że coś mi umknęło (głosowanie). Gratulacje dla wszystkich uczestników konkursu, modele fajowe Smile
Odpowiedz
#56
Gratuluję zwycięzcom, wszystkim uczestnikom oraz przede wszystkim organizatorom tego konkursu! Wspaniała inicjatywa i realizacja!
na macie: projekt X
Odpowiedz
#57
(06-08-2014, 10:44)Kroolo link napisał(a):Gratuluję zwycięzcom, wszystkim uczestnikom oraz przede wszystkim organizatorom tego konkursu! Wspaniała inicjatywa i realizacja!
Nie ma sprawy  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Pomysłodawcą i motorem całego przedsięwzięcia był Paweł i jemu należą się największe brawa!
W końcówce dołączył Jacek (jjb89), którego wkład w projektowanie dyplomów i "innych nagród" był nieoceniony. Nie poradzilibyśmy sobie bez niego  PDT_Armataz_01_34

Gratuluję wszystkim uczestnikom!
Odpowiedz
#58
Witam.

Zgodnie z wczorajszą zapowiedzią teraz będzie to najciekawsze, czyli nagrody. Przygotowanych zostało trzy nagrody główne:

1. Za zajęcie pierwszego miejsca w konkursie – nagroda bon o wartości 100 PLN.
2. Za miejsce drugie w konkursie                        -  nagroda bon o wartości 100 PLN
3. Za zajęcie miejsca trzeciego                              -  nagroda wydawnictwa ,, Draf Model ”
Ponadto  nagroda za najciekawiej prowadzoną relacje konkursu:

Nagrodę bon o wartości  75 PLN  otrzymuje  Lukee  za model Nieuport 11 Bebe

Tak jak napisał Tomek ogromną pomoc zyskaliśmy od Jacka (jjb89) który zaprojektował i wydrukuje okolicznościowe dyplomy dla wszystkich uczestników konkursu. Poza tym jak na porządny konkurs przystało wszyscy którzy doprowadzili swoje relacje do galerii końcowej otrzymają okolicznościowy medal, również zaprojektowany przez Jacka a wypalony laserem przez firmę GPM. Medale będą numerowane kolejnością zajętych miejsc w konkursie. My nazwaliśmy go roboczo ,, Karton Maxem ” mamy nadzieję że będzie dla Was miłą pamiątką.Poniżej zdjęcia medalu i dyplomu.
[Obrazek: medal_zpsc3ce2665.png] [Obrazek: dyplom_zps2517b704.png]

Jeszcze tylko tytułem informacji  nagroda bądź nagrody ufundowane przez Pana dyrektora Muzeum Lotnictwa Polskiego jeszcze do przyszłego tygodnia pozostaną tajemnicą . Proszę jeszcze o odrobinę cierpliwości.

Pozdrawiam.

Paweł O.
[Obrazek: festiwal-cover.jpg]
Odpowiedz
#59
Konkurs jak najbardziej fajny i każdy mógł wziąść w nim udział. Oby było więcej takich konkursów na forum oraz rózwież gratulacje dla wszystkich, którzy brali udział w konkursie.
[Obrazek: sww.jpg]
Odpowiedz
#60
Dyplom..... za uczestnictwo w PIERWSZEJ edycji...

To będzie DRUGA edycja ?? Jak tak to super! :milbravo:
Odpowiedz
#61
Gratuluje zwycięzcom i wszystkim uczestnikom! A także organizatorom  :milbravo: . Oby była druga edycja :>.
[Obrazek: th_1002207_490304224408114_1039897755_n_zps17069a1a.jpg] [Obrazek: logo-ismr-gray.png]
Odpowiedz
#62
Gratulacje dla wszystkich uczestników konkursu oraz dla organizatorów. Konkurs był świetną okazją by skleić wreszcie jakiegoś dwupłata Big Grin

Pozdrawiam
Na warsztacie - USS Gendreau
Skończone - Spirit of St. Louis
Per aspera ad astra-Przez trudy do gwiazd
Odpowiedz
#63
Nagrodę bon zrealizowałem, przesyłka dotarła:-)
[Obrazek: nagroda.jpg]
Dziękuję jeszcze raz!
Pozdrawiam
Piotr

Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wielki Konkurs Lotnictwa Morskiego - głosowanie Tuco 33 15,708 31-07-2017, 09:06
Ostatni post: Tuco
  Wielki Konkurs Morski 2 - Głosowanie Tuco 49 14,415 16-07-2017, 09:58
Ostatni post: tomo11
  Samoloty z Szachownicą - GŁOSOWANIE Kroolo 48 17,218 20-01-2016, 04:21
Ostatni post: Nico
  Skrzydła Wielkiej Wojny II - Głosowanie cotlet 47 14,438 01-10-2015, 09:03
Ostatni post: Paweł O
  Skrzydła Wielkiej Wojny - konkurs II edycja Paweł O 24 14,588 22-09-2015, 05:48
Ostatni post: cotlet
  Wielki Konkurs Morski - głosowanie Tuco 79 28,813 12-07-2015, 10:00
Ostatni post: yogi
  Skrzydła Wielkiej Wojny - konkurs Paweł O 90 38,979 01-10-2014, 06:27
Ostatni post: JaCkyL
  Głosowanie na pierwszą trójkę IV-go Konkursu Pancernego - Orlik! kujot666 59 20,613 01-03-2013, 09:05
Ostatni post: leon65z
  Głosowanie na pierwszą trójkę III Konkursu Pancernego!!! kujot666 43 18,623 01-11-2010, 09:09
Ostatni post: kujot666
  Głosowanie na najlepszą trójkę konkursu Hobby Model! kujot666 39 15,375 21-05-2010, 08:01
Ostatni post: kujot666

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości