Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobór farbek do Emden z Modelika nr 23/06.
#1
Obecnie sklejam okręt Emden z Modelika. Mam dobrane kolory do retuszu, prócz szarego do nadbudówek. Niestety najbliższy sklep modelarski mam 60 km od miejsca zamieszkania. Czy ktoś z Was mógłby będąc w modelarskim sprawdzić mi jaka farba pasuje do retuszu? Model to Emden z Modelika nr 23/06. Farba obojętne jakiej firmy, choć preferuję Pactry. Z góry dzięki.
Odpowiedz
#2
TU masz wyszukiwarkę kolorów. Zapodaj sobie skan arkusza i porównaj.  PDT_Armataz_01_29
Odpowiedz
#3
Można też inaczej. Wyszukaj sobie wzornik kolorów firmy, która cię interesuje, weź kilka farbek i porównaj ich odcień z tym na wzorniku. Jeżeli się zgadza, tzn. wybrałeś dobry wzornik. Pozostaje porównać z wycinanką i dobrać odpowiedni kolor.
Ja, w taki sposób, dobrałem kolor do retuszu części podwodnej Akagi, wg tego wzornika Humbrola: http://www.torques.webd.pl/Warsztat/malo...umbrol.jpg i się udało  Smile

Pozdrawiam.
Odpowiedz
#4
Dzieki za porady. Prośba do moderatora by zmienił temat na bardziej odpowiadający zawartości. Może się to komus przydać. Dzięki raz jeszcze.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Retusz T-27 Modelika monkey68 5 3,705 03-09-2008, 08:30
Ostatni post: kopajt

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości