Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aerograf HARDER & STEENBECK (zestaw) czy warto?
#1
Witam modelarska Brać,

Potrzebuje porady, mianowicie jak w temacie, zastanawiam się czy warto kupić aerograf w zestawie. Przeszukując wujka Google natknąłem się na taki komplet:

http://agtom.eu/pl/aerografy/310463-aero...ultra.html

Zastanawiam się czy ten zestaw wart jest swoich pieniędzy, i czy po zakupie nie okaże się ze np: kompresor jest za slaby lub coś w tym stylu, może ktoś z was ma coś takiego ?

Proszę o rade.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Na taki aerograf przesiadłem się z pseudo Iwaty i jestem zadowolony.
Jako kompresora używam lodówkowca ze zbiornikiem pięciolitrowym.
Sam aero kupisz za mniej jak trzy stówki. Kompresor też znajdziesz w tej cenie i będzie to kompresor co do którego nie będziesz miał dylematów czy się nada czy nie.
A farby? To najmniej potrzebny element tego zestawu.
Tak bym ja zrobił  Smile
Odpowiedz
#3
Witaj, ja posiadam Evolution z tej firmy z dwoma dyszami.Aerograf jest super a kompresor na podmalówki i małe malowanie tak.Jeżeli chcesz wiecej malować to komprressorek za mały ,bez wyłącznika ciśnieniowego,zbiornika wyrównawczego tzn jak tylko nie malujesz  za każdym razem musisz wyłączać kompressor bo cały czas podaje cisnienie. w każdym razie super oferta to to nie jest.
pozdrawiam
Odpowiedz
#4
Witam,
Dzieki za odpowiedzi. Doszedłem do wniosku ze lepszym rozwiązaniem będzie kupić aerograf i kompresor osobno. Przy wyborze aerografu raczej zostane przy swoim czyli postawie na H&S Ultra 2in1. Co do kompresora to zastanawiam się nad AS-186 lub AS 186A który jest w obudowie, link poniżej:

http://skleptechniczny.pl/kompresor-do-a...p5371.html

No chyba ze macie inne propozycje  Wink

Pozdrawiam
Odpowiedz
#5
  UWAGA!!! - Po kliknięciu linku w pierwszym wpisie zablokował się kompletnie i odmówił współpracy komputer, i to do tego stopnia, iż prosić trzeba było speca od komputerów aby tę upartą maszynę odblokował.
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#6
Z linkiem nie ma problemu - widać coś jest z komputerem.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [P] aerograf + mini konpresor kuno01 5 3,879 30-10-2014, 11:17
Ostatni post: Grzegorz1982
  aerograf DU-132K (TG-132K) vs TG-180 - proszę o pomoc w wyborze. raziel79 22 10,866 05-12-2012, 10:47
Ostatni post: raziel79
  Różnica między cyrklem OLFA CMP-1 a CMP-1/DX czy warto? niepoprawny 6 3,247 15-08-2011, 02:43
Ostatni post: niepoprawny
  Aerograf: AD-7707, AD-7790, EW-181, EW-770 Koktailowy 7 6,794 19-05-2011, 03:14
Ostatni post: Koktailowy
  Aerograf Antonov26 3 2,656 23-03-2011, 10:06
Ostatni post: Tap-Chan
  Elementy laserowe - czy warto ? Alfred Bocian 14 6,474 02-06-2009, 05:12
Ostatni post: Alfred Bocian
  Aerograf a dętka ???? Hans 7 5,677 23-04-2008, 04:43
Ostatni post: krzysiek_j

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości