Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Z zapytaniem He 111 GPM
#1
Po ostatnich wielkich porządkach i redukcj modeli do minimum .Odkopałem dawno zapomnianą wycinanke, może i nie tak starą z 2001 (kupiłem ja jak odbywałem słuzbe wojskową ,dlatego sentyment )  7/2001 nr 180 He 111.Bardzo podejrzana ta wycinanka bo druk jakiś taki świecący zrobiłem test zmyłem nitro logo GPM z nr strony i nazwą modelu ku mojemu zaskoczeniu okazło się ze lata temu kupiłem model wydrukowany na laserówce !Wpakowałem go wtedy na"pułkownika" i lezał do dziś. I tu moje pytanie czy ma ktos nowe wydanie tego modelu i czy druk jest tak samo na laserówce ? Cały czas myślałem że to offset, tylko na jakims leprzym kartonie ,a tu laserowy druk Sad  Przepraszam że w tym miejscu umieszczam to zapytanie .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości