Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wielki Konkurs Morski - głosowanie
#51
To ja też zagłosuję:

1. USS England - Radzias
2. HMS Repulse - Yogi
3. HMS Onslow - Pikowski
Odpowiedz
#52
Fajny konkurs, jak już będę duży i nauczę się kleić pływadła to wystartuję w piętnastej edycji, dotrwania do której organizatorowi życzę. A teraz moje typy.

1.Elbing, kilek15                  - 3 pkt.
2.Bounty, Sławomir Kromer    - 2 pkt.
3.Bałtyk, RomanC                - 1 pkt.
[Obrazek: festiwal-cover.jpg]
Odpowiedz
#53
Po długim namyśle zdecydowałem, że:

3 pkt - HMS "Repulse", yogi
2 pkt - USS "England", radzias
1 pkt - HMS "Bounty", slawomir kromer
Na warsztacie - USS Gendreau
Skończone - Spirit of St. Louis
Per aspera ad astra-Przez trudy do gwiazd
Odpowiedz
#54
3 pkt - HMS Repulse - yogi
2 pkt - HMS Onslow - pikowski
1 pkt - USS England - radzias
Odpowiedz
#55
Zamykam głosowanie. Dziękuję wszystkim, którzy zechcieli oddać swoje głosy.
Wstępne szacunki pokazują, że zdecydowanym zwycięzcą został yogi z modelem HMS Repulse! Brawo! i gratulacje  PDT_Armataz_01_34.
Walka o kolejne miejsca była zażarta i właściwie do samego końca nie było wiadomo, kto zajmie kolejne miejsca na pudle. A ponieważ różnice w ilości głosów są niewielkie pozwolę sobie opublikować oficjalne wyniki jutro – jak jeszcze raz podliczę głosy. Dobranoc!
"Duma mnie rozpiera jak groch jelita frontowego oficera"
Odpowiedz
#56
Ponieważ wyniki są nieoficjalne więc jakoby ich wcale nie było i do jutra wypada pomilczeć  :-X

EDIT:
Tak właściwie Michał to kiedy będzie to jutro? Czy dziś czy jutro? Bo patrząc na godzinę, o której pisałeś post to mogę domniemywać, że dzisiaj .... ale twarde fakty (data publikacji) wskazują, że jednak jutro.... :roll:
Odpowiedz
#57
(18-06-2015, 02:38)Lesio73 link napisał(a): Tak właściwie Michał to kiedy będzie to jutro? Czy dziś czy jutro? Bo patrząc na godzinę, o której pisałeś post to mogę domniemywać, że dzisiaj .... ale twarde fakty (data publikacji) wskazują, że jednak jutro.... :roll:
Właściwie to dziś napisałem, że jutro opublikuję wyniki, choć data wpisu jest wczorajsza. Niemniej nie należy wszystkiego, co pisze Tuco brać poważnie – ot bredzi chłop czasami i tyle.
Wyniki będą dziś!
Teraz!
Zwycięzcą konkursu jest każdy biorący w nim udział (a zwłaszcza yogi  :mrgreenSmile, przynajmniej dla mnie. Zasady WKM-u każą jednak wskazać tego jedynego, największego zwycięzcę i tych kilku następnych nieco mniejszych, ale ciągle zwycięzców. A zatem nie przedłużając już bardziej ogłaszam wyniki:

I miejsce:    yogi i jego model HMS Repulse!

II miejsce:  radzias i jego model USS England!

III miejsce:  kubeksus i jego model Isuzu!

IV miejsce:  slawomir kromer i jego model HMS Bounty!

V miejsce:  pikowski i jego model HMS Onslow!

Gratuluję!! Zwycięzca otrzymuje stówę, pozostali laureaci wybierają nagrodę z puli w kolejności zajętych miejsc. A oto pula nagród do wyboru:

Francuski niszczyciel KERSAINT (WAK Extra 1/2009)
Niemiecki krążownik ciężki ADMIRAL HIPPER (GPM Nr 268 - 9/2007) + wręgi wycięte laserem
Amerykański niszczyciel USS Heermann (AH 6/2006)
Francuski pancernik Richelieu (Gomix 152)

Po ustaleniu, kto co wygrał proszę laureatów o kontakt na PW.

Nagrody specjalne:
Fundator nagrody specjalnej - modelu japońskiego tendra lotniczego Nisshin (angraf 1/2010) - nasz tajemniczy forumowy kolega przestał być już tajemniczy, gdyż zgodził się ujawnić swoją tożsamość. Jakbyście się jeszcze nie domyślili jest nim… Japończyk!  :milbravo:
Otóż otrzymałem od niego na PW wiadomość takiej treści: „Moją nagrodę specjalną przeznaczam dla Pikowskiego za ilość zakończonych modeli, jak też i za to, że jego modele są coraz ładniejsze, że widać jakie chłopak robi postępy w klejeniu.” No i trudno się z nim nie zgodzić. Nisshin dla pikowskiego!

Pozostałych fundatorów nagród specjalnych proszę o zabranie głosu.

Jeszcze raz gratuluję wszystkim uczestnikom i laureatom WKM-u. Dziękuję także wszystkim sponsorom konkursu – Japończykowi, ZbiG-owi, radziasowi, pikowskiemu, Partyzantowi oraz Wydawnictwu NEPTUNIAWIELKIE DZIĘKI!!!
A na koniec chciałem jeszcze podziękować wszystkim obserwującym, komentującym i głosującym w konkursie! Dziękuję!!

No i to chyba byłoby na tyle…
"Duma mnie rozpiera jak groch jelita frontowego oficera"
Odpowiedz
#58
Też chciałbym pogratulować zwycięzcy, pozostałym laureatom oraz wszystkim, którym udało się skończyć modele w wyznaczonym terminie. Wykonaliście kawał świetnej roboty, a świadczy o tym choćby fakt, że wielu z nas naprawdę ciężko było wybrać te trzy najfajniejsze modele.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
#59
Gratuluję zwycięzcom i wszystkim uczestnikom.
Również wielkie wyrazy uznania dla Tuco za pomysł i przeprowadzenie konkursu.
Niech okręty rosną w siłę.
Pzdr
Odpowiedz
#60
Gratulacje dla zwycięzcy i pozostałych uczestników oraz dla organizatorów konkursu.
Pozdrawiam.
Na warsztacie - USS Gendreau
Skończone - Spirit of St. Louis
Per aspera ad astra-Przez trudy do gwiazd
Odpowiedz
#61
Również przyłączam się do gratulacji dla wszystkich uczestników, kibiców i naszego Prezesa Organizatora Smile i z nadzieją czekam na część drugą PDT_Armataz_01_34
Zwodowany:
USS Gambier Bay, USS Heermann, USS San Francisco, USS Oklahoma, USS England, USS Erie, USS Aaron Ward
IJN I-176, IJN I-19, IJN Suzuya, IJN Shimakaze
DKM Hela, U-47
RM Leone Pancaldo
ORP Wicher, ORP Orzeł
Bitwa pod Cuszimą: Tsushima, Kagero
W budowie: IJN Nagato, IJN Taiho, De Ruyter, i wiele innych  Big Grin 
                  Bitwa pod Cuszimą : Aurora, Groznyj
                  Schwimmdock + SMS Undine


[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]  
Odpowiedz
#62
Ze swojej strony chciałem gorąco pogratulować organizatorowi za pomysł, i ciągłą pieczę nad konkursem, nie było chyba okrętowca, który w pierwszych postach swojej nowo napoczętej relacji nie nadział się na pytanie: "a może WKM?"  :mrgreen: 
No jak można było odmówić  PDT_Armataz_01_34
Po drugie podziękowania dla wszystkich uczestników za możliwość podglądania i uczestniczenia w ich relacjach, a na koniec oglądania pięknych galerii skończonych pływadeł.
I po trzecie - jest mi niezmiernie miło, że mój Repulsiak aż tylu osobom przypadł do gustu, fajne uczucie, a co tam, bardzo fajne, dzięki PDT_Armataz_01_01
Odpowiedz
#63
Fajna zabawa ten konkurs se był Smile Może w WKM IV uda się Tico dokończyć... Pozdro milion.
Odpowiedz
#64
Ja również gratuluję laureatom. Piękne modele!

PS
Widzę że Royal Navy rządzi i ogólnie alianci, jedynie kubeksus broni honoru floty imperialnej Wink
Mam nadzieję, jak chyba wszyscy, na kolejną edycję konkursu.
Na macie: DARDO, BIEZSZUMNYJ

[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]


Odpowiedz
#65
Witam, wielkie gratulacje dla wszystkich uczestników i dla dobrego ducha i opiekuna tego konkursu. Mam do przyznania nagrodę model  ORP Wicher (II) z Wak. Miała ona trafić do puli nagród , ale przeglądając relacje uczestników najbardziej użekła mnie relacja Piotreq. Piotrze jak na model po dwudziestu latach przerwy to jestem pod wrażeniem. Dlatego w ramach zachęty i uznania byś nam znowu na kolejne 20 lat nie zniknął ze sceny przyznaję ci tą nagrodę . Odezwij się na priv i podaj dane do wysyłki.
Jeszcze raz gratuluję wszystkim uczestnikom .
Pozdrawiam
Odpowiedz
#66
Ja także gratuluje wszystkim uczestnikom, zwycięzcom i organizatorowi za pomysł.
Mam nadzieje że ruszy już niebawem druga edycja Wink
Odpowiedz
#67
I ja również przyłączam się do gratulacji. Powstały fajne modele i to jest najważniejsze.

(19-06-2015, 09:50)Partyzant link napisał(a): Mam do przyznania nagrodę model  ORP Wicher (II) z Wak. Miała ona trafić do puli nagród , ale przeglądając relacje uczestników najbardziej urzekła mnie relacja Piotreq. Piotrze jak na model po dwudziestu latach przerwy to jestem pod wrażeniem. Dlatego w ramach zachęty i uznania byś nam znowu na kolejne 20 lat nie zniknął ze sceny przyznaję ci tą nagrodę .

[Obrazek: witaj.gif] Jestem zaskoczony i zaszczycony. Dzięki wielkie za to wyróżnienie. Wiadomość już poszła.
Na macie:  Lockheed P-38G
W pudełku leżą napoczęte TKS, Buffalo i Mustang - może kiedyś je skończę.
Odpowiedz
#68
Gratuluję autorom wszystkich modeli, zarówno tych, które zostały ukończone, jak i tym którzy nie zdążyli, ale dalej kleją. Wielkie podziękowania dla sponsorów i organizatora PDT_Armataz_01_34

(18-06-2015, 11:07)Tuco link napisał(a): Nagrody specjalne:
Fundator nagrody specjalnej - modelu japońskiego tendra lotniczego Nisshin (angraf 1/2010) - nasz tajemniczy forumowy kolega przestał być już tajemniczy, gdyż zgodził się ujawnić swoją tożsamość. Jakbyście się jeszcze nie domyślili jest nim… Japończyk!  :milbravo:
Otóż otrzymałem od niego na PW wiadomość takiej treści: „Moją nagrodę specjalną przeznaczam dla Pikowskiego za ilość zakończonych modeli, jak też i za to, że jego modele są coraz ładniejsze, że widać jakie chłopak robi postępy w klejeniu.” No i trudno się z nim nie zgodzić. Nisshin dla pikowskiego!

Tego się raczej nie spodziewałem. Tu mnie bardzo mile zaskoczyłeś. Wielkie dzięki Japończyku! Napiszę wiadomość w sprawie odbioru po Elblągu.
Odpowiedz
#69
Gratuluję wszystkim uczestnikom! Jesteście wielcy  :milbravo:

Michał, zaczynaj następny  :wink:
Odpowiedz
#70
Gratuluję adwersarzom, wszystkim bez wyjątku. Dziękuję kibicom. Oczywiście szczególne podziękowania tym, którzy zdecydowali się uhonorować moją pracę punktami. To motywuje bardzo do dalszej pracy.


Istotą igrzysk nie jest zwyciężyć, ale wziąć udział. Nie musisz wygrać, bylebyś walczył dobrze.
baron Pierre de Coubertin
Aby palce były w stanie wykonać to czego oczy nie widzą a głowa wymyśli / Nikt nie mówił, że będzie łatwo i dotrzymał słowa
W stoczni   #  Hall of fames: Mosquito / PZL P11cRXIIID Lublin / P47D-11 Thunderbolt / HMS Ark Royal Mosq uito
Odpowiedz
#71
Gratulujemy z naszej strony zwyciezcy konkursu.Ustalilismy tutaj ze nagradzamy 2 zawodnikow.Jeden wybrany przez forumowiczow ( w tym wypadku Repulse) a drugi wybrany przez nas.Tak sie sklada ze u nas tez wygral Repulse ale uzgodnilismy ze Isuzu bedzie modelem nagrodzonym przez nasza malutka firme. Prosze o skontaktowanie sie z nami I podanie adresu oraz modelu ktory chcecie dostac bo chyba najlepiej jak sobie je sami wybierzecie.Akcesoria aktualnie dostepne beda dodane dla autora modelu Isuzu..ale to prosze na priv,obgadamy detale.Jeszcze raz gratuluje I prosze o kontakt.

NEPTUNIA
Odpowiedz
#72
Dziękuje organizatorom konkursu oraz wszystkim którzy głosowali na mój model .
Wynika że powinienem wybrać w kolejności jakiś model z puli nagród.Zdecydowałem że niech pozostali laureaci wybiorą a model który pozostanie (niby dla mnie) przeznaczam jako nagroda w następnym konkursie
Moim celem było propagowanie budowy żaglowców na forum bo jest ich mało
Sławek
Odpowiedz
#73
Dobry wieczór. Winien jestem kilka wyjaśnień, więc w kolejności „zgłoszeń”  :mrgreen::

Sławku, bardzo dziękuję za Twoją deklarację – w tej sytuacji nie ma wyjścia i trzeba zorganizować kolejną edycję WKM-u. Jesteś naszym pierwszym sponsorem. :mrgreen: PDT_Armataz_01_34
Dajcie proszę mi trochę czasu na przemyślenie konwencji następnego konkursu i lada miesiąc coś ogłoszę.

Z puli nagród wypada Admiral Hipper z laserami, gdyż radzias zdecydował się na ten właśnie model. :roll: :mrgreen:
Kubeksus, teraz Twoja kolej na wybór modelu.

Partyzancie, NEPTUNIO, bardzo dziękuję za Wasz udział w naszym przedsięwzięciu! Przy wsparciu administracji forum i firmy stricte okrętowej konkurs (jakby nie patrzeć „morski”) nie miał prawa się nie udać! Dzięki! Po raz kolejny dziękuję także pozostałym sponsorom: Japończykowi, ZbiGowi, radziasowi i pikowskiemu!!

Natomiast, jeśli chodzi o organizację konkursu… no cóż, do ideału dużo jeszcze brakuje, ale mam nadzieję, że w drugiej edycji się poprawię!
"Duma mnie rozpiera jak groch jelita frontowego oficera"
Odpowiedz
#74
Cześć,

Dziękuję za fajny konkurs i za Wasze głosy.
Fajnie że malowany model też się Wam podoba. Motywuje to do dalszej pracy.
Dziękuję również NEPTUNII za wyróżnienie! Skontaktuję się na PW! Dzięki

Tuco: jeśli chodzi o wybór modelu to będzie to Francuski pancernik Richelieu (Gomix 152). Adres napiszę na PW

Pozdrawiam,
Kuba
Odpowiedz
#75
Gratuluję zwycięzcom/uczestnikom oraz sponsorom/organizatorom. Liczę na 2 edycję konkursu Smile
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Modele z Renova Model - Konkurs - zapraszam Poste 0 2,401 28-12-2019, 09:40
Ostatni post: Poste
  Wielki Konkurs Lotnictwa Morskiego - głosowanie Tuco 33 15,708 31-07-2017, 09:06
Ostatni post: Tuco
  Wielki Konkurs Morski 2 - Głosowanie Tuco 49 14,414 16-07-2017, 09:58
Ostatni post: tomo11
  Wielki Konkurs Morski 2 Tuco 95 43,356 05-06-2017, 11:34
Ostatni post: Tuco
  Wielki Konkurs Lotnictwa Morskiego Tuco 30 13,776 04-06-2017, 10:19
Ostatni post: Tuco
  Samoloty z Szachownicą - GŁOSOWANIE Kroolo 48 17,218 20-01-2016, 04:21
Ostatni post: Nico
  Skrzydła Wielkiej Wojny II - Głosowanie cotlet 47 14,438 01-10-2015, 09:03
Ostatni post: Paweł O
  Skrzydła Wielkiej Wojny - konkurs II edycja Paweł O 24 14,588 22-09-2015, 05:48
Ostatni post: cotlet
  Wielki Konkurs Morski Tuco 171 60,761 03-06-2015, 06:09
Ostatni post: Tuco
  [Konkurs] Beauty Contest by Bonk bonk 27 12,318 27-04-2015, 10:07
Ostatni post: qbas

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości