Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z przaglądarką
#1
Witam
Mam problem z Mozillą myślę bądź stroną papermodels i mozillą; nie pokazuje mi "wiadomości od ostatniej wizyty" i przeszkadza trochę w oglądaniu forum.
Nie przypominam sobie coby taki problem był a na Explorerze ale nie chce mi się tego wgrywać.

Co nie działa w ustawieniach, możecie jakoś pomóc ??
Pzdr
Odpowiedz
#2
Cześć!

Czy chodzi o to w czerwonej ramce, na poniższym screenie:
http://wstaw.org/w/3vFX/ ?

Jeśli tak, to w żółtym kółeczku (na screenie) masz "+", by rozwinąć, lub "-", by zwinąć 'podmenu'.
Jeśli nie chodzi o to, to może problemy z cookies?
Odpowiedz
#3
Nie, chodziło mi o prawy górny róg ekranu "wiadomości od ostatniej wizyty".
Może rzeczywiście coś z tymi ciastami nie tak kliknąłem...
Pzdr
Odpowiedz
#4
(30-07-2015, 10:13)dokker link napisał(a): Nie, chodziło mi o prawy górny róg ekranu "wiadomości od ostatniej wizyty".
Może rzeczywiście coś z tymi ciastami nie tak kliknąłem...
Pzdr
Na pewno, sprawdzałem na kilku przeglądarkach łącznie z Edge i działa normalnie. Sprawdź ustawienia ciasteczek.
Odpowiedz
#5
Trochę tępy komputerowo jestem... gdzie te ustawienia szukać ?? Potem dam radę :-)
Będę wdzięczny za pomoc. Gdzieś w ustawieniach Mozilli ??
Pzdr
Odpowiedz
#6
Na górnym pasku menu :>
[Narzędzia]-> [Zarządzaj ciasteczkami] => rozwija się lista i tam zaznacz [Użyj domyślnych uprawnień]
Jak to nie pomoże to:
[Edycja]=>[Preferencje]- otwiera się nowe okno z ustawieniami programu. Tam po lewej stronie jest lista [Kategoria] -> [Prywatność i Zabezpieczenia] > klikasz na [Ciasteczka]
Po prawej stronie będziesz mieć [Zasady akceptowania ciasteczek] i tam zaznacz {Akceptuj ciasteczka tylko z serwera...}
Poniżej będzie pole {Zapamiętywanie ciasteczek} i tam zaznacz  wg siebie jedną z 4 opcji. Ja mam np. drugą.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości