Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GRATULACJE.
#1
  Serdeczne GRATULACJE dla członków Trójmiejskiego Pikniku Modelarskiego, uczestników konkursu i wystawy modeli kartonowych w Przeciszowie w Roku Pańskim 2015
  - radziasa - II miejsce za model "SUZUYA"
  - Stachoo -  II miejsce za model "RUFE" z dioramką
  - pikowskiego - IV miejsce za model "ONSLOW"
  - Yogi - nagroda specjalna za model "IVICIBLE" z dioramką.
  Życzenia dalszych pięknych osiągnięć i satysfakcji z wykonanych modeli -
                                          - zasyła
                                                        - ZbiG -
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#2
No pięknie chłopaki. Dostać medal w Przeciszowie to jest coś Smile
A ja się przy okazji pochwalę. Moje 2 modele (kartonowe Chi-ha i plastikowe T-34/85) pojechały do Gniezna i zdobyły 2 wyróżnienia Smile
Odpowiedz
#3
Gratuluję  Panowie PDT_Armataz_01_34 PDT_Armataz_01_34 PDT_Armataz_01_34
Czekam na kolejne
Pzdr
Odpowiedz
#4
Gratulacje panowie, :milbravo: :milbravo: :milbravo:

korzystając z okazji podepnę się tutaj, jako ze nie widziałem nigdzie osobnego wątku:
    - może by ktoś zapodał fotki z Przeciszowa, co?
Sam nie mogę nigdy jechać ale chętnie bym obejrzał co się działo.  PDT_Armataz_01_27 :mrgreen:
Odpowiedz
#5
Dołączam do zasłużonych gratulacji.  :milbravo:
Na macie: DARDO, BIEZSZUMNYJ

[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]


Odpowiedz
#6
No Pany, przyjmijcie i moje gratulacje!!
Odpowiedz
#7
:milbravo:
Najserdeczniejsze GRATULACJE dla Kolegów z Trójmiejskiego Pikniku Modelarskiego.
Jesteście godni tak zaszczytnych wyróżnień za swoje piękne modele, które już wielokrotnie podziwiałem.
Teraz doczekały się miejsca wśród najznamienitszych w kraju - powtórne  :milbravo:.
Panowie TMP - pełen szacun!

Pozostałym zdobywcom nagród również gratuluję.
Wszystkim uczestnikom wystawy w Przeciszowie życzę uznania i sukcesów na następnych wystawach w kolejnych latach.
Na innych imprezach modelarskich również.
Pozdrawiam Wszystkich

Winek (WiesławK)

[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
Odpowiedz
#8
Raven, mówisz i masz:

http://s206.photobucket.com/user/Kroolo/...Przeciszow

Wink
na macie: projekt X
Odpowiedz
#9
A ja będę złośliwy. Czy jedyny cel to kleić modele dla pucharów itp?. Głupota....
Odpowiedz
#10
(21-09-2015, 10:56)xoxsc link napisał(a):A ja będę złośliwy. Czy jedyny cel to kleić modele dla pucharów itp?. Głupota....

Ja będę jeszcze bardziej złośliwy - oni przynajmniej kończą swoje modele, zamiast w co drugim poście prosić o skasowanie relacji bo model mi nie wychodzi...
Odpowiedz
#11
Mój model uległ zniszczeniu przez złe wymieszanie lakieru.
Odpowiedz
#12
'xoxsc' - skąd taki głupi wniosek ? Nie kumam o co ci chodzi. Aaaa... może lepiej nie odpowiadaj, nie obchodzą mnie twoje frustracje...
Odpowiedz
#13
messer -  :milbravo: :milbravo: :milbravo: :milbravo:
Xoxsc - znam tą ekipę bardzo dobrze, kleją bo lubią, przyjeżdżają na wystawy bo chcą sie spotykać i integrować z innymi modelarzami. Lubią dobry klimat i atmosferę a medale czy wyróżnienia to tylko przy okazji. Natomiast przez Ciebie przemawia chyba tylko zazdrość...a chłopakom należy się szacunek za wykonanie i jakość. Bo konkurs w Przeciszowie jest barzo mocno obsadzony.

A Piknikom z Lechii  gratuluje jeszcze raz  PDT_Armataz_01_11
Odpowiedz
#14
Michał  :mil11:

To ja wykorzystam tę okazję i złożę gratulacje Yogiemu za nagrodę specjalną  :milbravo: Przepraszam, że mi umknęło i nie zrobiłem tego na miejscu.

BTW Pikowski to chyba jednak III miejsce miał a nie IV ... tak mi się wydaje bo w tej kategorii sporo "egzekwów" było  :mrgreen:
Odpowiedz
#15
Ja też gratuluję, nie tylko tym co zdobyli nagrody, ale wszytkim, którzy tam byli i pokazali swoje modele, bez względu na poziom, ważne, że się cieszyli z uczestnictwa w imprezie.
Na koniec będę, może nie złośliwy ale dla odmiany kontrowersyjny. Dla mnie mało istotne jest dlaczego ludzie kleją modele, czy dla pucharów, czy dla sąsiadki albo stryjecznego brata siostry matki, czy własnej satysfakcji czy jako pokutę za grzechy w poprzednim wcieleniu. Każdy z powodów nie jest lepszy, ani gorszy pod warunkiem, że za nim nie kryje się chęć dokopania komuś.
Dzięki za linka do zdjęć z imprezy, miło pooglądać tyle modeli, także z tego forum.
Odpowiedz
#16
(21-09-2015, 10:43)Kroolo link napisał(a):Raven, mówisz i masz:

http://s206.photobucket.com/user/Kroolo/...Przeciszow

Wink

Dzięki :-)
Odpowiedz
#17
konradoo, Zazdrość na pewno nie. Jestem za wystawami modelarskimi. Tylko mnie denerwuje jak ktoś klei tylko dla pucharów, a nie dla przyjemności i samej satysfakcji z ukończenia modelu.
A zresztą, nigdy nie byłem na żadnych wystawach i nie zamierzam.
Odpowiedz
#18
(22-09-2015, 09:40)xoxsc link napisał(a):Tylko mnie denerwuje jak ktoś klei tylko dla pucharów, a nie dla przyjemności i samej satysfakcji z ukończenia modelu.
Nie ma nic nagannego w klejeniu modelu w celu uczestnictwa w zawodach. I jestem pewien że taki model sprawia wykonawcy taką samą przyjemność i satysfakcję jak zwykłemu skrytoklejcy jak i temu który nigdy nie był i nie ma zamiaru być na jakichkolwiek wystawach.
Moje gratulacje dla wyróznionych i wszystkich uczestników. I pozdrowienia dla tych którzy nigdy nie byli i nie będą.
Odpowiedz
#19
  Panie xoxsc.
  Pan konradoo, jako znający osobiście w/w Kolegów, był uprzejmy wyjaśnić dogłębnie aspekt sprawy sklejania modeli przez tychże Kolegów. I - nie ma tutaj mowy o wykonywaniu tych modeli wyłącznie w celu zdobywania jakichkolwiek nagród! To jest świetna zabawa, a nagrody, czy wyróżnienia, o ile są, są przyjemnym dodatkiem uwzględniającym poziom wykonania modeli i uznaniem dla pracy przy nich. Przykładem mogą być "spotkania osowskie" w Gdańsku, gdzie modelarze spotykają się wyłącznie w celu spotkania. Bez pucharów, medali, wyróżnień specjalnych i różnych takich tam... Jeśli już nie chcesz Pan wystaw konkursowych - no, to impreza dla Pana, jak znalazł!
  Nie od rzeczy będzie stwierdzenie, iż takie konkursy poziom wykonawstwa na pewno podnoszą. Kto siedzi w domu, nie ma okazji skonfrontowania poziomu swojej pracy z innymi. Nie ma wglądu do różnych nowości w tej materii zachodzących.
  O wymianie opinii i doświadczeń już nie wspomnę.
  O integracji - również. 
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#20
(22-09-2015, 10:12)stary link napisał(a):Nie ma nic nagannego w klejeniu modelu w celu uczestnictwa w zawodach. I jestem pewien że taki model sprawia wykonawcy taką samą przyjemność i satysfakcję jak zwykłemu skrytoklejcy jak i temu który nigdy nie był i nie ma zamiaru być na jakichkolwiek wystawach.

Nic dodać nic ująć,  PDT_Armataz_01_34

Zdjęcia obejrzałem, jestem zachwycony i pełen podziwu, :milbravo:
Ten Przeciszów to taka chyba mekka kartoniarzy Tyle kartonów na raz w życiu nie widziałem.  PDT_Armataz_01_23
Jedyna uwaga do organizatorów to przydało by się więcej stołów bo jako te modele ściśnięte trochę.
Ach to cholerna emigracja.... ale nic to może jeszcze się kiedyś  po integruje.... [Obrazek: 0drinks.gif]

Tymczasem Gratulacje dla wszystkich zwycięzców.
:milgroup:
Odpowiedz
#21
(22-09-2015, 09:40)xoxsc link napisał(a):konradoo, Zazdrość na pewno nie. Jestem za wystawami modelarskimi. Tylko mnie denerwuje jak ktoś klei tylko dla pucharów, a nie dla przyjemności i samej satysfakcji z ukończenia modelu.
A zresztą, nigdy nie byłem na żadnych wystawach i nie zamierzam.

To błąd, bo tracisz wiele tj. na własne oczy jesteś w stanie poznać modelarzy także tych których nie ma na forum oraz ich modele. To co jest niepowtarzalne to atmosfera i klimat tych imprez. Dodatkowym aspektem może być fakt zwiedzania różnych rejonów kraju. Polecam  PDT_Armataz_01_36
Odpowiedz
#22
Może i masz rację, ale mnie to nie wzruszyło. A wspominałeś o zwiedzaniu, to najpierw muszę znaleźć pracę.
Odpowiedz
#23
Cytat:Może i masz rację, ale mnie to nie wzruszyło. A wspominałeś o zwiedzaniu, to najpierw muszę znaleźć pracę.
To zamiast tracić czas na bezsensowne posty zajmij się poszukiwaniami pracy....

Gratulacje dla wyróżnionych - nic bardziej nie motywuje do pracy (w moim przypadku ponownego rozpoczęcia zabawy z kartonem) jak sukces kolegów z forum Smile.
Na macie: ???
Moje wypociny:
A6M2 Mitsubishi Zero
Nie ukończone:Ba-64
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  GRATULACJE! ZbiG 8 3,628 04-02-2020, 09:12
Ostatni post: pikowski
  GRATULACJE !!! ZbiG 0 1,770 08-10-2018, 12:41
Ostatni post: ZbiG

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości