Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ŻUBR A 80 chłodnia
#1
Takie coś mi się skleiło, ANSWER skala 1:25. Czysty standard.

[Obrazek: DSCN9928_JPG_300x300_q85.jpg] [Obrazek: DSCN9930_JPG_300x300_q85.jpg] [Obrazek: DSCN9931_JPG_300x300_q85.jpg] [Obrazek: DSCN9932_JPG_300x300_q85.jpg] [Obrazek: DSCN9935_JPG_300x300_q85.jpg] [Obrazek: DSCN9937_JPG_300x300_q85.jpg]  [Obrazek: DSCN9936_JPG_300x300_q85.jpg] [Obrazek: DSCN9933_JPG_300x300_q85.jpg]
[Obrazek: DSCN9938_JPG_300x300_q85.jpg]

Jedyny mankament to widoczny na ostatnim zdjęciu dach chłodni. Przydałoby się więcej wręg, ale o tym dowiedziałem się już po fakcie.
Jedyna pociecha to ta ,że pewnie takie chłodnie nigdy idealnych sufitów nie posiadały. Big Grin
"Kruca bomba mało casu"
----------------------------------------
Odpowiedz
#2
Ładne to coś Smile 
A dach to wręcz taki smaczek tego modelu. Wygląda bardzo realistycznie.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#3
Thumbs Up 
Super!

Cool

Teraz, to już na pewno dorzucę ten model do kolejki.
Odpowiedz
#4
Fajny . Podoba mi się , szacun za opony. Ładne.
W budowie: ..... ..... ....
[b]Zbudowane

Roweromaniak : https://www.youtube.com/watch?v=jKyWii8RxqA[/b]
Odpowiedz
#5
Ładnie i czysto sklejony Żubr, brawo.
Odpowiedz
#6
Gratulacje świetnie Ci wyszło. Kolekcja Star'ów się powiększa.
Bóg nie gra w kości.
Na macie: C.V. 38 (L3/38)

Skończone: M11/39 , L6/40
Odpowiedz
#7
Świetne wykonanie, od razu widać, że solidnie się trzyma.
Odpowiedz
#8
Koledzy dziękuję za słowa pochwały. Rolleyes
Pomimo krytyki modelu, przez niektórych, że taki, siaki i nie oddaje tego, czy innego przyznam, że fajnie się kleiło. Przecież są modelarze chcący model prosty, łatwy, taki co cieszy i daje się skleić zanim nadejdzie zniechęcenie. To właśnie taki model.
Deny - skleiłem kiedyś Stara, ale Żubr to protoplasta Jelcza, a więc inna bajka.
Big Grin
"Kruca bomba mało casu"
----------------------------------------
Odpowiedz
#9
Ty to lubisz pewne gatunki; a to Tatra a to Żubr. Mnie te nazwy z czym innym się kojarzą  Big Grin . Brawo
Odpowiedz
#10
kajym  chcesz bym zmienił pierwszy wpis na " Takie coś mi się nalało"?
Big Grin
"Kruca bomba mało casu"
----------------------------------------
Odpowiedz
#11
Nie zmieniaj wpisu, bo jeszcze coś faktycznie się naleje i będziesz stale chodził na wstecznym biegu a przy takiej pojemności mógłbyś i przypadkiem utonąć. Big Grin
Albo wpisz sobie w google  "idę albo nie idę". 5-cio minutowy filmik wyjaśni skutki. Wink
Odpowiedz
#12
Żeby tylko się nie ulało Big Grin
Bo wtedy "trzy garnitury" nie pomogą - "w żadnym nie pójdę".

Big Grin
Odpowiedz
#13
Myślałem, że ten dach to tak specjalnie.  Smile 
Bardzo fajny model ulepiłeś i kółka pierwsza klasa.  Smile :brawo:  (emotka z oklaskami)
Odpowiedz
#14
Nie będę zaczynał nowej galerii bo wstawiam zdjęcia Żubra A 80 tyle, że w wersji skrzyniowej. Ten również jest z Answera i w skali 1:25. 


[Obrazek: DSCN9647_JPG_300x300_q85.jpg][Obrazek: DSCN9648_JPG_300x300_q85.jpg][Obrazek: DSCN9649_JPG_300x300_q85.jpg][Obrazek: DSCN9650_JPG_300x300_q85.jpg][Obrazek: DSCN9651_JPG_300x300_q85.jpg][Obrazek: DSCN9652_JPG_300x300_q85.jpg][Obrazek: DSCN9653_JPG_300x300_q85.jpg][Obrazek: DSCN9654_JPG_300x300_q85.jpg][Obrazek: DSCN9655_JPG_300x300_q85.jpg][Obrazek: DSCN9658_JPG_300x300_q85.jpg][Obrazek: DSCN9659_JPG_300x300_q85.jpg][Obrazek: DSCN9660_JPG_300x300_q85.jpg]


A tutaj braciszki w komplecie

[Obrazek: DSCN9661_JPG_300x300_q85.jpg][Obrazek: DSCN9662_JPG_300x300_q85.jpg][Obrazek: DSCN9663_JPG_300x300_q85.jpg][Obrazek: DSCN9664_JPG_300x300_q85.jpg][Obrazek: DSCN9665_JPG_300x300_q85.jpg][Obrazek: DSCN9666_JPG_300x300_q85.jpg]

Teraz galerię Żubrów  mam w całości.
Pozdrawiam Smile
"Kruca bomba mało casu"
----------------------------------------
Odpowiedz
#15
Szad, Super wykonanie,
Modele prezentują się wyśmienicie.
Gratulacje,
PDT_Armataz_01_37 PDT_Armataz_01_37 PDT_Armataz_01_37

Wesołych świąt! 
Paweł 

Ps. Samochód Chłodnia  Big Grin , wybacz, nie mogłem się powstrzymać.
Odpowiedz
#16
Cześć.
Super! Bardzo ładny, czyściutki żuber Wink
Fajnie się prezentują obok siebie.
Moje modelarskie poczynania: http://facebook.com/warsztatmodelarski 
Odpowiedz
#17
Przepraszam za pomyłkę. Świetna galeria dawaj dalej  Smile
Bóg nie gra w kości.
Na macie: C.V. 38 (L3/38)

Skończone: M11/39 , L6/40
Odpowiedz
#18
Obie ciężarówki robią piorunujące wrażenie. Brawo!
pozdrawiam
Piterkowiec

"Nawet najdalszą podróż zaczyna się od pierwszego kroku "

Aktualnie w montowni: 
Ukończone:
Piper L4H [Kartonowa Kolekcja], Fokker D. VII [Kartonowa Kolekcja], Mig-15 Fagot [Hobby Model], Li-2 [Mały Modelarz], Ił-14 [opracowanie Kangaroo], Hindenburg LZ-129 [Sklej Model], Fokker Dr 1 [Modelik], TS/S Stefan Batory [Mały Modelarz], Ił 62 [Mały Modelarz 1979], USS Dallas [Modelik], United States [JSC], King George V [ JSC], Queen Mary [JSC],ORP Jaskółka [MM/2000]
Odpowiedz
#19
Koledzy, bardzo dziękuję wszystkim, którzy oglądali moją relację, oraz tym, którzy zechcieli wyrazić swą opinię.
Dziękuję adminowi za zdjęcie tygodnia, dziękuję za to, że jeszcze mogę sklejać bo wzrok już nie ten, ręce się trzęsą i pamięć zawodzi / stąd tak długa przerwa /.


Życzę wszystkim powodzenia w nowym 2017 roku, dużo zdrowia i spełnienia modelarskich marzeń.
                                                ADAM
"Kruca bomba mało casu"
----------------------------------------
Odpowiedz
#20
Brawo! Świetne wykonanie. Super kolekcja  PDT_Armataz_01_34
Odpowiedz
#21
SZAD -napisz coś o pracowaniu modelu ,ze zdjęć wynika ,że autor zastosował uproszczenia -co widać szczególnie w opracowaniu kół .
          Całość przypomina podobny poziom do serii Jelczów z Answera -jakie są Twoje spostrzeżenia ?
-U-R-S-U-S-
Odpowiedz
#22
JO
Co tu dużo pisać. Opracowanie modelu jest na poziomie mało zdetalizowanym.
 Już przy chłodni pisałem: "Pomimo krytyki modelu, przez niektórych, że taki, siaki i nie oddaje tego, czy innego przyznam, że fajnie się kleiło. Przecież są modelarze chcący model prosty, łatwy, taki co cieszy i daje się skleić zanim nadejdzie zniechęcenie. To właśnie taki model."
Nie wnikam kto jakim  jest projektantem, bo przecież wybitni i uznani projektanci tworzą również modele proste, o mniejszym stopniu trudności. Kierują swą pracę ku określonej grupie odbiorców.
Tak masz rację, to ta sama seria co Jelcze z Answera, bo przecież te Żubry też są z Answera, pewne rozwiązanie w projektach są takie same: ramy, koła, zawieszania.
Co do wrażeń z klejenia to jedno najważniejsze: fajna zabawa.
Polecam tym, którzy chcą się pobawić w "standard" oraz tym wszystkim, którzy mają ambicję pobawić się w "walorkę"
i dodać coś od siebie.
Pozdrawiam SZAD Big Grin
"Kruca bomba mało casu"
----------------------------------------
Odpowiedz
#23
Dzięki ,za odpowiedź ,mam zamiar jednak poprawić wspomnianego Jelcza -niebawem relacja  Big Grin
-U-R-S-U-S-
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości