Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VIII Zlot papermodels.pl - Kłodzko 2016
#1
Lightbulb 
Heloł! Pojawiła się wola organizatorska, coby spotkać się na ZLOCIE w Szczecinie i okolicach. Dla wielu są to rejony równie egzotyczne, co kiedyś Karpacz, więc tym bardziej atrakcyjna wydaje mi się ta propozycja Big Grin  Jak się zapatrujecie na takie umiejscowienie tegorocznego zlotu i jaki termin byłby dobry? Od razu dodam: im wcześniej coś się ustali, tym więcej osób będzie mogło to sobie wciągnąć w grafik i przybyć, więc dobrze zacząć rzucać konkretami, bo luty ma się już ku końcowi. Ewentualnego organizatora/koordynatora zlotu bardzo proszę o przedstawienie możliwych rozrywek podczas trwania zlotu Smile
na macie: projekt X
Odpowiedz
#2
Najlepszy termin to wakacje czyli Lipiec - Sierpień Smile
Odpowiedz
#3
Sierpień byłby cudowny a Szczecin i okolice również Smile
Odpowiedz
#4
12-15 sierpień ?
na macie: projekt X
Odpowiedz
#5
Idealnie. Smile

[Obrazek: lkmd-usebar.jpg]
Odpowiedz
#6
Jestem za a nawet za Smile
Zwodowany:
USS Gambier Bay, USS Heermann, USS San Francisco, USS Oklahoma, USS England, USS Erie, USS Aaron Ward
IJN I-176, IJN I-19, IJN Suzuya, IJN Shimakaze
DKM Hela, U-47
RM Leone Pancaldo
ORP Wicher, ORP Orzeł
Bitwa pod Cuszimą: Tsushima, Kagero
W budowie: IJN Nagato, IJN Taiho, De Ruyter, i wiele innych  Big Grin 
                  Bitwa pod Cuszimą : Aurora, Groznyj
                  Schwimmdock + SMS Undine


[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]  
Odpowiedz
#7
Panowie 15.08 to święto i kolejny okazja do tzw. długiego weekendu - nie wiem czy to dobry termin - ja takie dni oddaje rodzinie...
Odpowiedz
#8
W długie weekendy i święta proponuje nie robić zlotu bo nie wiadomo czy coś będzie otwarte czy coś będzie zamknięte. Po za tym jak już tak bardzo chcecie do Szczecina i okolic, to zdecydowanie lipiec terminy weekendowe to: 2-3 ; 9-10 ; 16-17 ; 23-24 ; 30-31. Wybór należy do was Smile
Odpowiedz
#9
W lipcu jest konkurs w Chełmży.
Odpowiedz
#10
Długie weekendy z kolei mają to do siebie, że można wydłużyć pobyt bez konieczności dobierania urlopu Smile Co naród sądzi o weekendzie 9-10 lipca?
na macie: projekt X
Odpowiedz
#11
Myślę, że wpasuję się w każdy weekend lipcowy.
Odpowiedz
#12
Takoż i ja - rzut kamieniem z Kołobrzegu. Bardziej martwię się że część z naszych forumowiczów będzie musiała poddać się życiu rodzinnemu i w lipcu wyjechać z pociechami i małżonkami na urlopy, tak więc frekwencja może spaść.
Na macie: DARDO, BIEZSZUMNYJ

[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]


Odpowiedz
#13
2-3.07 oraz 30-31.07 już wiem, że jestem dyspozycyjny
Odpowiedz
#14
MI na dzień dzisiejszy podany termin pasuje.

[Obrazek: lkmd-usebar.jpg]
Odpowiedz
#15
ja też bym się pojawił Wink
Odpowiedz
#16
Szczecin powiadacie Dodgy , tam mnie jeszcze nie było! Cool  Także miejscówka super.
Rzucanie za wieloma terminami nic nie da bo i tak wszystkim się nie podpasuje. Niech główny organizator poda ze dwa lub trzy terminy, głosowanko i większość wybierze. O mnie raczej nikt nie musi się martwić, byłem na wszystkich to i będę na tym. Pozdro.
Czołgista!
Odpowiedz
#17
Jak dla mnie pierwszy łikend lipca odpada - zajęcia terenowe ze studentami trzeba odbębnić co by mnie z roboty nie wywalili i pensum było OK. Inne terminy w zależności od planów urlopowych, których jeszcze nie mam sprecyzowanych. Ale jakbym musiał wybierać zlot czy paprykarz to raczej byłby to konkursik - może nawet bym coś skleił na wystawę tematyczną.
Odpowiedz
#18
Lipiec i sierpień tradycyjnie odpadały. Spotykaliśmy się w maju lub czerwcu i tego się trzymajmy. Nie widzę mozliwości ,,kulania" się w tanim hotelu podczas wakacji. Po prostu ceny nas zjedzą.
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
#19
Ja się dostosuje większościWink Tylko ustalcie jakiś fajny termin, nie za blisko październikowego konkursu coby dwa razy w to samo miejsce nie jeździć, bo daleko Smile
Odpowiedz
#20
Podajcie propozycję terminów Smile
Odpowiedz
#21
Podbiję wątek bo za chwilkę kwiecień będzie a tu nic nie wiadomo [Obrazek: c0304.gif] 
A można wiedzieć kto wolę organizatorską na tegoroczny Zlot wyraził?
Odpowiedz
#22
Hej. I jak wiadomo już coś, jaki termin? Mi bardzo by pasowało w jakiś weekend Smile
Piosenki Jerema Stepowskiego  Heart "Tylko na Pragę, na Pragę, nie, na Wolę nie mogę, bo ja jestem ksiegowa krakow"
Odpowiedz
#23
Po przejrzeniu kalendarza imprez proponuję:
25-26 czerwca Dolny Śląsk-zamek Książ( zamek Czocha) i kompleks sztolni Osówka.
09-10 wrzesnia Białowieża.
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
#24
(14-04-2016, 09:49)Andrzej Px48 napisał(a): Po przejrzeniu kalendarza imprez proponuję:
25-26 czerwca       Dolny Śląsk-zamek Książ( zamek Czocha) i kompleks sztolni Osówka.
09-10 wrzesnia      Białowieża.

Jakby to był wrzesień (lub piździernik) to ja polecam miejscówkę w Biebrzańskim Parku Narodowym. Stacja terenowa UwB w Gugnach. http://biologia.biol-chem.uwb.edu.pl/pod...-terenowa/ Cisza spokój, urządzona kuchnia. Blisko do Twierdzy Osowiec i kilku fortów. Jeden z mankamentów to maksymalna obsada stacji- 30 osób. Cena za nocleg to 40 ale może można by coś utargować przy dużym obłożeniu. W podziekowaniu skleimy kilka figurek ptaków i będzie OK Smile. W wiosenno-letnie terminy na pewno się tam nie wbijemy bo stacja mocno obłożona ale na jesień są pustki.
Odpowiedz
#25
W Książu i okolicach jadą jeszcze na Złotym Pociągu i ceny są zbójeckie . Poza tym od 30 kwietnia Festiwalem Kwiatów rozpoczyna się cykl imprez. Jakieś grupy rekonstrukcyjne, zlot rycerstwa, w stadninie jak nie ujeżdżanie , to powożenie( rangi światowej)A wszystko to kończy Festiwal tajemnic w sierpniu. U mnie w Świebodzicach nocleg w hostelu parszywej reputacji kosztuje 9 dych. Ale Czocha, Osówka, ewentualnie Kotlina Kłodzka i okolice Srebrnej Góry?
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  V Zlot papermodels.pl - Jelenia Góra 2012 Andrzej Px48 153 53,343 28-09-2022, 08:00
Ostatni post: dexter
  IX Zlot papermodels.pl - Świnoujście 2017 konradoo 61 29,473 21-10-2017, 10:33
Ostatni post: Radek87
  VII Zlot papermodels.pl - Międzyrzecz-Drzonów 2015 Andrzej Px48 213 62,963 08-06-2015, 10:55
Ostatni post: Andrzej Px48
  VI Zlot papermodels.pl - Chełm-Zamość 2013 Kroolo 245 78,472 06-06-2013, 11:44
Ostatni post: Andrzej Px48
  V zlot forum Papermodels-Jelenia Góra 2012-fotorelacja. Andrzej Px48 211 61,319 30-04-2013, 11:20
Ostatni post: ceva
  I Nieformalny Zlot Pampersów Gdańsk-Brętowo 12 - 14 09 2011. ZbiG 22 13,354 21-09-2011, 01:37
Ostatni post: Japończyk
  IV zlot forum Papermodels-Węgorzewo 2011-fotorelacja. Andrzej Px48 42 21,234 03-06-2011, 05:48
Ostatni post: kujot666
  IV Zlot papermodels.pl - Węgorzewo 2011 Andrzej Px48 334 94,801 30-05-2011, 10:26
Ostatni post: kujot666
  III Zlot papermodels.pl - Warszawa 2010 kujot666 211 72,935 25-05-2010, 10:06
Ostatni post: Japończyk
  II Zlot papermodels.pl - Białystok 2009 kujot666 209 74,937 11-09-2009, 08:59
Ostatni post: uri

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości