Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VIII Zlot papermodels.pl - Kłodzko 2016
#76
Witajcie serdecznie koledzy modelarze , cześć wszystkim . Jako  , że do pazdziernika pozostaję w Polsce , chętnie bym się zjawił na 
takowym zlocie , by się z Wami zapoznać , posłuchać o tym i o owym oraz pogawędzić na tematy modelarstwa kartonowego . 
Jeśli nie macie nic przeciwko , rad byłbym także być uczestnikiem tego spotkania  . Jeżeli znany jest konkretny termin tego zlotu oraz miejsce , proszę o informację . Wielkie podziękowanie i saluto , pozdrawia szara mysz modelarstwa kartonowego Marek zwany Andy .
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Przepraszam nie doczytałem , Andrzej Px48 dokładnie napisał , tu cytuję ...
- Klamka zapadła. Zażaleń nie przyjmuję.
Termin 09-10 września. Miejsce-baza noclegowa: Kłodzko
Ja także się zapisuję , czyli Lubuskiego mały kawałeczek ....będę i coś ulepię ze starocia na tę okazję .
Odpowiedz
#77
No i bardzo dobrze. Konkrety odnośnie zakwaterowania ,michy i atrakcji zlotowych podam w połowie sierpnia. Lista zlotowiczów będzie otwarta 10-go i zamknięta ostatniego dnia miesiąca sierpnia.
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
#78
Moja żona już mi dała zielone światło , więc będę . 08 września najpierw zawitam do Oleśnicy zostawić modele na konkursie ,
potem szeroką autostradą śmigam do Kłodzka . Tego mi trzeba , jak wody do picia i modeli do sklejania .
Odpowiedz
#79
OTWIERAM LISTĘ ZLOTOWICZÓW

Warszawa- Prezes,Michał R., Japończyk, Zielony,Tuco, Mariusz 3003 +2.
 Zielona Góra    -Marek 39
Gdańsk    - Yogi, Radzias
Sierpc     -  Ceva
UE         -   Sprudin
Chełmża -  Fotogrymas
Chełm    - Dombeer
Olsztyn   - Lesio 73
Lublin     - Kroolo+1
            - Navi
            
Dziadowo-Kujot 666
Szczecin  -Konradoo
Proszę się anonsować to dopiszę.
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
#80
Jestem Wink
Odpowiedz
#81
(10-08-2016, 10:35)konradoo napisał(a): Jestem Wink

Dopisany. Następny proszę.
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
#82
Dombeer i Dombrek to ta sama osoba Smile
Oczywiście się wybieram
Odpowiedz
#83
U mnie znak zapytania. Wczoraj odezwała się koleżanka i zaprosiła nas na ślub w tym terminie. Muszę ponownie z żoną pogadać co robimy :/
Sam nie wiem gdzie bym był bardziej pijany- na slubie czy na zlocie Tongue
Odpowiedz
#84
(11-08-2016, 08:34)fotogrimes napisał(a): Wczoraj odezwała się koleżanka i zaprosiła nas na ślub w tym terminie.

Z tak krótkim wyprzedzeniem zaproszenie nie ma mocy wiążącej Wink
Odpowiedz
#85
Właśnie, właśnie! Ty Misiek nic tam nie kombinuj!

Ale maraton zapowiada mi się niezły: Zlot, Przeciszów, Szczecin... to może być jesień mego życia Wink
Odpowiedz
#86
dla małej poprawności - obywatel Marek39 można dopisać Zielona Góra .
Byłoby miło , pozdrawiam wszystkich .....
Odpowiedz
#87
Zaktualizowano listę.
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
#88
Niestety, Panowie, mojej lubej wypadła praca we Wrocławiu w zlotowy weekend i jedyną opcją żebym się pojawił na zlocie jest zabranie ze sobą dwójki dzieci, w tym jednego półrocznego :-).
Odpowiedz
#89
Oficjancie zgłaszam uczestnictwo w zlocie mej osoby i osoby "Spalimordki"
Czemu tak bo PW nie dostarczyło zgłoszenia :/

[Obrazek: lkmd-usebar.jpg]
Odpowiedz
#90
Wiadomo coś więcej o nocowaniu?

Co do atrakcji: 

http://www.podziemia.klodzko.pl/

i Złoty Stok:

http://www.ruszajwdroge.pl/2015/07/Ziemi...8FosVuLTIU

PS: w okolicy  jest też fajna jaskinia: http://jaskinianiedzwiedzia.pl/trasa-turystyczna.html , tutaj trzeba się zapowiedzieć jakieś 2 tyg przed przybyciem, więc czasu na zastanowienie mało.
na macie: projekt X
Odpowiedz
#91
???
No co jest, kurczaczki?
Przecież ja nie wezmę urlopu z dnia na dzień...
Odpowiedz
#92
A to data nie jest ustalona na 10-11 września??
na macie: projekt X
Odpowiedz
#93
No i niestety u mnie lipa.
O ile ze ślubu udało się zrezygnować, to przyszła do mnie praca i nie mogę jechać na zlot.
8 września zaczynamy testy urządzeń i mam ciągiem zajęte minimum 2 tygodnie, dalej 30 września zaczynamy testy kolejnych urządzeń więc i Szczecin mam mocno zagrożony. Jedyna nadzieja że produkcja się spóźni i chociaż Szczecin dojdzie do skutku.
Wszystko wskazuje na to, że przynajmniej do połowy listopada będzie ciężkim okresem w firmie Sad
Odpowiedz
#94
(29-08-2016, 09:19)Kroolo napisał(a): A to data nie jest ustalona na 10-11 września??

Jak zwykle masz rację a ja błądzę... w moim wieku zaczynam już czas liczyć na miesiące
Odpowiedz
#95
Lesiu to co ja mam powiedzieć. Powinienem liczyć czas na tygodnie.
Jutro aktualizuję i zamykam listę zlotową oraz podam co gdzie i jak.
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
#96
A ci co nie mogą 10-11 to niech zjeżdżają się do Przeciszowa Smile
Odpowiedz
#97
Dzień dobry!

A kiedy ten Przeciszów? Smile
Chcesz pogadać o modelach RC?
YouTube: www.youtube.com/rcbonk

Facebook: http://www.facebook.com/rcbonk.fanpage
Instagram: http://www.instagram.com/rc_bonk/
Odpowiedz
#98
(30-08-2016, 10:49)bonk napisał(a): Dzień dobry!

A kiedy ten Przeciszów? Smile

Tydzień później

EDIT:
Ale nic nie stoi na przeszkodzie aby być i tu i tu Smile
Odpowiedz
#99
Z bólem ale nic nie poradzę, proszę o wykreślenie z listy uczestników. Dziś się okazało że sobotę 10/09 będę miał zawodowo zajętą:///
Odpowiedz
Warszawa- Prezes,Michał R., Japończyk, ,Tuco, Mariusz 3003 +1.
Zielona Góra    -Marek 39
Sierpc     -  Ceva
UE         -   Sprudin
Chełm    - Dombeer
Olsztyn   - Lesio 73
Lublin     - Kroolo+1
           - Navi
           
Dziadowo-Kujot 666
Szczecin  -Konradoo
Zaktualizowałem listę. Zostało 15 osób.
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  V Zlot papermodels.pl - Jelenia Góra 2012 Andrzej Px48 153 53,341 28-09-2022, 08:00
Ostatni post: dexter
  IX Zlot papermodels.pl - Świnoujście 2017 konradoo 61 29,472 21-10-2017, 10:33
Ostatni post: Radek87
  VII Zlot papermodels.pl - Międzyrzecz-Drzonów 2015 Andrzej Px48 213 62,960 08-06-2015, 10:55
Ostatni post: Andrzej Px48
  VI Zlot papermodels.pl - Chełm-Zamość 2013 Kroolo 245 78,469 06-06-2013, 11:44
Ostatni post: Andrzej Px48
  V zlot forum Papermodels-Jelenia Góra 2012-fotorelacja. Andrzej Px48 211 61,314 30-04-2013, 11:20
Ostatni post: ceva
  I Nieformalny Zlot Pampersów Gdańsk-Brętowo 12 - 14 09 2011. ZbiG 22 13,352 21-09-2011, 01:37
Ostatni post: Japończyk
  IV zlot forum Papermodels-Węgorzewo 2011-fotorelacja. Andrzej Px48 42 21,234 03-06-2011, 05:48
Ostatni post: kujot666
  IV Zlot papermodels.pl - Węgorzewo 2011 Andrzej Px48 334 94,799 30-05-2011, 10:26
Ostatni post: kujot666
  III Zlot papermodels.pl - Warszawa 2010 kujot666 211 72,933 25-05-2010, 10:06
Ostatni post: Japończyk
  II Zlot papermodels.pl - Białystok 2009 kujot666 209 74,937 11-09-2009, 08:59
Ostatni post: uri

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości