Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
QWKAK-Warszawa.Spotkanie w DK Działdowska.06 maja.
#26
Odnośnie propozycji ROWIN'a na 14/10/16: Bonk pierw Instytut potem piwko?

Największą atrakcją tegorocznej edycji imprezy będzie przylot samolotu wielozadaniowego F-16, myśliwca MiG-29 oraz samolotu transportowego CASA C295M. Nasi goście będą mieli też wyjątkową okazję spotkać twórców filmu „Dywizjon 303”. Dla tych, co prócz techniki lubią podziwiać piękno latających maszyn, pojawi się Zespół Akrobacyjny „Żelazny” wraz z samolotem. Szczególnym wyróżnieniem jest także wybór naszej imprezy na miejsce premiery śmigłowca SD-150 Hero produkcji PZL Świdnik/Leonardo Helicopters. Łącznie tym roku będzie można z bliska obejrzeć prawie 30 samolotów i śmigłowców – w tym także, znany z poprzednich edycji śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Piękna biało-czerwona „Iskra” planuje płomienne atrakcje. Goście Nocy będą też mogli zobaczyć wyjątkowe projekty polskiej myśli technologicznej: prototyp CyberRyby, którego możliwości biomechaniczne zostaną zaprezentowane na żywo w basenie, model 3D nowego środka transportu HYPERLOOP będącego połączeniem technologii lotniczej oraz kolejowej oraz łaziki marsjańskie i bezzałogowce, które co roku zdobywają najwyższe wyróżnienia na prestiżowych międzynarodowych zawodach. Fani wirtualnej rzeczywistości będą mogli przenieść się w inny wymiar dzięki platformie Octopus oraz wypróbować symulatory lotu, dzięki którym poczują jak zawodowi piloci, odczuwając każdą wibrację i podmuch wiatru. Będzie można także spotkać osobiście, porozmawiać oraz wysłuchać prelekcji pilotów sportowych, akrobacyjnych, szybowcowych oraz wojskowych – ze specjalnym udziałem reprezentanta Argentyńskich Sił Powietrznych, a także ekspertów w dziedzinie technik lotniczych. Po raz kolejny udostępnimy też nasz taras widokowy dla spotterów i fanów astrofotografii – opowiada o atrakcjach Marek Gospodarczyk, szef imprezy.

[Obrazek: 7noc_ilot_pl.jpg]
Odpowiedz
#27
Dajcie znać do końca dnia jakie ustalenia bo nie wiem czy ze sobą swój mały warsztacik targać na Działdowską Wink
Chcesz pogadać o modelach RC?
YouTube: www.youtube.com/rcbonk

Facebook: http://www.facebook.com/rcbonk.fanpage
Instagram: http://www.instagram.com/rc_bonk/
Odpowiedz
#28
Panowie, wszystko zaczyna się o 17. Zawsze na początku są dość duże kolejki, więc umówcie się przed bramą w kolejce około 16.45. Ja poczekam na Was za bramą główną wejściową po lewej stronie (jest tam takie patio od stołówki zakładowej, zresztą wypatrzę Prezia Smile ). Oprowadzę Was wtedy i poopowiadam co byście chcieli wiedzieć. Czy wszystkim odpowiada taka godzina? Jeżeli nie to będę mógł dopiero po 19. Ponieważ między 18 a 19 będę stał przy namiocie EDC.
"Buduję miniaturowe 'repliki' samolotów, a nie kartonowe modele"

Spitfire mk.Vb     Spitfire mk.Vc     Spitfire mk.XVIe     PZL P.11c     JU-88D-1     B-239     P-40E     Jak-1b     P-47D-11     Spitfire LF.IX     Spitfire mk.Ia


Piotr Rowiński
Odpowiedz
#29
ja ostatnio mam pecha jeśli chodzi o noc w instytucie, znów do pracy na noc Sad
Odpowiedz
#30
Ja na pewno się do instytutu nie wyrobię przed 17 -> praca. Ale na Działdowskiej się zjawię, mam nawet model do pocięcia w plecaku! Jaram się Big Grin
Chcesz pogadać o modelach RC?
YouTube: www.youtube.com/rcbonk

Facebook: http://www.facebook.com/rcbonk.fanpage
Instagram: http://www.instagram.com/rc_bonk/
Odpowiedz
#31
Czyli spotykamy się na Działdowskiej Wink Zobaczymy co tam ma Bonk w plecaku. Ja przyniosę następnym razem.
Odpowiedz
#32
Panowie, wszystko zaczyna sie o 17, ale trwa do 23. Ja godzine podałem orientacyjnie. Wiadomo można przyjść później jeżeli Wam to bardziej pasuje. Ja między 18-19 będę stał w namiocie EDC przy statorze od GEnx, więc łatwo mnie będzie znaleźć. Jeżeli się zdecydujecie to zapraszam.

No i jeszcze się właśnie okazało, że będę na 90% przy silniku CF6 albo CFM56 w budynku S, w godzinach 21-23. Wiec również zapraszam.
"Buduję miniaturowe 'repliki' samolotów, a nie kartonowe modele"

Spitfire mk.Vb     Spitfire mk.Vc     Spitfire mk.XVIe     PZL P.11c     JU-88D-1     B-239     P-40E     Jak-1b     P-47D-11     Spitfire LF.IX     Spitfire mk.Ia


Piotr Rowiński
Odpowiedz
#33
(14-10-2016, 03:20)rowin napisał(a): Panowie, wszystko zaczyna sie o 17, ale trwa do 23. Ja godzine podałem orientacyjnie. Wiadomo można przyjść później jeżeli Wam to bardziej pasuje. Ja między 18-19 będę stał w namiocie EDC przy statorze od GEnx, więc łatwo mnie będzie znaleźć. Jeżeli się zdecydujecie to zapraszam.

No i jeszcze się właśnie okazało, że będę na 90% przy silniku CF6 albo CFM56 w budynku S, w godzinach 21-23. Wiec również zapraszam.

Ok. Podejmiemy decyzje na Działdowskiej będzie prościej się skomunikować z grupą.

Z działdowskiej dojazd jest prosty 38 min. tram: 26 > 24 > 9/7/15
Odpowiedz
#34
Ok spotkanie się odbyło i wszyscy się od wspólnego piwka wymigali. Brzydale Sad

QWKAKowe piwko, podejście drugie proponujemy w piąteczek (21.10.2016). Po 17 sobie siądziemy polepić na Działdowskiej a po 20 ruszymy kuperki żeby się pointegrować.

Zapraszam Smile
Chcesz pogadać o modelach RC?
YouTube: www.youtube.com/rcbonk

Facebook: http://www.facebook.com/rcbonk.fanpage
Instagram: http://www.instagram.com/rc_bonk/
Odpowiedz
#35
Wpis Bonczydła przebrzydłego potwierdzam mocą ,,Prezesa". To już jutro,tak gwoli przypomnienia.
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
#36
Witam, jestescie dzisiaj? Jest spotkanie?
"Buduję miniaturowe 'repliki' samolotów, a nie kartonowe modele"

Spitfire mk.Vb     Spitfire mk.Vc     Spitfire mk.XVIe     PZL P.11c     JU-88D-1     B-239     P-40E     Jak-1b     P-47D-11     Spitfire LF.IX     Spitfire mk.Ia


Piotr Rowiński
Odpowiedz
#37
Było,byłeś. Następne spotkanie dopiero 25-go listopada. Mamy dwa tygodnie przerwy, na prośbę DK. Potem normalnie ,co piątek.
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Bielska Majówka Modelarska 2024 10-12 maja krys 16 1,495 26-03-2024, 10:15
Ostatni post: yogi
Photo 15 Inowrocławski Konkurs Modelarski 27-28 maja 2023 ISMR 6 2,940 20-05-2023, 09:54
Ostatni post: Wydawnictwo WAK
  Bielska Majówka Modelarska 2022 13-15 maja krys 32 8,295 20-05-2022, 08:26
Ostatni post: krys
  Szczecińskie spotkanie modelarskie -MODEL-HOBBY- 0 1,250 20-02-2022, 11:53
Ostatni post: -MODEL-HOBBY-
  QWKAK-Warszawa. Nowe rozdanie. Andrzej Px48 62 20,279 18-10-2021, 10:11
Ostatni post: bonk
  [Z] Podlaskie Spotkanie Modelarskie, Czarna B-cka, 9 luty 2020 lukasold 1 1,570 03-02-2020, 11:06
Ostatni post: krys
  XXIII Konkurs o Puchar Prezesa LOK Warszawa 2019 Michal_Aero 0 1,432 03-12-2019, 05:30
Ostatni post: Michal_Aero
  52 spotkanie LKMD mariusz30003 12 4,549 19-11-2019, 09:59
Ostatni post: Berni
  XIII Spotkanie Modelarzy Kartonowych w Szczecinie -MODEL-HOBBY- 0 1,533 12-11-2019, 02:12
Ostatni post: -MODEL-HOBBY-
  [Szczecin] XI Spotkanie Sekcji Kartonowej SPM konradoo 0 1,476 02-07-2019, 01:54
Ostatni post: konradoo

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości