Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ankieta: Czy jesteś zainteresowany posiadaniem takich planów ??
Zdecydowanie TAK
100.00%
11 100.00%
Chyba TAK
0%
0 0%
Raczej NIE
0%
0 0%
Zdecydowanie NIE
0%
0 0%
Nie mam zdania
0%
0 0%
Razem 11 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Dokumentacja] Kontener morski 20-stopowy DRY plany 1:25
#1
Witam wszystkich serdecznie.

Od kilkunastu dni pracuję nad dość ciekawym tematem. Otóż postanowilem wykonać plany modelarskie typowego kontenera morskiego wielkości 20 stóp w kilku wersjach malowania. Plany zostaną wykonane w skali 1:25 i myślę, że będą zawieraly masę interesujących szczególów. Caly komplet planów zostanie opublikowany na forum Papermodels.pl i będzie dostępny za free w dziale download. Mam nadzieję, że w ciągu najbliższych 14 dni uda mi się dokończyć plany i Michal wrzuci je na download. Myślę, że plany przydadzą się tym, którzy mają w zamierzeniach wykonanie platformy kolejowej lub ciągnika siodlowego.

[Obrazek: th_P1010008.jpg]

Póki co chcialbym Wam zrobić malą zapowiedź. Zalączony plik pdf przedstawia rysunek malowania zielonej wersji kontenera Evergreen, strona czolowa. Staralem się dość dokladnie odwzorować wszelkiego rodzaju tabliczki, naklejki i napisy.

Bardzo proszę wszystkich oglądających o konstruktywne opinie celem naniesienia poprawek ewentualnych blędów (bo przecież zawsze mogą się zdarzyć).
Pozdrawiam wszystkich cieplutko - Niech karton będzie z Wami !!!
Moje projekty do pobrania za FREE. W pracy robię TO, a w domu TO, pomagam IM. This is my OCCUPATION
[Obrazek: userbar_czechy.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości