Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z] Kartonowy Arsenał 6/2015 P-47M Thunderbolt
#1
Na stronie wydawnictwa pojawiła się taka oto zapowiedź:

[Obrazek: P-47M.jpg]

Model przedstawia maszynę, na której latał kpt. pil. Witold Łanowski.
Wg. info na stronie wydawnictwa, ma pojawić się w połowie września.
Odpowiedz
#2
Tutaj strona o pilocie tej maszyny w języku angielskim założona przez jego syna. Jest tam trochę ciekawych fotek.
Odpowiedz
#3
Ja chcem, jakiś nowy(stary) okręt!!!!!!!111111111oneoneonejeden
[Obrazek: J8HtZWI.png]
Odpowiedz
#4
Ale odgrzewane kotlety też są potrzebne. Sleepy 
Taki na przykład mielony... Od dwóch dni leżał u mnie w lodówce... Taki samotny, smutny, że nikt go nie chciał do obiadu, troszkę przywiądł z tego smutku... Ale postanowiłem dzisiaj się nad nim zlitować. I wziąłem go do pracy, tylko zastanawiam się czy go do mikrofali czy tak na zimno Dodgy ,  trochę keczupu, może musztardy na wierzch i będzie jak znalazł na drugie śniadanie.
Myślicie, że nic mi nie będzie po dwudniowym kotlecie?

Pozdrawiam
Odpowiedz
#5
Lukee, tylko daj go na głęboki talerz bo z płaskiego to Ci ucieknie Wink
Odpowiedz
#6
Ja chcem tego kotleta.
Mniam, mniam.
Na macie:  Lockheed P-38G
W pudełku leżą napoczęte TKS, Buffalo i Mustang - może kiedyś je skończę.
Odpowiedz
#7
Dla mnie to też smaczny kotlet Cool
Pozdrawiam wszystkich!
Odpowiedz
#8
A ja chcem jakąś puche w końcu! Wink
Odpowiedz
#9
(03-09-2016, 06:29)konradoo napisał(a): A ja chcem jakąś puche w końcu! Wink

proponuję "paprykarz szczeciński"  Tongue
Odpowiedz
#10
Ale żałosne. Na czarnym zamknęli temat, to teraz kopiujecie to co wpisywaliście na czarnym i wrzucacie tutaj. Czasem lepiej nic nie pisać niż pisać jakieś bzdury!!!
Odpowiedz
#11
Masz 100 % racę Airman tylko szkoda że nie przestrzegasz własnych zasad Wink Po drugie jak widzisz na czarnym kto inny założył wątek.
Odpowiedz
#12
konradoo, szkoda??? Rzeczywiście szkoda, że się odezwałem, ale jak zacząłem czytać dokładnie te same posty co czytałem na czarnym (teraz już są tam skasowane), to mnie to trochę zmuliło. Za każdym razem to gadanie o kotletach. Jak ich na czarnym zbanują to wrzuca na biały, itd. Jak się nie chce sklejać to sobie przynajmniej poklepią na forum...
Odpowiedz
#13
Ale ja nie zaczynałem na czarnym Tongue 
Nawet nie wiedziałem, że tam jest taki wątek Big Grin  dopiero później... O tym kotlecie to mi się jakoś tak samo napisało. A wszelkich urażonych wegetarian bardzo przepraszam Rolleyes 
Airman - Papermodels w porównaniu do Konradusa to oaza spokoju i życzliwości (nie umniejszając wartościowości obu). A ten wątek to już w ogóle przedszkole i żart więc nie napinaj się tak mocno.
Lesio73 - po włożeniu do mikrofali nie miał prawa uciec - nawet z płaskiego talerzyka Big Grin

Pozdrawiam
Odpowiedz
#14
(06-09-2016, 01:09)Airman napisał(a): Jak się nie chce sklejać to sobie przynajmniej poklepią na forum...

Jak widzisz kolego szanowny,piszą tu osoby które regularnie prezentują swoje prace na forum. Ba!!!Nawet zaryzykował bym stwierdzenie że o prezentowanym temacie mogą powiedzieć bardzo dużo. Kolejny raz rozmijasz się z prawdą....zgodnie z zasadą jak nie lubisz zupki,to jej nie jedz = nie podoba się?? Nie komentuj! Pozdr.
Odpowiedz
#15
Haha... Rzeczywiście konradoo o kotletach możesz dużo powiedziećSmile Na 14 wpisòw, 2 są na temat samolotu, a 12 na temat kotletów. Myśle tylko, że w temacie samolotu pisz o samolocie, a jak chcesz pisać o kotletach to idź na forum kulinarne. Też pozdr.
Odpowiedz
#16
(06-09-2016, 10:02)Airman napisał(a): Na 14 wpisòw, 2 są na temat samolotu, a 12 na temat kotletów.
Zamiast narzekać powinieneś podzielić się z nami tym jakie kotleciki Ci smakują - mielone, schabowe, steki czy jakieś pożarskie Big Grin  To forum jest modelarskie, kulinarne, a jak chłopaki zechcą to i wędkarskie może być. 
Dodałem sobie ten 13, czy tam 14 wpis na temat ko......   oj jak ja to lubię  PDT_Armataz_01_28
(06-09-2016, 01:09)Airman napisał(a): ...zgodnie z zasadą jak nie lubisz zupki,to jej nie jedz = nie podoba się?? Nie komentuj!
Odpowiedz
#17
A ja tak dla odmiany, żeby wątek na chwilę od smacznych ogrzewanych kotletów uwolnić: skoro widać jasno, że wydawnictwo goni numery i chce mieć po 6 modeli każdego roku, to poprosiłbym na kolejne odgrzanie Mietka 109. Hmm, o choroba, a miałem nie mówić nie kotletach. Tongue


Odpowiedz
#18
Mietka to ja bym chętnie zobaczył, w kilku możliwych wariantach: G-6, G-10, G-14, ewentualnie K-4 Wink
Moje prace:
Ukończone: IS-2, T34-85, F6F-3, FW-190 D9, Ta- 152H


W budowie: P-51 D



Odpowiedz
#19
no i 60-dych znowu trzeba wysupłać. Big Grin
Temat jak dla mnie super!
ostatnio przewietrzyli magazyn z P-47 D-25 to można się było spodziewać nowej wersji, no i mamy wersje M, 
Dla mnie super, tylko kiedy to sklejać.  Tongue Confused
Odpowiedz
#20
Ze silnikiem gwiazdowym, to pewnie polegnę. W takim razie zrezygnuje z kupna P-47.
Ehhh......
Odpowiedz
#21
Czy ktoś wie coś więcej o terminie ukazania się modelu? Na stronie nadal nieaktualna już informacja, że w połowie miesiąca :Smile a tu już koniec pomału się zbliża.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#22
(22-09-2016, 11:14)maluch116a napisał(a): Czy ktoś wie coś więcej o terminie ukazania się modelu? Na stronie nadal nieaktualna już informacja, że w połowie miesiąca :Smile a tu już koniec pomału się zbliża.

Pozdrawiam

No cóż, do połowy września zostało jeszcze niecały rok. Czyżby znowu obiecanki cacanki jak w przypadku Airacobry???
Ehh... Ktoś tu sobie jaja robi z poważnych ludzi...
Odpowiedz
#23
W modelu jest robiona od nowa kabina, ze względu na to, że wersja N jest inna niż poprzednie D. W związku z tym i innymi zmianami, model będzie wydany najwcześniej za 2 tyg według Wydawcy. Niestety nie zostało to zaktualizowane na stronie, ani przewidziane przed wrzuceniem zajawki na stronie.
"Buduję miniaturowe 'repliki' samolotów, a nie kartonowe modele"

Spitfire mk.Vb     Spitfire mk.Vc     Spitfire mk.XVIe     PZL P.11c     JU-88D-1     B-239     P-40E     Jak-1b     P-47D-11     Spitfire LF.IX     Spitfire mk.Ia


Piotr Rowiński
Odpowiedz
#24
(22-09-2016, 09:55)rowin napisał(a): W modelu jest robiona od nowa kabina, ze względu na to, że wersja N jest inna niż poprzednie D. W związku z tym i innymi zmianami, model będzie wydany najwcześniej za 2 tyg według Wydawcy. Niestety nie zostało to zaktualizowane na stronie, ani przewidziane przed wrzuceniem zajawki na stronie.

Luzik. Od dawna marzyło mi się TO malowanie. Poczekam nawet miesiąc.  Cool
Na macie:  Lockheed P-38G
W pudełku leżą napoczęte TKS, Buffalo i Mustang - może kiedyś je skończę.
Odpowiedz
#25
(11-09-2016, 05:46)Raven napisał(a): no i 60-dych znowu trzeba wysupłać. Big Grin

Paweł, 70-dych szykuj. Na stronie wydawnictwa są już nowe ceny.
P-47D-11 jak patrzyłem 2 tygodnie temu kosztował jeszcze 63zł Sad
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [N]Kartonowy Arsenał 1-2/2020, TAKAO Karas 16 8,262 24-11-2021, 02:57
Ostatni post: janek102t34
  [N] Mały Modelarz 10-11-12/2015 CANT Z-506 B „Airone” bonk 20 6,593 08-01-2021, 09:09
Ostatni post: Dombeer
  [N] A-10 Thunderbolt 2 z GPM 970 2 2,625 08-11-2019, 12:55
Ostatni post: Raven
  [N] Kartonowy Arsenał 1-2/2019 Messerschmitt Bf 110G-4/R8 Piter16 4 3,752 14-06-2019, 12:49
Ostatni post: camilllo
  [N] P-47 M- RE Kartonowy Arsenał Darek D. 13 9,413 17-11-2016, 03:31
Ostatni post: Raven
  [N] Kartonowy Arsenał P-51D-20 Mustang Piter 83 39,563 17-07-2016, 05:32
Ostatni post: seb545
  [N] Kartonowy Arsenał A6M2 Zero i P-39D Airacobra Piter 55 18,246 17-12-2015, 10:46
Ostatni post: air_22
  [N]WMC Models. 4/2015. Wloski kuter wyscigowy Ferrari F1 "Antares II" Prunce 0 2,296 18-10-2015, 11:07
Ostatni post: Prunce
  [N]WMC Models 3/2015. Rosijski samochod pancerny wz.1904 r "Sharon - Nakaszidze" Prunce 0 2,232 08-09-2015, 03:20
Ostatni post: Prunce
  [N]. W.M.C.Models. 2/2015 (27). Samochod wyscygowy Caterham Lola SP.300R Prunce 1 3,019 19-06-2015, 02:51
Ostatni post: ges

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości