Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RE: Propozycje modyfikacji działu giełda
#1
Chciałem wpisać ogłoszenie do Giełdy, niestety nie mogę.  Zakładam że jest jakaś blokada oparta o ilość postów, rozumiem, nie chcemy spammerów/handlarzy.  Z drugiej strony jestem zarejestrowany i czytam forum od 5-ciu lat (wiem, wiele się nie wypowiadam), co widzę nie ma znaczenia dla bezdusznej blokady.  Jaką ilość postów "och" i "ach" muszę nabić żeby stać się pełnoprawnym członkiem kolektywu?

Powyższy bełkot miał trafić do tematu "Propozycje modyfikacji działu giełda" ale tam druga niespodzianka: nie mogę nawet odpowiadać w tematach działu Giełda  :lol:

Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
http://www.papermodels.pl/index.php?topic=2696.0

60 postów ;-)
Odpowiedz
#3
(27-09-2012, 09:57)MISIEK link napisał(a): http://www.papermodels.pl/index.php?topic=2696.0

60 postów ;-)

Dzięki za info :lol:  To jeszcze tylko 47 ochów i achów.
Odpowiedz
#4
...albo załóż relację  :mil11:
Odpowiedz
#5
(27-09-2012, 11:55)undertow link napisał(a): ...albo załóż relację  :mil11:

W moim tempie będzie jeden wpis na miesiąc = około 4 lata  :lol:
Może tak: coś właśnie kończę, do wątku galerii wrzucę 40 zdjęć, każde w osobnym poście  :lol:
Odpowiedz
#6
Gekony dają radeBig Grin
Odpowiedz
#7
Dają, dają  Smile

Coś Was Myszkonów długo już nie było wśród kakaowców.
Zobaczymy się w Przeciszowie?
Odpowiedz
#8
No jak nie, jak tak!
Odpowiedz
#9
Jak tak to jestem za, a nawet przeciw.
To fajnie, do zobaczenia w sobotę.

(juz tylko 44 brakujące posty)
Odpowiedz
#10
W jakim to latawcu siedzisz? (zostaną 43 posty :mrgreenSmile
Trzy pierścienie dla królów elfów...
[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
 
Odpowiedz
#11
(27-09-2012, 09:50)Japończyk link napisał(a): W jakim to latawcu siedzisz? (zostaną 43 posty :mrgreenSmile

Ten latawiec to P-51D Gunfighter.
Ach piękny to był dzień  PDT_Armataz_01_06

(jeszcze tylko 43 posty)
Odpowiedz
#12
Popala zaprawde bardzo zabawny z ciebie młodzieniec, a może zamiast pisac bzdury wystarczy napisac wiadomośc do administratora?
Przepraszam panią,czy ta chusteczka pachnie chloroformem? :-)
Odpowiedz
#13
(27-09-2012, 10:58)dominik294 link napisał(a): Popala zaprawde bardzo zabawny z ciebie młodzieniec, a może zamiast pisac bzdury wystarczy napisac wiadomośc do administratora?

Nikt Cię nie zmusza do czytania tych bzdur "zaprawdę bardzo zabawny staruszku".
Zapraszam do omijania wątku szerokim kołem.

Pozdrawiam (42)
Odpowiedz
#14
:mrgreen:
Przepraszam panią,czy ta chusteczka pachnie chloroformem? :-)
Odpowiedz
#15
(28-09-2012, 12:00)dominik294 link napisał(a): :mrgreen:

:mrgreen:

Pozdrawiam (41)
Odpowiedz
#16
A przy jakiej to okazji miałeś możliwość zasiąść w kokpicie tego niezwykle pięknego myśliwca?

PozdrawiamWink
Maciek
Chcesz pogadać o modelach RC?
YouTube: www.youtube.com/rcbonk

Facebook: http://www.facebook.com/rcbonk.fanpage
Instagram: http://www.instagram.com/rc_bonk/
Odpowiedz
#17
  Czyżby to właśnie było przyczyną niezwykłego, ostatnio, ożywienia na forum? Ta, wymagana minimalna ilość wpisów?
  To chyba niemożliwe...
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#18
(28-09-2012, 01:45)ZbiG link napisał(a): chyba niemożliwe...


A co w tym kraju dzisiaj jest niemożliwe?? Big Grin
Odpowiedz
#19
(28-09-2012, 12:48)bonk link napisał(a): A przy jakiej to okazji miałeś możliwość zasiąść w kokpicie tego niezwykle pięknego myśliwca?

PozdrawiamWink
Maciek

Przyznam że miałem dużo szczęścia i udało mi się wziąć udział w kilku bardzo fajnych imprezach lotniczych, m.in. parę lat temu widziałem Little Rock AFB Air Show.  Stamtąd mam zdjęcia w kokpitach.

[Obrazek: th_MVC-061F.jpg] [Obrazek: th_MVC-680F.jpg] [Obrazek: th_P-51D_Mustang_2.jpg]
Odpowiedz
#20
Pozazdrościć... (trzeba było każde zdjęcie w osobnym poście wrzucić  PDT_Armataz_01_11 )

Pozdrawiam!
Maciek
Chcesz pogadać o modelach RC?
YouTube: www.youtube.com/rcbonk

Facebook: http://www.facebook.com/rcbonk.fanpage
Instagram: http://www.instagram.com/rc_bonk/
Odpowiedz
#21
Zapomniał
(28-09-2012, 10:58)popala link napisał(a): [quote author=bonk link=topic=11060.msg124732#msg124732 date=1348786083]
A przy jakiej to okazji miałeś możliwość zasiąść w kokpicie tego niezwykle pięknego myśliwca?

PozdrawiamWink
Maciek

Przyznam że miałem dużo szczęścia i udało mi się wziąć udział w kilku bardzo fajnych imprezach lotniczych, m.in. parę lat temu widziałem Little Rock AFB Air Show.  Stamtąd mam zdjęcia w kokpitach.

[Obrazek: th_MVC-061F.jpg] [Obrazek: th_MVC-680F.jpg] [Obrazek: th_P-51D_Mustang_2.jpg]
[/quote]
Zapomniałeś dodać :
(40) - Smile
Trzy pierścienie dla królów elfów...
[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
 
Odpowiedz
#22
(28-09-2012, 01:16)Japończyk link napisał(a): Zapomniał[quote author=popala link=topic=11060.msg124745#msg124745 date=1348822729]


Przyznam że miałem dużo szczęścia i udało mi się wziąć udział w kilku bardzo fajnych imprezach lotniczych, m.in. parę lat temu widziałem Little Rock AFB Air Show.  Stamtąd mam zdjęcia w kokpitach.

[Obrazek: th_MVC-061F.jpg] [Obrazek: th_MVC-680F.jpg] [Obrazek: th_P-51D_Mustang_2.jpg]
Zapomniałeś dodać :
(40) - Smile
[/quote]

Dziękuję bardzo za przypomnienie, w przyszłości spróbuję się poprawić :lol:

(39)
Odpowiedz
#23
Popala zła odpowiedz. Jakbyś posłuchał rady Dominika, moderatora który moderuje dział giełdy to bez limitu tych 60 postów pozwolilibyśmy ci wstawić twoją ofertę. Chciałbym tylko przypomnieć, że nie tylko 60 postów daje przepustkę do działu giełdy. Trzeba być też aktywnym w prowadzeniu relacji i pokazywaniu galerii sklejonych modeli tak byśmy się upewnili ,że mamy do czynienia z prawdziwym modelarzem, a nie handlowcem. Przemyśl sprawę.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#24
Popala jest modelarz  ;D

Pawel,
Jezeli pamiec mnie nie zawodzi to Ty po mojej stronie Atlantyku urzedowales - wrociles do kraju na stale, czy to tylko wakacje?
Ale chlopaki maja racje - pokaz galerie swoich modeli i to zalatwi wszystkie wymagania. Szybka wrzutka na Google znalazla mi galerie Hurricane (Zealot) i Hellcat (scale-Models, uk).
Michael Krol
Odpowiedz
#25
(30-09-2012, 11:20)shoki2000 link napisał(a): Popala jest modelarz  ;D

A skąd możemy wiedzieć. Nie szukamy za każdym razem kto jest kto. My patrzymy z punku widzenia forum nie google
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości