Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IX Zlot papermodels.pl - Świnoujście 2017
#26
(29-09-2016, 08:06)konradoo napisał(a): Panowie, trasa S3 do Świnujścia jest zakorkowana w okresie wakacyjnym. Macie dobry dojazd z Wawy przez A2 i S3, z Wawy do Szczecina 4,5 h i dalej kolejne 1,5 h. Ja was nie namawiam, rozważcie za i przeciw. Na pewno wszystkie terminy wakacyjne będą trudne do ogarniecia ze względu na noclegi i ruch na drogach. Ale po tym co zobaczyliśmy z Michałem to jeszcze 2 dni nas trzymało, więc myslę że warto Smile

To żeś chyba pomylił kraje... To za naszą zachodnią granicą nie ma ograniczeń prędkości Big Grin
Choć jak się pojedzie wieczorem to może... W ostateczności... Tylko troszkę łamiąc przepisy... Rolleyes

A ze Szczecina to zawsze można Trasą Alternatywną Big Grin
Odpowiedz
#27
Dość często poruszam się po S3 i dalej na Wawę i podobnie na Wrocław. Co do Świnoujścia wracając z Penemunde i jadąć do Fortu nie zajęło nam to więcej niż 1,5 h przy normalnej prędkości. Tak jak napisałem wyżej sprawa otwarta ale proponuję ustalać terminy, wtedy będziemy wiedzieć z czym ruszyć dalej.
Odpowiedz
#28
Dodam od Siebie że w Świnoujściu jest takie wąskie gardło zwane promem, przy dużej liczbie samochodów postój sięga około godziny, przerabiałem to kilka lat temu na początku sierpnia.

Jak by wyjazd rozwinąć o 1 dzień można zahaczyć o Szczcin (Stettin) tam też jest co zwiedzać i daleko nie jest od Świnoujścia.

[Obrazek: lkmd-usebar.jpg]
Odpowiedz
#29
To jeżeli mógłbym coś zasugerować to proponowałbym jednak weekend majowy. Dalego że koniec września i początek października to konkursy w Przeciszowie i Szczecinie, na których pewnie większość uczestników zlotu chciałby tez być więc 3 dłuższe wyjazdy w tym czasie mogłyby być ciężkie do ogarnięcia.
Odpowiedz
#30
(23-10-2016, 12:09)mariusz30003 napisał(a): Dodam od Siebie że w Świnoujściu jest takie wąskie gardło zwane promem, przy dużej liczbie samochodów postój sięga około godziny, przerabiałem to kilka lat temu na początku sierpnia.

Jak by wyjazd rozwinąć o 1 dzień można zahaczyć o  Szczcin (Stettin) tam też jest co zwiedzać i daleko nie jest od Świnoujścia.

Ja Ci dam "Stettin" ! Jeszcze mieszkam w Polsce a nie w Niemczech Big Grin  Choć według ścisłej teorii granicy "na Odrze i Nysie" to ja mieszkam już po "złej stronie mocy"...

Pozdrawiam
Odpowiedz
#31
Jako że mamy od kilku dni rok 2917 czas zacząć myśleć o zlocie na poważnie, aby nie zmieniać nic na ostatnią chwilę.
Odpowiedz
#32
(10-01-2017, 11:54)Dombrek napisał(a): Jako że mamy od kilku dni rok 2917 czas zacząć myśleć o zlocie na poważnie,  aby nie zmieniać nic na ostatnią chwilę.

PDT_Armataz_01_12 qrczę, chyba coś mnie ominęło?
na macie: projekt X
Odpowiedz
#33
Lukee przeniósł się w czasie Big Grin
Odpowiedz
#34
(10-01-2017, 01:33)konradoo napisał(a): Lukee przeniósł się w czasie Big Grin

Huh

Ale że jak to w czasie? Kiedy? I co najważniejsze dlaczego?
Odpowiedz
#35
Żarty, żartami, ale faktycznie można zacząć pracować nad terminem. Bo wiadomo, trzeba będzie wokół tego budować inne plany, a z drugiej strony będzie czas na narzekanie, jeśli zaproponowany termin będzie kolidował z aktualnymi planami.

Propozycje terminu:

17-18.06.2017 - w czwartek (15.06.2017) jest jakieś maryjne święto toteż wolne, wiele osób pewnie dostanie przy tej okazji urlop na piątunio.

Co sądzicie?

Pozdrawiam,
Bonk
Chcesz pogadać o modelach RC?
YouTube: www.youtube.com/rcbonk

Facebook: http://www.facebook.com/rcbonk.fanpage
Instagram: http://www.instagram.com/rc_bonk/
Odpowiedz
#36
A może coś bliżej wakacji ?? znaczy wolnego w szkole ??
Niestety od kilku lat terminy nie są mi po drodze. Akurat w tych terminach wszyscy klienci się budzą że wakacje i urlopy się zbliżają i dopychają wszystkie projekty Sad
Tak tylko rzucam taką luźną propozycję Smile
Odpowiedz
#37
A ja bym zaproponował wręcz przeciwnie - tydzień wcześniej, właśnie ze względu na zbliżające się wakacje.
Poza tym dla większości tych co mają rodziny (tak jak ja), terminy związane z długimi łyk-endami zasadniczo odpadają, gdyż te rodziny zabiera się wtedy na działki, nad wodę i takie tam.
"Duma mnie rozpiera jak groch jelita frontowego oficera"
Odpowiedz
#38
No i im bliżej wakacji tym drożej nad morzem...
Na macie: DARDO, BIEZSZUMNYJ

[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]


Odpowiedz
#39
(11-01-2017, 11:25)Tuco napisał(a): A ja bym zaproponował wręcz przeciwnie - tydzień wcześniej, właśnie ze względu na zbliżające się wakacje.
Poza tym dla większości tych co mają rodziny (tak jak ja), terminy związane z długimi łyk-endami zasadniczo odpadają, gdyż te rodziny zabiera się wtedy na działki, nad wodę i takie tam.

Brawo Michał!
Odpowiedz
#40
Czerwiec brzmi odpowiednio.
Odpowiedz
#41
Czyli 10-11.06.2017?

Jak dla mnie brzmi dobrze Smile
Chcesz pogadać o modelach RC?
YouTube: www.youtube.com/rcbonk

Facebook: http://www.facebook.com/rcbonk.fanpage
Instagram: http://www.instagram.com/rc_bonk/
Odpowiedz
#42
We w czerwcu są najdłuższe dni! 
Konrad, nie wiem, czy będę miał możliwość uczestnictwa we wzlocie; a tak chciałbym zobaczyć te Wasze Buźki niewinne... - że o innych atrakcjach już nie wspomnę!
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#43
10-11.06.2017 - super. Czekam na potwierdzenie terminu aby zaklepać sobie dodatkowy dzień w robocie przed i jeden po zlocie.
Odpowiedz
#44
No to pozamiatane. Jak 10 czerwca mnie nie będzie w domu to mogę już nie wracać - urodziny żony Big Grin
Aby palce były w stanie wykonać to czego oczy nie widzą a głowa wymyśli / Nikt nie mówił, że będzie łatwo i dotrzymał słowa
W stoczni   #  Hall of fames: Mosquito / PZL P11cRXIIID Lublin / P47D-11 Thunderbolt / HMS Ark Royal Mosq uito
Odpowiedz
#45
Żona Ci milsza od kolegów? Urodziny mozna przełozyć, zlotu nie da rady.
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
#46
Ciekawe co ja będę porabiał 10 czerwca Big Grin . W zeszłym roku zjechałem o tej porze z dachu i roztrzaskałem piętkę w drobny maczek. Dzisiaj łażę jak popapraniec, ale nie znaczy to że na jakiś tam zlot kiedyś się nie przyczłapię.
Odpowiedz
#47
Jak dla mnie drugi weekend czerwca pasuje, inne terminy też.

[Obrazek: lkmd-usebar.jpg]
Odpowiedz
#48
To jak jest, data ostatecznie ustalona czy jeszcze nie?
Odpowiedz
#49
10-11.06 ? Jestem na tak.
na macie: projekt X
Odpowiedz
#50
10.06.2017 mam ważną uroczystość rodzinną zatem nie pozostaje mi nic innego niż życzyć Wam dobrej pogody
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  V Zlot papermodels.pl - Jelenia Góra 2012 Andrzej Px48 153 53,352 28-09-2022, 08:00
Ostatni post: dexter
Lightbulb VIII Zlot papermodels.pl - Kłodzko 2016 Kroolo 154 46,783 22-09-2016, 08:14
Ostatni post: Lesio73
  VII Zlot papermodels.pl - Międzyrzecz-Drzonów 2015 Andrzej Px48 213 62,978 08-06-2015, 10:55
Ostatni post: Andrzej Px48
  VI Zlot papermodels.pl - Chełm-Zamość 2013 Kroolo 245 78,488 06-06-2013, 11:44
Ostatni post: Andrzej Px48
  V zlot forum Papermodels-Jelenia Góra 2012-fotorelacja. Andrzej Px48 211 61,331 30-04-2013, 11:20
Ostatni post: ceva
  I Nieformalny Zlot Pampersów Gdańsk-Brętowo 12 - 14 09 2011. ZbiG 22 13,363 21-09-2011, 01:37
Ostatni post: Japończyk
  IV zlot forum Papermodels-Węgorzewo 2011-fotorelacja. Andrzej Px48 42 21,237 03-06-2011, 05:48
Ostatni post: kujot666
  IV Zlot papermodels.pl - Węgorzewo 2011 Andrzej Px48 334 94,807 30-05-2011, 10:26
Ostatni post: kujot666
  III Zlot papermodels.pl - Warszawa 2010 kujot666 211 72,941 25-05-2010, 10:06
Ostatni post: Japończyk
  II Zlot papermodels.pl - Białystok 2009 kujot666 209 74,941 11-09-2009, 08:59
Ostatni post: uri

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości