Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
XVII Osowskie Spotkania Modelarzy 11-13.XI.2016
#1
Witajcie! 
Już po raz siedemnasty pragnę zaprosić wszystkich miłośników modelarstwa do Gdańska Osowy na Spotkanie. 
Ostatnio sił na organizację mam mniej, ale motywacje i pytania zewsząd zmobilizowały mnie, by przygotować kolejną edycję Osowskich Spotkań, dlatego z góry przepraszam za późny termin zaproszenia. 
W tym roku zaczynamy w dniu Odzyskania Niepodległości i dlatego proponuję, by tematem przewodnim były szeroko pojęte polskie siły zbrojne. 
Oczywiście wszystkie inne modele są także mile widziane. 
Zaczynamy w piątek, tu godzina otwarcia jest do uzgodnienia, wieczorem spotkania integracyjne w podgrupach lub ognisko, z zależności od przychylności aury. 
W sobotę spotykamy się od 9.30 do 17, następnie ponownie powtórka z integracji, może clubbing, w zależności od waszych preferencji. 
W niedzielę wystawa od 9.30 do 15.30 i pożegnanie. 
Serdecznie zapraszam wszystkich miłośników modelarstwa do Gdańska Osowy.
Odpowiedz
#2
Jest już gotowy tegoroczny plakat, za przygotowanie którego dziękuję po raz kolejny, niezawodnemu Dariuszowi Furtakowi.
Gdy odbiorę go w drukarni pojawi się także w sklepach modelarskich i kilku szkołach Trójmiasta.
Czy są chętni do oplakatowania Gdyni?
[Obrazek: download.php?id=332]
Odpowiedz
#3
No i miodzio Smile)
Trzeba wygospodarować zatem czas na obejrzenie.
Dzięki za informację.
W stoczni: DKM "Bismarck" 1:100 - scratch building.
Odpowiedz
#4
Czas szybko leci, to już w nadchodzący weekend w ramach przypomnienia  PDT_Armataz_01_24
Odpowiedz
#5
Cieszę się na kolejne spotkanie, chociaż tym razem, dla mnie bardzo ograniczone.
W piątek jestem zajęty, w sobotę tylko przywiozę modele, a więcej czasu poświęcę dopiero w niedzielę.
Kolejny raz przywiozę P-11c z plakatu.
Do zobaczenia.
Pozdrawiam Wszystkich

Winek (WiesławK)

[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
Odpowiedz
#6
W piątek - o której godzinie można podjechać, zostawić modele?
Odpowiedz
#7
Godz. 16-17 chyba będzie ok.
Odpowiedz
#8
Integracje bywają ciężkie i wyczerpujące... - ale owocne!
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#9
Gwiazdy sobotniego przedpołudnia ;-)

[Obrazek: e36e4c8bb5606f2f.jpg]

[Obrazek: 02ad261d79a8d20a.jpg]

[Obrazek: 4cc8fb1db4fc513a.jpg]
Odpowiedz
#10
Kilka ujęć z niedzielnego przedpołudnia:
Osowskie Spotkanie Modelarzy
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Odpowiedz
#11
Dziękuję wszystkim, którzy podjęli trud przybycia, bycia. Modeli w porównaniu z poprzednimi edycjami mało, bo termin jednym pasował, drugim nie, jak to w życiu, ale dominacja okrętów w tym roku powalająca.
Miło było się z wami spotkać, porozmawiać o wszystkim co aktualne, pożartować.
Co do następnego razu, to zawsze jak mnie zmotywujecie zbiorę się i będę czekał ;-)
Odpowiedz
#12
Dziękuję Piterpanzer'owi za możliwość udziału w kolejnym spotkaniu modelarzy. Wszystkim Kolegom oraz odwiedzającym za sympatyczne rozmowy oraz wymianę doświadczeń.
Mam nadzieję na systematyczne, coroczne spotkania.
Jeszcze link do ZDJĘĆ Z OSOWEJ 2016 .
Proszę posortować wg. nazwy!

Do zobaczenia w Gdyńskiej Riwierze 04 grudnia.
Pozdrawiam Wszystkich

Winek (WiesławK)

[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
Odpowiedz
#13
Na deser jeszcze cieplutki, krótki reportaż w TVP Gdańsk:

https://gdansk.tvp.pl/27711751/trojmiejs...epodleglej'
Odpowiedz
#14
Podziwiam nerwy wykonawcy Karasia, którym pani dziennikarka tak wymachiwała podczas swego wystąpienia.
UFFFF.....  Angry
Na macie:  Lockheed P-38G
W pudełku leżą napoczęte TKS, Buffalo i Mustang - może kiedyś je skończę.
Odpowiedz
#15
Piotrowi należą się wielkie podziękowania: nie każdemu by się chciało organizować cóś takiego...
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#16
(13-11-2016, 10:42)Piotreq napisał(a): Podziwiam nerwy wykonawcy Karasia, którym pani dziennikarka tak wymachiwała podczas swego wystąpienia.
UFFFF.....  Angry

HeHeHe
to był Twój Karasek prawda? Ja bym chyba nie wytrzymał  Tongue
Pozdrawiam
---------------------------------
Na warsztacie PBY Catalina (projekt zawieszony), Cromwell
Ukończone: Chi-ri 5
Odpowiedz
#17
Fajnie że wam się chce to organizować, ilość zachodu czasu zaangażowanego- szacun. Ale zauważyłem że odkąd weszła ta..... zmiana(wiecie) to wymiotło Wrocław czy Lublin Trudno trzeba się będzie  przerzucić na Trójmiasto Olsztyn To i tak bez różnicy ja mam wszędzie daleko, no może oprócz Świdnicy, Broumowa Pragi i Wiednia
Odpowiedz
#18
Wielkie podziękowania dla Pitera za kolejną organizację spotkania. Jak zwykle było wesoło, przyjemnie
i jeszcze raz wesoło. do zobaczyska za rok.
Pozdr.
Trzy pierścienie dla królów elfów...
[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
 
Odpowiedz
#19
Navi, z przyjemnością będziemy Cię gościć w Olsztynie Smile

A jeśli chodzi o cykl życia konkursów to jest on zdecydowanie apolityczny - Olsztyn wg mnie zaczął rozkwitać jakieś 3 lata temu.
Koniunktura to może 10% powodzenia ... ważna jest motywacja, determinacja i ludzie, którym się chce - to buduje atmosferę Smile. Dopóki jest atmosfera ogień nie zagaśnie...

PS. Panowie gratuluję materiału w Teleexpressie - Wiesiu, masz śliczne plecy (koszulkę też) Smile
Odpowiedz
#20
(14-11-2016, 01:52)MeFisto napisał(a):
(13-11-2016, 10:42)Piotreq napisał(a): Podziwiam nerwy wykonawcy Karasia, którym pani dziennikarka tak wymachiwała podczas swego wystąpienia.
UFFFF.....  Angry

HeHeHe
to był Twój Karasek prawda? Ja bym chyba nie wytrzymał  Tongue

Nie - to nie mój Karaś. Mój jest przyklejony do podstawki.  Tongue
... No i nie było mnie na imprezie...
Na macie:  Lockheed P-38G
W pudełku leżą napoczęte TKS, Buffalo i Mustang - może kiedyś je skończę.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zaproszenie na XXIII Osowskie Spotkania Modelarzy 10-12.11.2023 PanzerHobbyArt 37 3,352 14-11-2023, 10:11
Ostatni post: yogi
  XXII Osowskie Spotkania Modelarzy 11-13.11.2022??? - ZAPROSZENIE! Winek 28 5,741 25-11-2022, 01:34
Ostatni post: Winek
  Zaproszenie na XXI Osowskie Spotkania Modelarzy 12-14.11.2021 PanzerHobbyArt 26 6,205 18-11-2021, 12:36
Ostatni post: Winek
  Lubelskie Spotkania Modelarskie 2020 - 17-18 października 2020 - reaktywacja! JaCkyL 4 2,670 15-09-2020, 10:46
Ostatni post: lukasold
  [Z] Podlaskie spotkania modelarskie w Czarnej Białostockiej lukasold 1 1,645 02-03-2020, 08:22
Ostatni post: lukasold
  Zaproszenie na XX Osowskie Spotkania Modelarzy 8-11.11.2019 PanzerHobbyArt 11 5,449 12-11-2019, 09:07
Ostatni post: Karas
  XIII Spotkanie Modelarzy Kartonowych w Szczecinie -MODEL-HOBBY- 0 1,533 12-11-2019, 02:12
Ostatni post: -MODEL-HOBBY-
  [Szczecin]Spotkanie modelarzy kartonowych w Sadybie przełożone na 25.11.2018 eruc13 0 1,518 16-11-2018, 07:48
Ostatni post: eruc13
  Zaproszenie na XIX Osowskie Spotkanie Modelarzy 2018.11.9-11 PanzerHobbyArt 11 4,451 14-11-2018, 12:38
Ostatni post: Karas
  QWKAK - spotkania cykliczne piotr.karton 13 6,310 27-04-2018, 09:38
Ostatni post: Andrzej Px48

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości