Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
7TP powrót do kartonu
#1
Photo 
Witam wszystkich zgromadzonych.
Jestem nowy na forum,więc zamieszczam tę realizację w dziale dla początkujących liczę na wsparcie ze strony bardziej doświadczonych modelarzy.Traktuję ten model jako pierwszy w mojej karierze ,chociaż kiedyś udało mi się skleić jeden model jakiegoś dwupłata nie pamiętam już co to było wiele lat minęło, no i kilka niedokończonych projektów z końca lat 80 hehe.Jako że interesuję się bronią pancerną na pierwszy model wybrałem 7TP w wersji dwu wieżowej ,planowałem renault 17 ale nie mogłem nigdzie znaleźć modelu.Nie będę się rozpisywał ,więc zaczynamy Wszelka krytyka i rady mile widziane z góry dziękuję.Na początek standard okładka i zakaponowane arkusze no i postanowiłem sobie ułatwić start nabyłem też laserki Smile
[Obrazek: DSC00221_zpsqz5cdfvw.jpg.html]

Nie wiem co zrobiłem nie tak że nie widać zdjęcia Huh
Odpowiedz
#2
Witaj,
w Photobucket zaznacz link tam gdzie jest IMG. Potrafi się samo skopiować jak najedziesz na link.
A potem tylko wkleić na forum

[Obrazek: DSC00221_zpsqz5cdfvw.jpg]
Powodzenia w sklejaniu  Smile
Odpowiedz
#3
Udało się złożyć szkielet laserki super sprawa  Big Grin [img]<a href=[/img][Obrazek: DSC00223_zpseuggdm1k.jpg]" />[img]<a href=[/img][Obrazek: DSC00222_zpsi51jtgcr.jpg]" />

Witam mała aktualizacja ,pierwsze kroki pierwsze babole hehehe wydaje mi się że przesadziłem z caponem pod światło widać brzydkie mazy do pędzla ,ale zdecydowałem że pomaluję model więc mam nadzieję że zginą pod warstwą podkładu  Huh
Po nierównej walce udało mi się złożyć żaluzje przedziału silnikowego pierwszą parę ,trudny element jak dla mnie ,wyszedł nie najgorzej mi się wydaje .No i ruszyłem z poszyciem .[img]<a href=[/img][Obrazek: DSC00230_zpslo0ijtjf.jpg]" />[img]<a href=[/img][Obrazek: DSC00232_zps38snp0wq.jpg]" />[img]<a href=[/img][Obrazek: DSC00239_zpsy4ualvzg.jpg]" />

Mam pytanie odnośnie wielkości zamieszczanych zdjęć ,zostawić wielkość jak teraz czy zmniejszyć jeżeli tak do do jakiego rozmiaru?
Odpowiedz
#4
Witaj, ciekawy temat wybrałeś, zwłaszcza że czołg jest w wersji dwuwieżowej. Na pewno będę tu zaglądał. Modele pana Mistewicza mają bardzo dobrą opinię. Powodzenia.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  ARMED VIRGINIA SLOOP 1776- Powrót syna marnotrawnego homa 26 6,640 21-09-2023, 11:19
Ostatni post: homa
  Powrót po latach, MIG 21 MF GPM nonac 25 8,825 15-10-2019, 08:25
Ostatni post: Lesio73
  KonigsTiger GPM czyli powrót do kartonu po 15 latach przerwy... Magazynjer 14 6,761 12-06-2016, 02:05
Ostatni post: tomass
  Hawker Hurricane Mk. I KK Powrót do modelarstwa ;) Wiatr1000 0 2,496 16-09-2013, 11:51
Ostatni post: Wiatr1000
  [Relacja/Galeria] Holk Gdański z 1400 roku 3/2003 MM - powrót po latach Kosmynauta 17 9,797 03-03-2013, 02:16
Ostatni post: Kosmynauta

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości