Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Relacja/Galeria] Pancernik "Paris", Modelik 3/2007
#76
Łeee, Michał, nie przesadzaj z gratulacjami. Jak myślę o tym "modelu" to mnie ciąga...
Piterski, podroczymy się z tym samolotem? :mrgreen:
Bo w jakim terminie miałbym niby go zacząć, a? :vvv:
Zagram Wam na nosie: nie-nia-niania-nia :razz:
Odpowiedz
#77
Łukasz po pierwsze rekord Guinessa masz na pewno za te 21 dni, jak dla mnie obłęd normalnie. Wogóle sam fakt sklejania tego samego modelu po raz drugi rozdziawił mi buźkę jak u Micka Jaggera. Efekt super i to w takim czasie, nic tylko chylić czoło przed cierpliwością, zaciętością, uporem i nie wiem czym tam jeszcze. Pełen respekt. Odpocznij trochę teraz i bierz się za Titanica bo wszystkie góry lodowe stopnieją i nie zrobimy crash testu. Pozdro.
Czołgista!
Odpowiedz
#78
Nooo Panie! Toś zaszalał we francuzkim stylu, tylko że owoców morza na warsztacie brak! :mrgreen: Model mniamniusi, kolejne cudeńko.
Moje gratulacje! :wink:
Teraz to ja czekam z jęzorem na wierchu aż ujrzę coś titanicowatego!
Pozdrawiam, szebi :grin:
[Obrazek: luft-userbar.png]
Odpowiedz
#79
Zajrzałem do tej relacji w środę ale myslałem że to jakiś Twój żart ze sklejeniem ponownym tego modelu, a to jednak nie żart. Gratuluję Ci ponownego wykonania tego modelu i w tak ekspresowym terminie. :milbravo:

Pozdrawiam Janek
Odpowiedz
#80
Dzięki wszystkim raz jeszcze!
Odpowiedz
#81
Tak szybko nie da się skleic pancernika, ten Paris został sklonowany :lol:

Arovist, że też Ci się chciało skleic 2 razy pod rząd ten sam i w dodatku taki sknocony projekt?!?! Teraz można się spodziewac kilku Titaniców w Twoim wydaniu i to jeszcze w tym roku. Confusedmile:

A na poważnie to przyłączam się do gratulacji. Mam wrażenie, że ten Paris wyszedł lepiej.
Odpowiedz
#82
Jak sobie policzę, że kleiłem po 5 dni w tygodniu (w weekendy nie dotykałem do nożyczek&kleju, z rożnych powodów) między 21 a 2 w nocy, to sam zaczynam myśleć że to klon. Confusedhock:
Dużo czasu oszczędziłem przez klejenie z pamięci (wszystko wyszło ok, nie pominąłem żadnych elementów - prócz tych niechcianych, np. trapów). Zestaw farb i drutów tez był w szufladzie, nie trzeba było szukać i dobierać. Mimo wszystko czuję się zmęczony. Głownie niewyspany, ale i zmęczony tym, że musiałem to badziewie robić ponownie.

Czy ten model wyszedł lepiej niż poprzedni? Myślę że tak - nie malowałem burt, wiedziałem już jak zapychać rożne dziury etc., wyciąłem otwory w żurawikach i chyba ogólnie wyszło równiej (łodzie i szalupy w tym modelu to prawdziwy kosmos, abstrakcja, naprawdę nic tam nie pasowało prócz "nadbudówek"). Ogólna ocena modelu (wycinanki) - kiepska, naprawdę słabiutko. Postaram się w następnym tygodniu napisać recenzję tego modelu, tam szczegółowiej omówię niedociągnięcia.

Jeszcze raz dziękuje za miłe słowa i wspólne śledzenie dziwacznych poczynań. Trzeciego Paris już nie będzie.

Pozdrawiam
Arovist
Odpowiedz
#83
Gratuluje wykonania bardzo ladnego okretu. Prosze o wieksze zdjecia coby mozna bylo bardziej oczy nacieszyc.
Jakimi farbkami pomalowane sa dziala?
Odpowiedz
#84
I ja sie spóźniłem z gratulacjami , ale Arovist powiem krótko.Możesz spać snem sprawiedliwego, ale w tym śnie znajdź miejsce na Titanika lub Tigera :mrgreen: Pięknie wyszło :milbravo:

Pozdrawiam
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Brick P-47D 20RA Thunderbolt (Modelik - Nr 21/10) bartmalina 7 2,451 28-03-2023, 11:56
Ostatni post: bartmalina
  Rosyjski pancernik Retwizan, proj. Cuszima - Rozszerzenie nr 21. Tomasz K 42 15,465 10-07-2022, 11:10
Ostatni post: Winek
  [R] SCUD B (Modelik) Dombeer 14 4,120 28-06-2022, 10:35
Ostatni post: Dombeer
  [R/G] IS-2 /Modelik/ 1:25 kordian 12 3,434 24-06-2022, 05:29
Ostatni post: Tomasz K
  [Relacja] Messerschmitt Bf 109E-4 [Kartonowy Arsenał 2/2007] cloudwalker 29 16,337 31-01-2022, 07:55
Ostatni post: Karas
Photo [R] USS Porter, Modelik 7/03, 1:200. zablo1978 6 3,175 03-01-2022, 01:07
Ostatni post: Japończyk
  RMS TITANIC -Mały Modelarz, Relacja z budowy. Peno 6 4,144 14-08-2021, 09:30
Ostatni post: ZbiG
  [R] Trzy pokolenia... Jedna relacja tomo11 6 3,491 14-08-2021, 10:10
Ostatni post: tomo11
  Pancernik Vittorio Veneto - mały modelarz (Ukończony, dużo zdjęć)) Peno 4 4,862 13-08-2021, 02:05
Ostatni post: Peno
  USS ESSEX w.(2014) - RELACJA Z BUDOWY Peno 4 3,524 02-04-2021, 11:24
Ostatni post: Hastur

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości