Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Głosowanie na pierwszą trójkę IV-go Konkursu Pancernego - Orlik!
#26
Powstały naprawdę fantastyczne modele. Najchętniej przyznałbym 3 równorzędne wyróżnienia. Skoro jednak trzeba jakąś decyzję podjąć, niech będzie tak:

1. Komatsu G-40 - cotlet
2. Komatsu G-40 - JaCkyl
3. PzKpfw. V Panther Ausf. G "Pudel" - undertow

Pozdrawiam.
Na macie:  Lockheed P-38G
W pudełku leżą napoczęte TKS, Buffalo i Mustang - może kiedyś je skończę.
Odpowiedz
#27
Czas na formalność  :mil11:
1. PzKpfw. V Panter Ausf. G "Pudel" - Undertow
2. Komatsu G-40  -Jackyl
3. Komatsu G-40  - Cotlet
Z uwagi że to jest konkurs pancerny to nie mogło być inaczej, pierwsze miejsce jak wyżej, w konkursie maszyn budowlanych  :mil11: strasznie ciężki wybór, lecz szalę przeważyło malowanie.
Jeszcze słowo do leniwców : buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu"
Pozdrawiam
Odpowiedz
#28
Cotlet, Pudel i Leon.  Cool
Uzasadnienie jest tak pokrętne, że je pominę.  :roll:
Odpowiedz
#29
Przyłączam się do Leonowego wybuczenia tych, którzy nie skończyli swoich modeli. Podwójne dla kujota! A tak sobie ostrzyłem zęby na jego model...

Moje typy zostawie bez komentarza (przynajmniej publicznego  :mrgreenSmile:

1. Pudel
2. Komatsu - JaCkyL
3. Zrinyi

Gratujuję uczestnikom świetnych modeli, było na czym oko zawiesić! Najlepszym dowodem na to moje problemy z wytypowaniem faworytów.
Odpowiedz
#30
Co prawda to nie okręty ale zabawa przednia :grin:
1. Pudel - Undertow
2. Zrinyi - Leon
3. Komatsu - JaCkyl
Zwodowany:
USS Gambier Bay, USS Heermann, USS San Francisco, USS Oklahoma, USS England, USS Erie, USS Aaron Ward
IJN I-176, IJN I-19, IJN Suzuya, IJN Shimakaze
DKM Hela, U-47
RM Leone Pancaldo
ORP Wicher, ORP Orzeł
Bitwa pod Cuszimą: Tsushima, Kagero
W budowie: IJN Nagato, IJN Taiho, De Ruyter, i wiele innych  Big Grin 
                  Bitwa pod Cuszimą : Aurora, Groznyj
                  Schwimmdock + SMS Undine


[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]  
Odpowiedz
#31
Przyłączam się również do wybuczenia Smile Miałem wielkie chęci żeby skończyć na czas ale niestety zabrakło czasu na klejenie. Gąsienice pochłonęły większość czasu i jeszcze nie są ukończone.

1. Komatsu G-40 - cotlet
2. PzKpfw. V Panther Ausf. G "Pudel" - undertow
3. Komatsu G-40 - JaCkyl
Pozdrawiam
Bronek


W budowie: T-12M2 Bradley
Ukończone: T-37A
Odpowiedz
#32
No nic, pomimo wybuczenia mojej osoby PDT_Armataz_01_29 (wybacz cotlet), trzeba rzucić swoje typy. PDT_Armataz_01_01

                                                    I miejsce - 3pkt. - JaCkyl

      II miejsce - 2pkt. - undertow
                                                                                              III miejsce - 1pkt - cotlet                                                           
                                                                                                     
Wybór był naprawdę trudny. Według mnie nie było jeszcze w historii tego konkursu tak mocnej pierwszej trójki! :milbravo:
To co pokazali w swych relacjach JaCkyL, cotlet i undertow zmiotło mnie po prostu z siedzenia PDT_Armataz_01_23 (chyba dobrze się stało, że nie skończyłem makarona :mil11Smile.
W przypadku modelu leona muszę się jednak zgodzić z rowinem. Pomimo tego, że Zrinyi sklejone jest całkiem nieźle to wyraźnie odstaje od wyżej wymienionej trójki magików. W każdym bądź razie na żywo modele Leona wyglądają o niebo lepiej niż w relacjach (może to wina zdjęć?).
Pora zatem na kilka słów uzasadnienia. PDT_Armataz_01_04
Komatsu JaCkyLa to arcyciekawy koncept i genialne wykonanie. PDT_Armataz_01_34 To japońskie spychadełko już samo w sobie strasznie mi się podoba, a kanarkowa wizja Jacka i świetne ślady eksploatacyjne tylko pogłębiły mój zachwyt.
Pudel undertowa, choć bliższy memu sercu z racji swego bojowego przeznaczenia, przegrał raptem o włos. Model wykonany jest wprawdzie bajecznie, ale pomimo swej wyjątkowości związanej z biało-czerwoną szachownicą jest niestety tylko kolejną, genialnie sklejoną Panterą. Mimo wszystko gdyby nie zasady głosowania postawiłbym go na równi z Jackowym kanarkiem. PDT_Armataz_01_29
Jednakże to Komatsu cotleta okazało się dla mnie największym zaskoczeniem! Ślady eksploatacyjne po prostu mnie oczarowały, jak dla mnie niedościgniony wzór i basta. Tylko dlaczego jako kolor bazowy spychacza pozostało to wycinankowe niewiadomo co? W tym miejscu ponownie muszę przytaknąć rowinowi, gdyby cotletowe Komatsu dostało nowe barwy zmiotłoby konkurencję pod dywan. Mimo wszystko nie można przejść obojętnie obok tak artystycznie pobrudzonego standardu, gratuluję umiejętności. PDT_Armataz_01_34
Przy wyborze miałem wziąć też pod uwagę sposób prowadzenia relacji, ale pod tym względem kolegom z pudła nie mam nic do zarzucenia. Każda z nich to modelarska kopalnia wiedzy i artystyczny album z fotografiami. :milbravo:
Czołgista!
Odpowiedz
#33
I  - cotlet -  Komatsu G-40
II  - undertow -  PzKpfw. V Panther Ausf. G
III - JaCkyL -  Komatsu G-40
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwycięstwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"
Krytykować może każdy głupiec. I wielu z nich tak robi.
Odpowiedz
#34
Cotlet, Undertow, JaCkyL


Komatsu Cotleta wygląda jak spracowany szary robotnik. I to jest to. Idealnie trafiona koncepcja dla mnie.

Pudel Undertowa bardzo mi się podoba. Równy bardzo wysoki poziom.

O trzecim miejscu Komatsu JaCkyla zdecydowało wrażenie wizualne. Pomysł na kolor świetny, wykonanie modelu pokazowe, ale to co mam w głowie jeśli chodzi o maszyny budowlane po przejściach nie pasuje z tym co pokazałeś na zdjęciach.  Bardzo podobała mi się jakość zdjęć, wszystko na nich widać, każdy błąd można by wskazać, ale tych błędów po prostu nie ma. W relacji kolega Łosiu wstawił zdjęcia, które dokładnie pokazują co mnie tu gryzie.

Leon... Chciałbym kiedyś kleić na takim poziomie jak Ty. Widać na jakim poziomie rozgrywany jest ten konkurs. Trzy miejsca to za krótkie podium.

Przed wszystkimi modelami chylę czoła.

Odpowiedz
#35
Undertow - Pudel
Komatsu - Jackyl
Komatsu - Cotelt
Odpowiedz
#36
1. PzKpfw. V Panther Ausf. G "Pudel" - undertow

2. Komatsu G-40 - cotlet

3. Komatsu G-40 - JaCkyL

Powodzenia
Odpowiedz
#37
Gratuluję całej czwórce ukończenia modeli. Poziom rzeczywiście "kosmiczny". Według mnie podział punktów następujący:

1. Cotlet - Komatsu G-40.
2. JaCkyL - Komatsu G-40.
3. Undertow - PzKpfw. V Panther Ausf. G "Pudel".

Dwa pierwsze modele to niesamowity kunszt brudzenia i poniewierania. Jest do kogo równać, oj jest. Miejsce trzecie to pokaz umiejętności czystego sklejania i radzenia sobie z niespodziankami. Jeszcze raz gratuluję.
Odpowiedz
#38
Moja kolejność to:

1. PzKpfw. V Panther "Pudel" - Undertow
2. G-40 Komatsu - Cotelt
3. G-40 Komatsu - Jackyl

Miałem ciężkie dzieciństwo - alfabet poznawałem z elementarza, nie z klawiatury. ;-)
Odpowiedz
#39
1. cotlet
2. JaCkyL
3. Undertow

Odpowiedz
#40
Witam.

1. Cotlet - za brudzenie standartu.
2. Undertown - za cudowne kocisko, a na dodatek z szachownicą.
3. JaCkyl - początek super nie mniej potem była cienka czerwona linia.

Gratuluję wszystkim uczestnikom konkursu Panowie czapki z głów [Obrazek: witaj.gif]  dla waszych umiejętności.

Pozdrawiam.

Paweł O.

P.S.
Mam nadzieję że te cuda będzie można na żywo zobaczyć we wrześniu w Jaworznie
[Obrazek: festiwal-cover.jpg]
Odpowiedz
#41
Witam
1. cotlet
2. JaCkyL
3. Undertow
Odpowiedz
#42
1. cotlet  -  Komatsu
2. undertow - Pudel
3. leon65z  -  Zrinyi

Dla mnie kolor modelu JaCkyla zepchnął go z pudła.
Odpowiedz
#43
1. Undertow
2. cotlet
3. JaCkyL

Pozdrawiam.
Bóg nie gra w kości.
Na macie: C.V. 38 (L3/38)

Skończone: M11/39 , L6/40
Odpowiedz
#44
Ukłony wszystkim uczestnikom, poprzeczka postawiona cholernie wysoko, wybór był trudny, jak widać długo musiałem się zastanawiać nad klasyfikacją, oto moje typy:
1 Cotlet- Fenomenalny model i ze smakiemSmile
2 Undertow- Coś z niczegoBig Grin podoba się bardzo, aczkolwiek brakuje mi tam jakiegoś smaczku;/
3 JaCkyL- genialny model ale za bardzo doprawiony, i to niestety przesądziło
leon65z- również świetny model, gratulowaćSmile

Kurde ja tak o smakach, ale ja głodomor jestemBig Grin
Odpowiedz
#45
1. PzKpfw. V Panter Ausf. G "Pudel" - Undertow
2. Komatsu G-40  - Cotlet
3. Komatsu G-40  - JaCkyl Smile
"Hope is the first step on road to disappointment"
"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru"

[Obrazek: 3001_14_06_20_8_48_02.jpeg]

Odpowiedz
#46

1. Komatsu G-40 - cotlet (Obłędne malowanie modelu, jak zwykle perfekcja.  Każda plama rdzy przyciąga wzrok i powoduje że chciało by się ją zdrapać, jak w starym skorodowanym aucie.)
2. PzKpfw. V Panther Ausf. G "Pudel" - undertow (Świetny model, ale brak mu tego "czegoś". Powoduje to że model jest bez "duszy", którą zdecydowanie model cotleta posiada.)
3. Komatsu G-40 - JaCkyL (Jakość wykonania samego modelu przednia jak i całej stawki. Pomysł malowania dla mnie zupełnie nietrafiony, kolor nienaturalnie-irytujący... ale to tylko moje zdanie)

Gratuluje wszystkim bo jest na co popatrzeć. Pozdrawiam.
Odpowiedz
#47
1 - Spychacz cotlet'a
2 - Pudel undertow'a
3 - Spychacz JaCkyL'a
"Duma mnie rozpiera jak groch jelita frontowego oficera"
Odpowiedz
#48
Witam,
1. Pudel - Undertow
2. Zrinyi - Leon
3. Komatsu - JaCkyl
Odpowiedz
#49
Wielki szacunek dla całej czwórki :milbravo: Pancerka nie jest moim ulubionym tematem, ale to co tu zostało zrobione zasługuję zdecydowanie na wyróżnienie. Całe to "brudzenie" i realistyczne oddanie... Co by się nie napisało to i tak za mało Wink
Dla mnie wygląda to następująco:

1. Komatsu G-40 - cotlet.

2. Komatsu G-40 - JaCkyL.

3. PzKpfw. V Panther Ausf. G "Pudel" - undertow.
Odpowiedz
#50
No cóż, głosowanie zakończone, punkty przeliczone kilka razy, a wyniki następujące:

  -  Pudel  undertowa - 102 punkty

  -  Komatsu cotleta - również 102 punkty

  -  Komatsu JaCkyLa - 67 punktów

  -  Zrinyi  leona65 - 19 punktów

Wychodzi zatem na to, że wszyscy są na pudle, ponieważ mamy dwa równorzędne, pierwsze miejsca. PDT_Armataz_01_23
Muszę przyznać, że nie wziąłem pod uwagę takiego obrotu sprawy i niezbędna jest konsultacja z fundatorem nagród IV-ej edycji Pancernego Konkursu - wydawnictwem Orlik. PDT_Armataz_01_29
Także proszę jeszcze o chwilę cierpliwości. Szczegółowe informacje wkrótce. PDT_Armataz_01_01 
Czołgista!
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wielki Konkurs Lotnictwa Morskiego - głosowanie Tuco 33 15,707 31-07-2017, 09:06
Ostatni post: Tuco
  Wielki Konkurs Morski 2 - Głosowanie Tuco 49 14,412 16-07-2017, 09:58
Ostatni post: tomo11
  Samoloty z Szachownicą - GŁOSOWANIE Kroolo 48 17,217 20-01-2016, 04:21
Ostatni post: Nico
  Skrzydła Wielkiej Wojny II - Głosowanie cotlet 47 14,436 01-10-2015, 09:03
Ostatni post: Paweł O
  Wielki Konkurs Morski - głosowanie Tuco 79 28,810 12-07-2015, 10:00
Ostatni post: yogi
  Skrzydła Wielkiej Wojny - Głosowanie cotlet 62 21,438 24-08-2014, 11:47
Ostatni post: Piotr D.
  IV Konkurs Pancerny - ORLIK! kujot666 17 9,260 21-06-2012, 06:41
Ostatni post: kujot666
  IV odsłona konkursu ŚzK Taron78 0 3,080 16-04-2012, 06:16
Ostatni post: Taron78
  Spis uczestników IV Konkursu Pancernego - Orlik! kujot666 0 3,343 07-03-2012, 10:25
Ostatni post: kujot666
  Głosowanie na pierwszą trójkę III Konkursu Pancernego!!! kujot666 43 18,622 01-11-2010, 09:09
Ostatni post: kujot666

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości