Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
T-72 De Agostini
#1
Widzieliście nową kolekcje De Agostini? Model T-72 w dwóch wersjach może być statyczny albo RC. 
Miał ktoś w ręcę? Możecie coś więcej o nim powiedzieć? 

link: czolgt72.pl
Odpowiedz
#2
Jakość gorzej niż słaba, nie wspominając o cenie.
Odpowiedz
#3
(22-03-2017, 09:15)lukaszdywan napisał(a): Jakość gorzej niż słaba, nie wspominając o cenie.

Gorzej niż słaba? To co z nim nie tak? Bo na innym forum jakiś modelarz pisał, że miał w ręce już złożony model, z rosyjskiej kolekcji i mówił, że jakość bardzo dobra. Weź nie strasz ...
Odpowiedz
#4
Oglądałem go w empiku, jak dla mnie to wykonanie, jakość odlewów i samo malowanie jest na bardzo niskim poziomie. Biorąc pod uwagę cenę za całość, to można naprawdę konkretny model sobie kupić. co prawda trzeba wydać trzeba jednorazowo dużą sumę ale to i tak lepiej niż zbierać tą kolekcję.
Odpowiedz
#5
Molen- za całość zapłacisz ok 2500 zł.  Za ostatnie części będziesz płacił po 24,99 a będą zawierały np. 3 ogniwa gąsienic lub antenę. Już taka ich polityka. Ale wybór oczywiście należy do ciebie. Za dużo mniejsze pieniądze możesz mieć np:
https://www.gimmik.net/Trumpeter_1-16_Ru...16940.html

http://www.mojehobby.pl/products/German-...-Tank.html
Odpowiedz
#6
Molen, śmiem twierdzić, że bardzo dobrze wiesz co z tymi zestawami jest nie tak. To nie pierwszy produkt De Agostini, którym tak bardzo się "interesujesz" (i w zasadzie Twoja aktywność tu na forum na tym "zainteresowaniu" się kończy).

(20-09-2016, 12:38)Molen napisał(a): De Agostini już wydało tego malucha w normalnej wersji nie żadnej testowej i szukam kogoś kto już zamówił prenumeratę albo kupował w kiosku i może mi coś powiedzieć o jakości tego modelu. Znalazłem ogłoszenie na olx ze zdjęciami i zastanawiam się nad prenumeratą bo wychodzi taniej. Ktoś, coś?

http://www.olx.pl/oferta/tu był link do kaszlaczka

(31-01-2017, 03:36)Molen napisał(a):
(17-04-2015, 02:12)Piotr D. napisał(a):
(17-04-2015, 01:29)lukasold link napisał(a): Tylko jakoby dlaczego tak się okręt zachował nie do końca zostało wyjaśnione.

Czytałem kiedyś (niestety nie pamiętam gdzie), że był to skutek osobistej ingerencji króla, który chciał mieć piękny i smukły okręt. Problemy ze statecznością były wynikiem dużo większego stosunku długości do szerokości okrętu niż w przypadku innych jednostek budowanych w tamtym okresie.


Też tak czytałem i jeszcze do tego główny projektant umarł rok przed ukończeniem statku. W styczniu wyszedł drewniany model od De Agostini. Skala: 1:65, długość ponad metr. Widzieliście?

Zamiast tak bardzo popularnego marketingu szeptanego wolałbym chyba żebyś założył normalny temat reklamujący te produkty, w którym można byłoby zobaczyć szczegóły detali i uzyskać odpowiedź na nurtujące pytania zainteresowanych.
Odpowiedz
#7
Head shoot.
Tyle w temacie
[Obrazek: J8HtZWI.png]
Odpowiedz
#8
Technick PDT_Armataz_01_34
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości