Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bezsenność kartonowa
Piękna diorama ze spalonym samolotem.  PDT_Armataz_01_14
Odpowiedz
Rozdział "Suma" zakończony. Jestem usatysfakcjonowany. LESIU! Odczytałeś właściwie moje posłanie. DZIĘKUJĘ. Teraz robię dwie DUŻE rzeczy. Jedna w skali 1:100 (l=1370, b=360), druga - w skali 1:200 (l=1248 b=180). Na bezsenne nocki - jak znalazł! Chwalić się nie ma czym; ot, robótki, jakich wiele... - ale - cobyśta nie myślały, że jak ucichłem, to próżnuję!
Od nałogu nie ma odejścia niestety.
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
Znaczy lekki krążownik i pancernik (lub lotniskowiec)? Choć znając Ciebie to mogą być jakieć cywilne krypy Wink
Zakończone: PaK 40 T-20+ZIS-3 Monitor ORP "Wilno" TK-3
W budowie: USS England
Odpowiedz
Spać nie mogę. Byłem na pogrzebie mojego przyjaciela - żeglarza. Znaliśmy się od 1993 roku. O drugim przyjacielu dowiedziałem się, iż jest po dwóch udarach i leży sparaliżowany - ROŚLINKA!!! To przyjaciel od 1963 roku; od czasów szkolnych... - i tak, jest nas coraz mniej. Smutek wielki.
  Dzisiejsza nocka: - taki sobie maszcik... Sygnałowy. Jak będę miał okazję, to poproszę wnuczkę o wstawienie obrazka. Ale zrobiłem już tej nocy! Zrobiłem również trochę nadbudówek, aliści zapomniałem o ich sfotografowaniu; zresztą, nic ciekawego...
Statek jest za to dosyć ciekawy; - to GIANT 7.
 Dobrej nocy wszystkim życzę!
Odpowiedz
GIANT 7... miałem okazję widzieć na żywo. Będzie pracy przy tym gigancie... Oj będzie... Panie Zbyszku bardzo prosimy wnuczkę o wstawianie zdjęć... Bardzo prosimy...
Pozdrawiam
---------------------------------
Na warsztacie PBY Catalina (projekt zawieszony), Chi-ri typ 5
Odpowiedz
No, nadbudówki na dziobie w głównych zarysach ogarnięte (mówię o "GIANCIE 7"), a spać nadal jakoś nie mogie... - książki wszystkie, które były w moim zasięgu - przeczytane. Od modela palce już bolo, mam więc na dzisiaj dosyć.
Pozostają krzyżówki... - i - radio.
Co też niezwłocznie uczynię.
Pozdrowienia dla nocnych Marków!
Odpowiedz
Dzisiaj smutna uroczystość: - pogrzeb mojego Przyjaciela. Tego od 1963 roku... Te uroczystości jakoś często ostatnio się odbywają; mam uczucie, że i na mnie już niedługo przyjdzie kolej...
Co do kartonu: - sam nie wiem, czym się zająć; jest kilka rozpoczętych robótek, aliści żadna jakoś mi "nie podchodzi". Przeglądam, przymierzam się - i odkładam...
Odpowiedz
Zbychu, a po cholerę żeś zjarał ten samolot? Z żalu? Czy jak mamy to rozumieć? Ać występek to niegodny Waćpana. Waszmość wszak w perzynę obrócił owoc pracy rąk swych cennych. Jakiż to przykład dajesz Młodzieży w ten sposób?

A kajaki mnie proszę ładnie w relacji pokazać Big Grin Ciupasem Big Grin

A, no i pozdrowienia dla Wnuczek Big Grin Big Grin Big Grin
"Hope is the first step on road to disappointment"

"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru"
Odpowiedz