Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
F-16 FALCON
#1
Następnym z moich modeli jest F-16 z wydawnictwa pana Halińskiego. Bardzo dużym problemem dla mnie okazało się wykonanie nosa tego samolotu. Nie wiem do końca czy to moja wina, brak doświadczenia, ale wydaje mi się że coś kiepsko ten element był rozrysowany. Papier w tym modelu był kredowy, także to jedyny model jak do tej pory wykonany przeze mnie na takim papierze. Ogólnie sklejało się go całkiem nieźle.

[Obrazek: th_IMG_1524.jpg] [Obrazek: th_IMG_1523.jpg] [Obrazek: th_IMG_1522.jpg]

[Obrazek: th_IMG_1521.jpg] [Obrazek: th_IMG_1520.jpg] [Obrazek: th_IMG_1519.jpg]

[Obrazek: th_IMG_1518.jpg] [Obrazek: th_IMG_1517.jpg] [Obrazek: th_IMG_1516.jpg]

[Obrazek: th_IMG_1515.jpg]
Czołgista!
Odpowiedz
#2
Model fajnie wykonany niewiem tylko gdzie szukać błędu dotyczącego nosa, może na jednej z fotek widać że troszkę ucieka na bok. Kabina była robiona przez Ciebie Idea Ślicznie wyszła, ogólnie bardzo pozytywny modelik widzę że pierwsze modele mocno lakierowałeś teraz chyba troszkę Ci się przestało to podobać bo na czołgi już tyle lakieru nie kładziesz chyba.

Pozdrawiam
Ukończone:    Mi-2  /  Pantera G  /  T-34|85  /  Ba-64  /  KW-1  /  Su-100
Odpowiedz
#3
No no... ale się Rafałku rozbujałeś...
Co do nosa, to mam wrażenie że drugi segment przykleiłeś odwrotnie, stad problemy. Ale to nieważne, bo z daleka prawie nic nie widać.
Masz jeszcze jakies niespodzianki w zanadrzu?
P.S. A to nie Ty Rafale ściemniałeś nam, że Abrams to Twój pierwszy prawdziwy model??
PDT_Armataz_01_36 PDT_Armataz_01_33 PDT_Armataz_01_05 PDT_Armataz_01_07 :milgroup: :tankfront: :tank:
Jedziemy chłopaki do Działdowa policzyć się z kłamczuszkiem ... :razz:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości