Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
USS Baltimore (CA-68) 1:200 wyd. Avangard
#1
Uprzejmie donoszę, że dzięki uprzejmości wydawnictwa Model Hobby ze Szczecina wczoraj zostałem już posiadaczem modelu USS Baltimore.

Jest MOC  Cool

[Obrazek: 492_29_04_18_6_12_18.jpeg]
[Obrazek: 492_29_04_18_6_14_06.jpeg][Obrazek: 492_29_04_18_6_15_08.jpeg]

Piotrze, dzięki wielkie Smile
Teraz spokojnie mogę wyjechać na urlop!
Odpowiedz
#2
To zacaponuj Baltimora, a po powrocie z urlopu relację zakładaj  PDT_Armataz_01_22
Odpowiedz
#3
Tomku, teraz mam co inne na warsztacie... chwilkę cierpliwości poproszę ... jak skończę kadłub to zacznę relację.
Odpowiedz
#4
Lesio73, czy jest szansa na więcej zdjęć?
Odpowiedz
#5
Tak, ale dopiero jak wrócę ... Ale gdybyś miał fejsbuka to zajrzyj na profil Model Hobby bo Piotrek linkował tam fotki arkuszy robione chyba przez autora.
Odpowiedz
#6
Piotr dzisiaj mi wysłał, czekam z niecierpliwością Smile
Odpowiedz
#7
Szkielet laserowy skleja sie fantastycznie: system wpustów powoduje że wszystko samo wchodzi tam gdzie trzeba, a elementy są super dopasowane do siebie. Tutaj jest nietypowa sekwencja oklejania kadłuba: ponieważ krawędzie pokładu sa zaokrąglone najpierw okleja się burty, a potem na to kolorowy pokład. Tzw szkieletowy pokład oczywiście już jest. Jedynie może nieco za rzadko rozstawione wręgi, ale to takie moje subiektywne odczucie które mam w zestawieniu z modelem Londona, gdzie jest 31 wręg. Super sprawa to szkielet z dzieloną wodnicą, dzięki czemu można część nawodną wykonać na desce przypinając ją pinezkami. To też nietypowe jak na ukraińskie opracowania i wyjście na przeciw lepszego zabezpieczenia przed skręceniem się szkieletu, zwłaszcza części rufowej, która zazwyczaj ucieka w bok przy pełnych wzdłużnicach.
[Obrazek: thumb_90_29_06_18_1_45_27.png]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  USS Farragut Avangard nr 15 dagom 2 2,335 12-03-2021, 11:34
Ostatni post: radzias
  [N] Blacha fototrawiona do USS BALTIMORE skala 1:200 syjek 0 2,359 24-06-2018, 12:58
Ostatni post: syjek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości