Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[G]IJN NAGATO 1:2oo DB
#1
Witam,
Po dwóch latach z lekkim okładem, moge pochwalić się w końcu efektem finalnym.
Zapraszam do galerii pod linkiem zbiorczym.
Miłego oglądania.

https://photos.app.goo.gl/BjYQhcrDnpjFLvnh8

[Obrazek: pxaB58T.jpg]
[Obrazek: J8HtZWI.png]
Odpowiedz
#2
Moje gratulacje PDT_Armataz_01_37
Przepiękny okręt skleiłeś. 
Jestem pod ogromnym wrażeniem pracy jaką włożyłeś w ten model, a zdjęcia tylko to potwierdzają  PDT_Armataz_01_34

P.s. To teraz spytam nieśmiało, co następne PDT_Armataz_01_29  ?
Odpowiedz
#3
Gratulacje, jest co podziwiać!
Odpowiedz
#4
Ogromne, ogromne gratulacje!
Fantastyczna robota i niesamowity wkład pracy.
Zdjęcia również super.
Całość wygląda wspaniale.
Powodzenia i sukcesów.

Jedno pytanie - czy wały napędowe muszą być złote? Raczej spotyka się srebrne lub ewentualnie w kolorze dna jeśli były zabezpieczone i malowane.
I jeszcze uwaga - dopisz znacznik [G] bo to galeria.
Pozdrawiam Wszystkich

Winek (WiesławK)

[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
Odpowiedz
#5
Patrzę z otwartą buzią i niekłamanym zachwytem Smile
Odpowiedz
#6
Witam.
Piękny pancernik. Gratulacje.
Odpowiedz
#7
Coś pięknego! Zdjęcia można oglądać i oglądać, tyle  szczegółów jest tam napakowanych.
Ogrom pracy włożony w budowę tego modelu zaowocował powstaniem pięknego okrętu, wielkie gratulacje  PDT_Armataz_01_37 PDT_Armataz_01_37 PDT_Armataz_01_37


Mam nadzieję, że Twój następny wybór to MalayaWink
Odpowiedz
#8
Jest piękny! Wielkie gratulacje!!!

Pozdrawiam.
Odpowiedz
#9
Dałeś czadu PDT_Armataz_01_37
Trzeba jakąś okazję złapać i spotkanie przy złocistym zorganizować  PDT_Armataz_01_40 , bo same zdjęcia mi nie wystarczają Smile
Zwodowany:
USS Gambier Bay, USS Heermann, USS San Francisco, USS Oklahoma, USS England, USS Erie, USS Aaron Ward
IJN I-176, IJN I-19, IJN Suzuya, IJN Shimakaze
DKM Hela, U-47
RM Leone Pancaldo
ORP Wicher, ORP Orzeł
Bitwa pod Cuszimą: Tsushima, Kagero
W budowie: IJN Nagato, IJN Taiho, De Ruyter, i wiele innych  Big Grin 
                  Bitwa pod Cuszimą : Aurora, Groznyj
                  Schwimmdock + SMS Undine


[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]  
Odpowiedz
#10
Jest moc... Od początku, z każdym odcinkiem relacji moja buzia otwierała się coraz bardziej... z niedowierzania... Szczena opada patrząc na finał... Gratulacje, dla mnie to mistrzostwo świata  PDT_Armataz_01_34
Pozdrawiam
---------------------------------
Na warsztacie PBY Catalina (projekt zawieszony), Cromwell
Ukończone: Chi-ri 5
Odpowiedz
#11
Miałem okazję oglądać ten model jeszcze w trakcie budowy i już wtedy robił fantastyczne wrażenie. Teraz jest jeszcze lepiej.
Odpowiedz
#12
@Tommy T.B., oczywiście Malaya: ]
@Winek, świetna uwaga. Nigdy się nie zastanawiałem nad tym. Kupiłem mosiężny pręt i taki stosuje. Ale pewnie, jeśli aluminiowy będzie lepszy. Taki zastosuje w kolejnym projekcie.
@All, Dzięki Pany za pozytywny odbiór.
[Obrazek: J8HtZWI.png]
Odpowiedz
#13
Ach te detale i detaliki...
Jedyne co bym wygonił to te olbrzymie izolatory na olinowaniu. A kysz. A tak to miodzio.
Odpowiedz
#14
Fantastyczne Dzieło  PDT_Armataz_01_37
Bardzo przyjemnie ogląda się galerię. Mnogość szczegółów. Każdy detal wykonany na wysokim poziomie. Fajnie, że zdecydowałeś na "waszowanie" i porobienie zacieków. Uwypukla to elementy i nadaje swoistego życia na okręcie. Wyszło Ci to świetnie. Wiem że łatwo przesadzić z takim upiększaniem ale mogło by być go trochę więcej  Wink
Gratuluję  jeszcze raz
Odpowiedz
#15
Przepięknie to wygląda...
Smile 

Uczta dla oczu!

Pozdrawiam
Odpowiedz
#16
Mógłbym napisać coś o spadającej szczęce na podłodze, mógłbym dodać też coś o świetnie wykonane pracy, o wyłażeniu oczu z orbit,
o perfekcyjnej detalizacji. Mógłbym, i była by to szczera prawda. Ale nie napiszę. Wolę  zobaczyć Twoje dzieło "na żywo" i podyskutować
w cztery oczy czy to jeszcze jest modelarstwo, czy już arcydzieło. 
BRAWO.
Pozdr.
Trzy pierścienie dla królów elfów...
[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
 
Odpowiedz
#17
Super to wygląda!
Piękny model po prostu! Gratuluję!
"Duma mnie rozpiera jak groch jelita frontowego oficera"
Odpowiedz
#18
Modelarska uczta. Najwyższa półka i pierwsza liga.
Odpowiedz
#19
Przepiękny PDT_Armataz_01_37 PDT_Armataz_01_37 PDT_Armataz_01_37
Odpowiedz
#20
Ależ on fajny jest !! Aplauz
Pzdr
Odpowiedz
#21
Wyrazy uznania za sklejenie tak trudnego i pracochłonnego modelu. Na każdym zdjęciu widać włożony nakład pracy. Ja bym go pewnie z 10 lat sklejał.
Myślę że brudzenie i weathering także wyszedł z sukcesem jak na pierwszy raz.
Piękną i unikatową rzecz masz teraz w domu. Gratulacje!
Na macie: DARDO, BIEZSZUMNYJ

[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]


Odpowiedz
#22
@IJN Łukasz, hehehe a taki byłem zadowolony z tych gumek. Fakt, że jak patrze na nie teraz z perspektywy czasu, to sa chyba za duże, no dobra dużo za duże. Ale to nic, efekt "wieś tańczy i śpiewa" osiągniety: ], postaram się przy kolejnym nie popełnić tych samych błędów
@Gregory, bardzo się cieszcze, że spróbowałem tych technik. Czy mogłoby być więcej? hmmm ja mam odwrotne wrażenie, że przesadziłem. Prawda pewnie jest gdzieś po środku.
@Japończyk, powinienem się gdzieś w trójmieście pokazać, jak się natrafi okazja. niestety nie mam stosownego glejtu, aby wybrać się poza granice mojej gminy: ]
@All, jeszcze raz bardzo dziękuje Pany, ciesze się że daje rade: ]
[Obrazek: J8HtZWI.png]
Odpowiedz
#23
Szczere gratulacje, bo jest co podziwiać.
Choć dałeś dużo zdjęć, to szkoda że tylko jedno pokazuje cały model.
Odpowiedz
#24
Cudo,
Świetna robota!, Gratulacje,
PDT_Armataz_01_37 PDT_Armataz_01_37 PDT_Armataz_01_37
Odpowiedz
#25
Piękny model, gratuluję  PDT_Armataz_01_34
Relacja była jedną z najciekawszych na forum, zaglądałem regularnie i chętnie. Zaskoczony również jestem tempem nabywania nowych umiejętności i ciągłego doskonalenia warsztatu Wink
Na Malayę też chętnie popatrzę.
A żeby nie było że tylko słodzę- galeria wyszła bardzo obszerna, ale skupiona jest praktycznie wyłącznie na detalach...
W zasadzie się nie dziwię, ale odrobinę brakuje mi kilku ładych zdjęć całości. Ja tam po prostu lubię sobie popatrzeć na sylwetkę okrętu, pod różnymi kątami. Zdjaję sobie sprawę, że model jest wielki, ciężko to obfocić, zdobyć jednolite tło itp, ale wydaje mi się, że warto spróbować Blush 
Najbardziej by mi chodziło o takie ujęcia, jak można sobie poobracać tym modelem Yahagi:
https://sklep.gpm.pl/modele-kartonowe/ok...200/yahagi
Chociaż inne też byłyby mile widziane.

Pozdrawiam Tongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości