Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Budowa statku ratowniczego CYKLON
#1
Mam problem z wkonaniem niektórych elementów nadbudówki.Wstawił bym zdięcie, ale nie wiem jak.
Odpowiedz
#2
http://www.papermodels.pl/topics67/fotki...-vt318.htm :mrgreen:
Odpowiedz
#3
Siemanos.

Tutaj masz PORADNIK jak sobie poradzić ze zdjęciami na portalu Photobucket.com.

Akurat CYKLON to jeden z moich ulubionych statków (drugi to R-17). Mam w domu masę fotek R-17, a że są to jednostki bliźniacze to może będę mógł w czymś pomóc. Na wiosnę wybieram się na Hel, aby obfocić całego R-27. Może zabierzesz swojego R-27 na następne spotkanie modelarskie w Szczecinie ?? Będzie to w połowie lutego.
Pozdrawiam wszystkich cieplutko - Niech karton będzie z Wami !!!
Moje projekty do pobrania za FREE. W pracy robię TO, a w domu TO, pomagam IM. This is my OCCUPATION
[Obrazek: userbar_czechy.jpg]
Odpowiedz
#4
Bardzo dziękuje za pomoc.Podszkole się troszkę-potem wstawie swoje fotki modeli.
Odpowiedz
#5
jarek1303, jak wpisujesz posta to nie ustawiaj limitu ważności na 2 tygodnie, bo po 2 tygodniach zniknie i nie będzie po nim śladu, i nikt więcej go nie przeczyta Smile A czasami warto popgrzebać w starych postach. Poprzednie Twoje posty już poprawiłem.
Pozdrawiam wszystkich cieplutko - Niech karton będzie z Wami !!!
Moje projekty do pobrania za FREE. W pracy robię TO, a w domu TO, pomagam IM. This is my OCCUPATION
[Obrazek: userbar_czechy.jpg]
Odpowiedz
#6
Próba wstawiania zdięcia. narazie nie związanego z modelarstwem.www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/392369b093514275.html
Odpowiedz
#7
Mam zdięcie na fotosiku jak je wstawić na forum-pomocy!Proszę o porade -wyjaśnienie jak dla pięciolatka.
Odpowiedz
#8
Mam nadzieję, że (choć trochę) pomoże.
[Obrazek: 4bae740d742cc9c8m.jpg]
Na warsztacie - USS Gendreau
Skończone - Spirit of St. Louis
Per aspera ad astra-Przez trudy do gwiazd
Odpowiedz
#9
Jarku jak widzisz miniaturkę swojego zdjęcia na fotosiku to klikasz na nią jak się otworzy w powiększeniu, to pod zdjęciem znajdziesz zielony napis "pobierz pozostałe kody" klikasz na niego i pojawia Ci się okno z różnymi opcjami
(Na forum najczęściej spotykane są miniaturki które po kliknięciu się otwierają do pełnych rozmiarów)
Wyszukujesz więc opcję :
"Miniaturka na forum(zdjęcie otworzy się w pełnym rozmiarze)"
klikasz na kod poniżej, jak się zaznaczył na niebiesko klikasz prawym przyciskiem myszy i w oknie wyszukujesz opcji "kopiuj" następnie wracasz na forum do swojego wpisu gdzie znowu klikasz prawym i używasz opcji "wklej" dając nam tym samym satysfakcję z oglądania Twoich zdjęć na forum :grin:
Powodzenia i pozdrawiam serdecznie
Jaroslav
Odpowiedz
#10
Z tego co pamiętam po zarejestrowaniu się na fotosiku każdy użytkownik dostaje serię maili z dość łopatologiczną instrukcją. No i proponuje ściągnać fotosik managera, prosty intuicyjny programik dedykowany dla serwisu fotosik.pl. Poeksperymentuj, wystarczy czytać to co wyświetla program. W razie problemów pisz, skonstruuje się insztrukcje :-D

Pozdrawiam!!!
"Hope is the first step on road to disappointment"
"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru"

[Obrazek: 3001_14_06_20_8_48_02.jpeg]

Odpowiedz
#11
Pod tym adresem: http://www.kartonwork.pl/forum/viewtopic...&highlight= jest program niezmordowanego kolegi Syzyfa.
Przyda Ci się do wstawiania zdjęć z dowolnego servera i to bez zbędnych reklam.
Odpowiedz
#12
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3975...de834.html][Obrazek: 3975575c6edde834m.jpg][/URL]
Odpowiedz
#13
hmm... a czemu to tak wyszło?
Najważniejsze że już coś do przodu PDT_Armataz_01_34

Aha... wkleiłeś bezpośredni link do zdjęcia (nie wiem czemu przy linku miniaturka, ale to nie istotne):
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3975...34.html%5D
Więc to będzie nasz punkt wyjścia,
po kliknięciu na powyższy link widzisz zdjęcie a pod nim zielony napis "pobierz pozostałe kody" o którym już pisałem.
klikasz na ten napis i otwiera się okno z różnymi opcjami, wśród których jest wspomniane uprzednio " miniaturka na forum, zdjęcie otworzy się....... (u mnie jest to 3-cie okienko od góry) i kopiujesz tamten kod (nie "bezpośredni link do zdjęcia" )

Poza tym Tobie pojawiła się miniaturka z linkiem podobnie jak tu:

URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=3975575c6edde834][Obrazek: 3975575c6edde834m.jpg][/URL]

jest to wynik tego, że przy kopiowaniu nie zaznaczył Ci się nawias na samym początku kodu " ["
Zwracaj uwagę na to żeby się zaznaczył cały kod i będzie ok :wink:
O właśnie tak :
[Obrazek: 3975575c6edde834m.jpg]
Pozdrawiam serdecznie
Jaroslav
Odpowiedz
#14
[Obrazek: 4da1ef36e9fb9d38.jpg]
Odpowiedz
#15
[Obrazek: 4da1ef36e9fb9d38m.jpg]
Odpowiedz
#16
eureka!!!!! odkryłem nowy ląd!!!!!!
Odpowiedz
#17
No i suuuper PDT_Armataz_01_34 to teraz zapraszam z tym pływadełkiem do działu "Relacje z budowy" :wink:
Odpowiedz
#18
Szkoda że stare zdjęcia uciekły.

Jeśli ktoś potrzebuje - plany R-27 można również zamówić.
Dziś właśnie dotarły do mnie. Piękne 12 arkuszy A1 plus płyta ze zdjęciami.
Te plany są warte każdej złotówki. Pan Chrzanowski ma również inne w ofercie. Oglądam jeszcze sobie co ewentualnie domówić.
Dzięki Rychowi z Kogi mam już również wycinankę Pro-Model z R-27... i widzę, jak mocno jednak jest uproszczona.
No ale pożyjemy, zobaczymy. Plany polecam w każdym bądź razie Smile

[Obrazek: DSC10263.jpg]
Odpowiedz
#19
Jeśli ktoś jest zainteresowany kupnem takich planów Cyklona to aktualny koszt to 165 zl zrz w plyta zawirająą 160 czarnobialych zdjec..
Pozdr
W stoczni: DKM "Bismarck" 1:100 - scratch building.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości