Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[R] Stacja torpedowa Oksywie - 1:200 - GPM
Witajcie moi mili

Życie is brutal and full of zasadzkas - siedzę ci ja sobie w niedzielę i jak ..... przykazał kleję sobie papierki a tu nagle zabrakło kleja - noż do licha  jak to mogło się stać - cały dom przeszukałem i nic.
Zmuszony byłem więc porzucić to co aktualnie składałem
[Obrazek: uc?export=view&id=1Y3lsjflEqKN0qxLUDz-1NtwMTsFlagli]

Jako że godzina była młoda postanowiłem nie marnować czasu i zabrałem się za najnowszy nabytek od GPM-u i zacząłem go (a w zasadzie to ją) ciachać
Po jakimś czasie urosła mi taka górka makulaturki
[Obrazek: uc?export=view&id=1obC87YBjS-5wKP3IYJIMK4vSsApyJZA3]

Około świtu moim ślepym gałom ukazał się taki oto widok
[Obrazek: uc?export=view&id=1HSLXkvq7aG-l2Yjj1bP-PX5xU23xsxTf]

Jak zwykle moja ulubiona skala - podziękowania dla pana Pomorskiego

A...... relacja będzie należała raczej do powolnych bo dziś zanabyłem kilka tubek kleja i cheja do właściciela wieży artyleryjskiej z pierwszego zdjęcia.
Odpowiedz
Witajcie w krainie zbyt dużych paluchów

Coś niecoś udało się powalczyć z makulaturką - dno niemal skończone:
[Obrazek: uc?export=view&id=1Jj-PLzNXleJ6QIWfUxlE9zw8gWxHS2P5][Obrazek: uc?export=view&id=1FS6Ac6QXoyC4a_ci4p9Mn6Hxn4XGwnmQ]

Bulaje wycięte, zaszklone i pomalowane. Burty przyklejone:
[Obrazek: uc?export=view&id=16C9BA9fHOP6lzn0CIFwAQ_rYOcDUyZ6R] [Obrazek: uc?export=view&id=1EyTEUAT3H2n3pWzbshYEVtQ9bEGyKEzT]

Nawet nie było tak ciężko jak się spodziewałem - ale nie byłbym sobą gdybym czegoś nie skopał Big Grin

A teraz pokład (na razie jeszcze na sucho) z przymiarem modelarskim:
[Obrazek: uc?export=view&id=1rMYcxNn_byepfK_dz5kuzBFQgyharAio]

I tak coby było mniej oficjalnie (na zasadzie co by było gdyby):
[Obrazek: uc?export=view&id=1nCcbDEeoUyqpORHs6RSqNjNXMDMfoK7L]

Bardzo mnie siem spodobał projekt szkieleta - otwory i wypustki ustalające pozycje elementów bardzo ułatwiają robotę.
Odpowiedz
Chciałbym widzieć odrzut przy salwie  w wersji co by było gdyby..
Odpowiedz
(25-11-2019, 11:59)yogi napisał(a): Chciałbym widzieć odrzut przy salwie  w wersji co by było gdyby..

Byłaby motorówka z napędem prochowym... Big Grin
Odpowiedz
Prędzej grzybek. To tak jak by wciskać spławik do wody do góry nogami: ]
[Obrazek: J8HtZWI.png]
Odpowiedz
Takie fantazyjne przymiarki bywają bardzo interesujące! Widać, iż fantazja w narodzie jeszcze nie ginie.
  Cóś podobnego przewidziano również w "Archiwum ZbiG'a"...
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz