Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blacha ryflowana
#1
Panowie jakie macie sposoby na blachę ryflowana, potrzebuję zrobić z bloku do malowania lub z bloku technicznego, myślałem ze tu na forum coś podpatrzę, ale tak jak pisałem wiele zdjęć zginęło. Gdzieś na forum chyba widziałem, i nie mogę teraz znaleźć.
Odpowiedz
#2
Ja kiedyś robiłem tak, że brałem daną część, która miała być ryflowana, kładłem ją na pudełku po butach i na niej rozciągałem elastyczną siatkę (np takie jak moskitiery czy inne tzw "przydasie") mocując dookoła za pomocą pinezek. Bardzo ważne, żeby część była czymś podłożona, wtedy siatka lepiej się układa na części. Gdy już była ułożona tak, jak mi to odpowiada, spryskiwałem całość 2-3 krotnie bezbarwnym matowym lakierem. Po wyschnięciu wycinałem nadmiar i voila. W przypadku czarnej siateczki na czarnym elemencie nie trzeba było nawet malować.
Odpowiedz
#3
Merkva dzięki na pewno to wykorzystam w innym projekcie, ale potrzebuję uzyskać taki efekt


https://allegro.pl/oferta/blacha-stalowa...7813281106
Odpowiedz
#4
http://shop.1-25saf.com/product_info.php...cts_id=374
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości