Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
XXIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych edycja ONLINE
#1
XXIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych edycja ONLINE

1.   Organizatorami Konkursu są: Dom Kultury „Idalin” w Radomiu oraz Klub Modelarsko-Historyczny „Sokół” w Radomiu.
2.   Konkurs zostanie przeprowadzony wirtualnie w dn. 5-9 czerwca 2020 r. na stronie internetowej i profilu FB Domu Kultury „Idalin” w Radomiu.
3.   Konkurs ma charakter otwarty. Mogą w nim startować modelarze indywidualni i zrzeszeni.
4.   Konkurs zostanie rozegrany w kategorii standard w następujących grupach wiekowych:
młodzik - do lat 13 /2007 r. i później/,
junior - do lat 18 /2002-2006/,
senior /2001 r. i wcześniej/;
 
KLASY MODELI / MODELE KARTONOWE

lotnicze
KS1 samoloty śmigłowe jednosilnikowe
KS2 samoloty śmigłowe wielosilnikowe
KS3 samoloty odrzutowe
KS50 samoloty i śmigłowce w skali 1/48, 1/50
KH śmigłowce
KX kosmiczne

pojazdy wojskowe
KK kołowe
KG gąsienicowe
KA artyleria bez własnego napędu

pojazdy cywilne
KP szynowe /także pociągi pancerne/
KC kołowe i gąsienicowe
statki

KZ żaglowce
KO motorowce
budowle KB
 
figurki
KF
 
dioramy kartonowe
KD tematyka dowolna
 
5.   Każdy z uczestników może zgłosić do Konkursu dowolną ilość modeli, ale nie więcej niż 1 model w danej klasie.
6.   Poszczególne klasy zostaną rozegrane w przypadku zgłoszenia do każdej przynajmniej 3 modeli. W przypadku mniejszej liczby modeli zgłoszonych w danej klasie organizatorzy zastrzegają sobie prawo do połączenia grup wiekowych /tylko młodsza do starszej/ lub połączenia zbliżonych klas.
7.   Zgłoszenie modelu traktowane jest jako ważne, jeśli uczestnik wyśle drogą mailową min. 6 zdjęć /wielkość 1 zdjęcia maksymalnie 2 MB/ każdego zgłaszanego modelu /strona lewa, strona prawa, góra, dół, przód, tył/ wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia. Zgłoszenia przyjmowane będą do 4 czerwca do godz. 24.00
e-mail: dkidalin@poczta.onet.pl
 
lub poprzez formularz na stronie http://www.dkidalin.radom.pl
 
UDZIAŁ W KONKURSIE JEST JEDNOZNACZNY Z WYRAŻENIEM ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH W CELU PRZEPROWADZENIA KONKURSU
 
8.   Modele oceni i dokona podziału nagród Komisja Sędziowska powołana przez Organizatorów. Ocena modeli wg zasady podoba się – nie podoba się. Modele, które zajmą miejsca 1-3 zostaną nagrodzone medalami i dyplomami.
9.   Uczestnicy nie ponoszą opłat startowych.
10. Wyniki konkursu zostaną podane do publicznej wiadomości najpóźniej 9 czerwca na stronie i profilu FB organizatora.
 
 
Organizatorzy zastrzegają sobie wyłączne prawo do interpretacji niniejszych Regulaminów.
Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel.:
Dom Kultury „Idalin” - 048 365-27-17,
Grzegorz Molenda - 0-604 683 901
Odpowiedz
#2
XXIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych - Radom 2020 pod Honorowym Patronatem Prezydenta m. Radomia

Do tego nietypowego, bo zdalnego, Konkursu zgłoszono 135 modeli wykonanych przez 64 zawodników. W tej chwili Komisje Sędziowskie oceniają prace. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone najpóźniej 9 czerwca. A tymczasem zapraszamy do oglądania modeli.

https://photos.app.goo.gl/CffzdPHcbePghUmQ6
Odpowiedz
#3
XXIII OGÓLNOPOLSKI KONKURS MODELI KARTONOWYCH

RADOM, 5 - 9 CZERWCA 2020


pod
Honorowym Patronatem
Prezydenta m. Radomia




KOMUNIKAT




I.        TERMIN I MIEJSCE KONKURSU


5-9 CZERWCA 2020r.
Dom Kultury „IDALIN” w Radomiu - strona internetowa i fanpejdż


II.        ORGANIZATORZY


Dom Kultury „IDALIN” w Radomiu
Klub Modelarsko - Historyczny „Sokół” w Radomiu


III.        KIEROWNICTWO ZAWODÓW


Grzegorz Molenda


IV.        KOMISJA SĘDZIOWSKA
                                                
        - Sędziowie Oceny:


KB, KG, KX J+M                        
                                        Henryk Kołek                kl. I
                                        Kazimierz Surowiak        kl. M
                                        Marek Matuszczak        kl. I
                                        Grzegorz Cieśla                kl. I


KA, KPH, KS1, KS2, KS50
                                        Łukasz Bones                kl. II
                                        Paweł Homerski                kl. I        
                                        Michał Struniewicz        kl. III


KC, KF, KO, KZ
                                        Ryszard Bones                kl. M
                                        Tadeusz Gawron                kl. I
                                        Grzegorz Nowak                kl. M
                                        Artur Bednarczyk                kl. II


KD, KK, KP, KS3, KX S
                                        Marcin Różowski                kl. I
                                        Dariusz Fabian                kl. II
                                        Piotr Gąsiorowski                kl. II
                                        Grzegorz Molenda                kl. I


V.        UWAGI KOŃCOWE


        Ocenę modeli przeprowadzono zdalnie na podstawie nadesłanych zdjęć wg zasady „podoba się-nie podoba się”. Do konkursu zgłoszono 135 modeli wykonanych przez 64 zawodników zrzeszonych i indywidualnych.

M-ce   Nr start.    Imię i nazwisko        Klub        Model    

klasa  KA S

1    15    Piotr Targoński     Olsztyńskie Stowarzyszenie Modelarzy "Warmia"    75mm armata polowa wz. 1897
2    86    Michał Szklarczyk    brak    Armata Schneider wz.1897  75mm    
3    115    Krystian Sęda    OKM Oleśnica    Armata 42 funtowa
4    71    Piotr Telka    KM ZZA KRATY    Trebusz średniowieczny
    
Klasa KB J
    
1    58    Róża Paszczyńska    KM Skorpion Wołów    Olsztyn
2    56    Natalia Zalewska    KM Skorpion Wołów    Zamek w Chocimiu
2    57    Aleksandra Nowicka    KM Skorpion Wołów    Chęciny
4    37    Franciszek Ślusarczyk    KM Dedal w Wapienicy    Kościół w Miloticach

Klasa KB M
    
1    107    Maksymilian Jagła    OKM Oleśnica    Stavebnice
2    75    Bartosz Michułka    KM Skorpion Wołów    Obora
3    90    Maja Szklarczyk    brak    Chatka z piernika
4    102    Adrianna Kurzyńska    OKM Oleśnica    Latarnia Rozewie
5    98    Małgorzata  Skrzyniarz    Kartonowy  Tur  Bielsk Podlaski    Cerkiew Św. Dymitra w Moskwie
6    34    Julia Ślusarczyk    KM Dedal w Wapienicy    Domek letniskowy
6    46    Małgorzata Paszek    IKAR Mazańcowice    Chata
7    80    Alicja Michułka    KM Skorpion Wołów    Chatka na kurzej łapce

Klasa KB S

1    4    Zbigniew Garbarczyk    brak    Kościół p.w. N.M.P. w Porąbce
2    129    Marek Krupa    WLKP-POZNAŃ    Kościól św. Michała Archanioła
3    117    Piotr Kozłowski    Kartonowy Tur    Sklepik z filmu "ZNACHOR"
4    17    Piotr Targoński    Olsztyńskie Stowarzyszenie Modelarzy "Warmia"    Rotunda św. Prokopa w Strzelnie
5    20    Dariusz Goluch    brak    Kościół św. Jakuba - Skalice
6    69    Sławomir Łukaszewski    KM ZZA KRATY    WROCŁAW -RATUSZ
7    132    Jerzy Cholewa    WLKP-POZNAŃ    BIBLIOTKA W DĘBNIE
    
Klasa KC J+M
    
1    109    Maksymilian Jagła    OKM Oleśnica    Papamobile
2    99    Dominik Olszczyński    OKM Oleśnica    Laurin & Klement
3    84    Kacper Grzywacz    KMH Sokół Radom    Straż pożarna

Klasa KC S
    
1    119    Dariusz Furtak    KM "Ikar"    Komatsu 830 E-AC
2    124    Łukasz Mańkowski    WLKP-POZNAŃ    FIAT 125P
3    122    Tadeusz Duda    KM "Ikar"    Bizon Super 2056
4    10    Grzegorz Malinowski    brak    Samochód pożarniczy Star 244
5    48    Karol Kupczyk    Niezrzeszony    Peterbilt 362 i Trailex Concrete Mixer
6    43    Michał Szcześniak    brak    Aston Martin DBR-9 2008

Klasa KD J
    
1    54    Natalia Zalewska    KM Skorpion Wołów    Na stacji
2    59    Daria Łabudzińska    KM Skorpion Wołów    Postój
3    29    Janusz Łukaszewski    brak    USS Lexington
    
Klasa KD M
    
1    91    Maja Szklarczyk    brak    Przejazd kolejowy
2    53    Alicja Michułka    KM Skorpion Wołów    kosmiczna przygoda Evy
3    113    Karolina Misterowicz    OKM Oleśnica    Pierwszy wóz z 1815r.
4    101    Adrianna Kurzyńska    OKM Oleśnica    Perła Pragi
5    100    Marcelina Nowak    OKM Oleśnica    Most Karola
6    103    Karol Obiegło    OKM Oleśnica    Armia międzywojenna RP
    
Klasa KD S
    
1    55    Marek Wawrzyniak    KM Skorpion Wołów    Baza wagonów naprawczych
2    60    Paweł Lis    KM Skorpion Wołów    Rampa przeładunkowa
3    49    Karol Kupczyk    Niezrzeszony    Stajnia - Seria Castle
    
Klasa KF J+M
    
1    121    Emilia Bogacz    „Dedal” Wapienica    Ulrich Von Jungingen
2    38    Franciszek Ślusarczyk    KM Dedal w Wapienicy    Zimorodek
3    97    Małgorzata  Skrzyniarz    Kartonowy  Tur  Bielsk Podlaski    Pingwin
4    89    Maja Szklarczyk    brak    Królik Trojański - Monty Python and Holy Graal
    
Klasa KF S
    
1    116    Marcin Michalski    Modelarz indywidualny    Robot Ebenezer MK1
2    135    Tadeusz Duda    KM "Ikar"    Husarz
3    3    Zbigniew Garbarczyk    brak    SMOK
3    73    Piotr Hodun    KM Skorpion Wołów    Wojownik Światła
5    50    Marcin Kózka    Brak    C3PO
6    66    Mateusz Chachulski    brak    R2-D2
    
Klasa KG J+S
    
1    13    Piotr Targoński    Olsztyńskie Stowarzyszenie Modelarzy "Warmia"    7TP
2     133     Jerzy Cholewa    WLKP-POZNAŃ    CROMWELL MK IV
3    68    Mateusz Bartkowiak    WLKP-POZNAŃ    Czołg TKS
4    61    Adam Łabędzki    Brak    Sd. Kfz. 166 Brummbar
5    27    Marcin Pąpała    brak    PzKpfw VI TIGER I
6    30    Janusz Łukaszewski    brak    StuG 40 Ausf.F Osteketten
7    44    Rafał Paszek    IKAR Mazańcowice    Hetzer
8    9    Grzegorz Malinowski    brak    Rosyjska tankietka T-27
    
Klasa KG M
    
1    79    Bartosz Michułka    KM Skorpion Wołów    Czołg T 34 Rudy
2    110    Karolina Misterowicz    OKM Oleśnica    7TP
3    45    Filip Paszek    IKAR Mazańcowice    Panther
4    94    Małgorzata  Skrzyniarz    Kartonowy  Tur  Bielsk Podlaski    Bojowy  Wóz  Piechoty
    
Klasa KK S
    
1    130    Mateusz Bartkowiak    WLKP-POZNAŃ    Scammell Pionner
2    14    Piotr Targoński    Olsztyńskie Stowarzyszenie Modelarzy "Warmia"    Samochód pancerny Wz. 34
3    6    Andrzej Radzieja    brak    SS-27 TOPOL M-2
4    70    Krzysztof Papirowski    KM ZZA KRATY    CAR TANK LEBIEDIENKO
5    28    Bartosz Nerwiński    brak    KRAZ 258 & TZ22
6    64    Mateusz Chachulski    brak    Erthardt Panzerkampfwagen 1906
7    41    Michał Szcześniak    brak    Ursus A
    
Klasa KO J+S
    
1    5    Ryszard Jastrzębski    brak    masowiec S/S Poznań
1    24    Wiesław Kochanek    Trójmiejski Piknik Modelarski    Pancernik obrony wybrzeża "VAINAMOINEN"
3    131    Mateusz Bartkowiak    WLKP-POZNAŃ    ORP Bałtyk
4    134    Jerzy Cholewa    WLKP-POZNAŃ    CKP-29 BRILLIANT
5    74    Piotr Hodun    KM Skorpion Wołów    Statek pożarniczy Strażak 3
6    32    Janusz Łukaszewski    brak    USS Essex
6    67    Robert Palichleb    brak    Ślązak
7    2    Zbigniew Garbarczyk    brak    ORP Kraków
7    47    Marcin Kózka    Brak    ORP Czujny
7    126    Marian Tomkiewicz    WLKP-POZNAŃ    SS SOŁDEK
7    128    Marek Krupa    WLKP-POZNAŃ    ORP WICHER
    
Klasa KO M
    
1    114    Karolina Misterowicz    OKM Oleśnica    Kuter Pościgowy "Batory"
2    105    Tadeusz Błaszczyk    OKM Oleśnica    Kuter torpedowy
3    104    Karol Obiegło    OKM Oleśnica    ORP Toruń
4    36    Julia Ślusarczyk    KM Dedal w Wapienicy    HS "Kaczor"
    
Klasa KP M
    
1    76    Bartosz Michułka    KM Skorpion Wołów    Davenport z wagonem - cysterną
2    108    Maksymilian Jagła    OKM Oleśnica    Lokomotywa "Morawy"
3    92    Maja Szklarczyk    brak    Drezyna Pancerna Tatra
4    85    Kacper Grzywacz    KMH Sokół Radom    Akumulatorowy wózek przetokowy ASF “Adolfik”
5    95    Małgorzata  Skrzyniarz    Kartonowy  Tur  Bielsk Podlaski    Koleje  Mazowieckie
6    112    Karolina Misterowicz    OKM Oleśnica    Pociąg z wagonami
    
Klasa KPH S
    
1    8    Grzegorz Malinowski    brak    Bell UH-1B Iroquois
2    39    Mirosław Krulik    IKAR Mazańcowice    BELL AH-1F TZEFA
3    72    Piotr Hodun    KM Skorpion Wołów    Wagon 412 Z z BWP

Klasa KS1 J+M
    
1    31    Janusz Łukaszewski    brak    PZL P.11c
2    120    Hanna Klimek    „Dedal” Wapienica    Convair XF 92A
3    78    Bartosz Michułka    KM Skorpion Wołów    Lublin R-XIII D


Klasa KS1 S
    
1    12    Piotr Targoński    Olsztyńskie Stowarzyszenie Modelarzy "Warmia"    PZL 23B Karaś
2    125    Łukasz Mańkowski    WLKP-POZNAŃ    PZL-130 ORLIK
3    25    Mateusz Kędzierski    brak    Focke-Wulf Fw-190 A-8/R8
4    88    Michał Szklarczyk    brak    Focke-Wulf Ta-152C
5    81    Paweł Ogarek    Modelarnia Lotnicza "SIELATA" Jaworzno    Samolot myśliwski Messerschmitt Bf-109 F2
6    118    Marek Muchalski    brak    Gee Bee R1
7    1    Zbigniew Garbarczyk    brak    GEE-BEE R1
7    51    Marcin Kózka    brak    Spitfire mk.V
7    63    Mateusz Chachulski    brak    Hawker Hurricane MKIIc
7    127    Marian Tomkiewicz    WLKP-POZNAŃ    B5N2 KATE
    
Klasa KS2 S
    
1    11    Grzegorz Malinowski    brak    F7F Tigercat
2    16    Piotr Targoński    Olsztyńskie Stowarzyszenie Modelarzy "Warmia"    Junkers Ju 88 Nachtjager
3    22    Wiesław Kochanek    Trójmiejski Piknik Modelarski    Wodnosamolot BV138C-1
4    26    Mateusz Kędzierski    brak    Messerschmitt Bf-110G-2
5    42    Michał Szcześniak    brak    Heinkel He-111H-6 TORP
    
Klasa KS3 S
    
1    87    Michał Szklarczyk    brak    F-16C "Jastrząb"
2    82    Tomasz Tkaczyk    brak    F-15C Eagle
3    93    Łukasz Mańkowski    WLKP-POZNAŃ    MIG-21 FISHBED
4    7    Grzegorz Malinowski    brak    Tornado Gr.1    
5    33    Janusz Łukaszewski    brak    F-14A Tomcat
    
Klasa KS50 M+S
    
1    123    Tadeusz Duda    KM "Ikar"    Lublin R VIII
2    83    Mariusz Grzywacz    KMH Sokół Radom    Gloster Meteor
3    62    Mateusz Chachulski    brak    Zalewski wzx kogutek
4    40    Michał Szcześniak    brak    MIG-29UB
5    77    Bartosz Michułka    KM Skorpion Wołów    Apache
    
Klasa KX J+M
    
1    111    Karolina Misterowicz    OKM Oleśnica    Kosmiczna sonda "Horyzont"
2    96    Dominik Olszczyński    OKM Oleśnica    Statek kosmiczny Zarya
3    106    Tadeusz Błaszczyk    OKM Oleśnica    Lot na Marsa    
4    35    Franciszek Ślusarczyk    KM Dedal w Wapienicy    Rakieta Diamant B
    
Klasa KX S
    
1    21    Wiesław Kochanek    Trójmiejski Piknik Modelarski    Moduł księżycowy LM-7 APOLLO 13
2    65    Mateusz Chachulski    brak    TIE Interceptor
3    52    Łukasz Michułka    KM Skorpion Wołów    ARSEN-7 kosmiczny myśliwiec
    
Klasa KZ S
    
1    19    Dariusz Goluch    brak    Papegojan
2    23    Wiesław Kochanek    Trójmiejski Piknik Modelarski    Bargentyna STS "POGORIA"
3    18    Marek Matuszczak    "Popiel"    Lexington


Załączone pliki
.pdf   Komunikat konkursu.doc.pdf (Rozmiar: 107.34 KB / Pobrań: 42)
Odpowiedz
#4
Kolejny konkurs on-line za nami. Gratulacje dla Wszystkich startujących oraz dla zdobywców podium Smile Smile
Odpowiedz
#5
Serdeczne podziękowania dla organizatorów.
Jak zwykle fajna zabawa.

Gratuluję wszystkim wyróżnionym.
Pozdrawiam Wszystkich

Winek (WiesławK)

[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
Odpowiedz
#6
1 116 Marcin Michalski Modelarz indywidualny Robot Ebenezer MK1 - proszony jest o kontakt z organizatorem, DK Idalin. Dane kontaktowe w pierwszym poście.
Odpowiedz
#7
Witam,

Dyplom i medal już na miejscu Smile
Oczywiście PP nie zostawiła suchej nitki na przesyłce i ta była traktowana tak żeby listonoszowi było dobrze Big Grin

Jeszcze raz Gratulacje dla Wszystkich Smile
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Babaryba 2021-będzie konkurs w Warszawie Andrzej Px48 6 730 17-03-2021, 10:44
Ostatni post: Olek
  25-26.06.2022. - 14 Inowrocławski Konkurs Modelarski. ISMR 0 225 13-03-2021, 07:11
Ostatni post: ISMR
  14 Inowrocławski Konkurs Modelarski 10-11 Kwietnia 2021. ISMR 9 2,258 04-03-2021, 07:54
Ostatni post: ISMR
  Konkurs Modeli Statków i Okrętów Naviga - Nowy Tomyśl 18-19.06.2022 Krzysztof_NT 0 293 16-01-2021, 06:08
Ostatni post: Krzysztof_NT
  VI Konkurs Modeli Kartonowych - Nowy Tomyśl 12-13.03.2022 Krzysztof_NT 0 257 16-01-2021, 05:54
Ostatni post: Krzysztof_NT
  (ODWOŁANY) VI Konkurs Modeli Kartonowych - Nowy Tomyśl 14-15.03.2020 Krzysztof_NT 10 2,503 16-01-2021, 05:41
Ostatni post: Krzysztof_NT
  Konkurs Modeli Kartonowych Wydawnictwa Modelarstwo Nowotomyskie Krzysztof_NT 2 1,046 10-10-2020, 04:30
Ostatni post: Krzysztof_NT
  Festiwal Modeli Kartonowych i Plastikowych 02-03.10.2020 Świdnik uri 0 532 24-09-2020, 03:47
Ostatni post: uri
  VI Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych, Czarna Białostocka, 4-5 lipca 2020 lukasold 3 1,038 05-06-2020, 02:39
Ostatni post: lukasold
  XXIII OGÓLNOPOLSKI KONKURS MODELI KARTONOWYCH I PLASTIKOWYCH RADOM - ODWOŁANY struna 2 806 23-05-2020, 04:28
Ostatni post: struna

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości