Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[G] Atlantyckie wilki 1:400 - U-booty VIIC - sklejanie testowe
#1
Dzień dobry wszem i wobec....

Po długiej nieobecności znów się objawiam z efektami mego skrytosklejactwa :-)

Tym razem testowałem sklejalność nieco większego "wilczego stadka ".

Najśmieszniejsze jest to, że to jest drugi komplet :-)))))
Pierwszy, który był zaawansowany w 75% uległ dewastacji kiedy spadła na niego półka z książkami.........wrrrr.......
Po uspokojeniu nerwów i przywróceniu ciśnienia do wartości zbliżonych do uznawanych przez medycynę jako tylko podwyższone pozbierałem szczątki i .........
....... i straciłem wenę na prawie 5 lat ........
Rety - nawet nie przypuszczałem, że aż na tak długo szczątki zaległy na półce :-)

No ale jak się obiecało to trzeba dotrzymać słowa.....
Ponoć i tak jestem pierwszym, który przebrnął przez całe "stado". Choć nawet teraz miałem momenty zwątpienia - zwłaszcza jak robiłem relingi na kioskach........wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Zakiełkował nawet w mojej zdziadziałej łepetynie pomysł zakupienia fototrawek - na szczęście cóś takiego nie jest dostępne.... he, he, he

Dobra dość tego użalania się nad sobą - czas przejść do prezentacji:

autor opracowania - Mariusz Baron
skala - 1:400
seria - typ VIIC
sklejalność - bez zastrzeżeń
babole - tylko z mojej winy

Najpierw pojedynczo i z daleka- żeby nie odstraszyć oglądaczy:

[Obrazek: uc?export=view&id=11Hjhms5YhTTdlGKHkYse-UNprvmMgsZT] [Obrazek: uc?export=view&id=18DqhtTxC16oGikHxFucrWKFOkX_449ug] [Obrazek: uc?export=view&id=1U7SFpuUgfY9u8IJJSUOwN_xhKkp7GrWU] [Obrazek: uc?export=view&id=1DrzVNrlyevUsI8RKOByguv6yl9lNuRMp] [Obrazek: uc?export=view&id=1_czrN3pxTpKptFgqAgcrtvShLQhzEHuc] [Obrazek: uc?export=view&id=1-BqF_um_cpcVQ3BJzne2OvDkYlci68oW] [Obrazek: uc?export=view&id=18H60o-FRkW7veCYP6t_wFLCL1yXJmYIX] [Obrazek: uc?export=view&id=1OLod0pjLBINeqaV2IJp0y07uG0wGaBQU]            

Teraz nieco zbliżeń na kioski coby pokazać, że każden jeden jest inkszy:

[Obrazek: uc?export=view&id=194qgslniXQedMFHdXfRaXWlrOkzdfrUZ] [Obrazek: uc?export=view&id=1vuy-SzzPC4FyalcyyZE4XUs0DMPXZh1L] [Obrazek: uc?export=view&id=1YNcGSwuajIM1U3L4ekl7QFsoDVo6U9ZP] [Obrazek: uc?export=view&id=1JiR-KNR5-1kMHeRbJx8hUn4gTxChFnXp] [Obrazek: uc?export=view&id=1tPbrUwf3eMcz_k6jDkwCoU7ve4ZDA2Mt] [Obrazek: uc?export=view&id=1B0GsHGYG748XdVJUGs8p3Dy5Qrncc0bj] [Obrazek: uc?export=view&id=1Jsao71XUdpotDGPGpA1Bz1Ydk3IiR6oG] [Obrazek: uc?export=view&id=1bk26lTcw255JpxrWFMWx4NihdZJDWwsj] [Obrazek: uc?export=view&id=1ns2MqJCEEYnuAAcJwU-X-vQ67q1DfeGJ] [Obrazek: uc?export=view&id=1tWeZOUudmNMBsq0CzBotkRDMkhRmZAdG] [Obrazek: uc?export=view&id=1rN_pOHbGKlVyLB5e8WFjAGkZS0vWkDYv]            

No to teraz trza objawić przerażający ogrom "wilczego stada":

[Obrazek: uc?export=view&id=1BJbrdhmvrOl0Wg6r0qmekkMeLUY_6zTs] [Obrazek: uc?export=view&id=1dhiwaGteoFXomKKRlPtIEwSzERFnfszG] [Obrazek: uc?export=view&id=1ceOCyyFRbd52f12dtJgbpb3RmVbSRxVp] [Obrazek: uc?export=view&id=10K1lzMDx16agz-iOCLc-zD0MUssWaFaO] [Obrazek: uc?export=view&id=1jbQ9uEW7ofg-YrC1ToOHrjZEaXKvDCc_] [Obrazek: uc?export=view&id=1lNVeCpCpBTbt0XR_2qGrlNmfmGwZXApA] [Obrazek: uc?export=view&id=14hLKdgipEUaCJqWwqEJcviGxvP6lKmdz]            


No to by było na tyle.
Oczywiście wszystkie paprochy i babole zobaczyłem dopiero na zdjęciach.
A druciarnia to już chyba dożywotnio będzie moim przekleństwem - nigdy się nie nauczę lepić tego bez gul wielkości planety.
Odpowiedz
#2
Ciekawy temat, na pewno znajdzie zainteresowanie.
Gratuluję wytrwałości w powielanym klejeniu aż tylu prawie identycznych modeli.
Pozdrawiam Wszystkich

Winek (WiesławK)

[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
Odpowiedz
#3
Sądząc po godłach na kioskach, mamy konkretne okręty. Czy autor podał jakie?
Gratuluję wytrwałości i rosnącej kolekcji OP  Smile
Zwodowany:
USS Gambier Bay, USS Heermann, USS San Francisco, USS Oklahoma, USS England, USS Erie, USS Aaron Ward
IJN I-176, IJN I-19, IJN Suzuya, IJN Shimakaze
DKM Hela, U-47
RM Leone Pancaldo
ORP Wicher, ORP Orzeł
Bitwa pod Cuszimą: Tsushima, Kagero
W budowie: IJN Nagato, IJN Taiho, De Ruyter, i wiele innych  Big Grin 
                  Bitwa pod Cuszimą : Aurora, Groznyj
                  Schwimmdock + SMS Undine


[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]  
Odpowiedz
#4
Niestety nie pytałem autora, ale jeśli będzie taka wola to zapytam i dopiszę w galerii.
Ja skupiłem się tylko na przetestowaniu czy wszystko gra.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [G] Bulgoczący Brytol - HMS Storm 1:400 sklejanie testowe Bialy 2 790 02-10-2023, 11:03
Ostatni post: jagdtiger2
  [G] GPM U-570, U-Boot typ VIIC, 1:100 popala 3 3,261 05-03-2018, 07:19
Ostatni post: Tommy T.B.
  [G] U-booty typ II czyli stado wilczków 1:400 Bialy 2 2,895 20-04-2017, 09:57
Ostatni post: Japończyk
  [G] Das Boot; U-96, typ VIIC, skala 1:100, darmowy model Sylwek 5 4,482 20-10-2013, 08:23
Ostatni post: Japończyk

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości