Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Relacja/Galeria] TK-3 z WAK
#1
Witam wszystkich wąchających klej,
to że AH-64 jest już na ukończeniu, a chcąc odpocząć od niego. Zdecydowałem się rozpocząć kolejny model. Model nie wychodzi mi jak Wojtkowi ale on klei dłużej niż ja. Początkowo nie chciałem prowadzić relacji ze względu na to że nie myślałem go skończyć, w krótkim czasie. No ale że model mi się coraz bardziej podoba a WAK w pewnym momencie zmobilizował mnie do pracy. To i postanowiłem że się pokaże.

[Obrazek: th_TK3_001.jpg] [Obrazek: th_TK3_002.jpg] [Obrazek: th_TK3_003.jpg]

Jak już ceva pisał to jest mały problemik z dwoma wręgami. Wcięcie ich głębiej o jakieś 2 mm załatwi sprawę.

[Obrazek: th_TK3_004.jpg]

tutaj wycięta jest  tylko część górna

[Obrazek: th_TK3_005.jpg] [Obrazek: th_TK3_006.jpg] [Obrazek: th_TK3_007.jpg]

Jak już pisałem w relacji ceva nie podobały mi się malowania, wytknięte na spotkaniu w Warszawie. Tutaj nastąpił impuls wydawnictwa że po założeniu błotników miało wyglądać lepiej. Rzeczywiście wygląda lepiej ale od góry.

[Obrazek: th_TK3_008.jpg] [Obrazek: th_TK3_009.jpg] [Obrazek: th_TK3_010.jpg] [Obrazek: th_TK3_011.jpg]

Tutaj stwierdziłem że ładniej będzie wyglądać siatka, której trochę mi zostało z pancera, ale za to zwaliłem żaluzje Sad obiecuje następne wyjdą lepiej.

[Obrazek: th_TK3_012.jpg]

Tutaj zdjęcie poglądowe jakiej wielkości jest karaluszek Smile
[Obrazek: th_TK3_013.jpg]

Muszę tylko coś zrobić z przeklętym aparatem i ze światłem bo zdjęcia wyszły mi tragicznie.
Odpowiedz
#2
Fajnie Pawle że wstawiłeś relacyjkę, zawsze to kolejny pełzacz, no i możemy sobie pooglądać dwie relacje tego samego modelu, i je skonfrontować. Jak na razie jesteście na podobnym etapie, tak więc czekam na aktualizacje związane z układem jezdnym, powodzonka.
Czołgista!
Odpowiedz
#3
Cytat:jesteście na podobnym etapie,
ale szkoda że nie na takim samym poziomie Wink
Odpowiedz
#4
No cóż Pablo, Wojtka w standardzie dogonić to nie taka prosta sprawa. Sam się będę zastanawiał czy zacząć kiedyś model w standardzie. A jeszcze kilku takich robocopów kartonu jest więcej. :wink:
Czołgista!
Odpowiedz
#5
kujot666, ale kiedyś dogonię zobaczysz, jak ja nie to kto ?? Smile
Odpowiedz
#6
To mamy następnego karalucha.
Paweł jak nie Ty to kto? - wierzę w Ciebie :lol:

Pozdrawiam Janek
Odpowiedz
#7
No to teraz we dwóch będzie raźniej :grin: .
Odpowiedz
#8
ceva, no widzisz we dwóch raźniej aż moja relacja spadła na sam koniec Smile

No ale cóż ostatnio nie mam dużo czasu bo urlop zbliża się coraz większymi krokami i czas nadgonić robotę.

Nie będę opisywać problemów bo miałem te same co Wojtek ale mimo to skleja się fajnie.

[Obrazek: th_TK3_019.jpg] [Obrazek: th_TK3_020.jpg] [Obrazek: th_TK3_021.jpg] [Obrazek: th_TK3_022.jpg] [Obrazek: th_TK3_023.jpg] [Obrazek: th_TK3_024.jpg] [Obrazek: th_TK3_025.jpg] [Obrazek: th_TK3_026.jpg] [Obrazek: th_TK3_027.jpg]

Od wczoraj wycinam gąski zobaczymy kiedy skończę.

Niestety aparat odmówił mi posłuszeństwa. Zdjęcia wiem są słabej jakości, ale może uda mi się coś jeszcze z nich wydusić.
Odpowiedz
#9
Cytat:Nie będę opisywać problemów bo miałem te same co Wojtek
A jednak nie szukam na siłę błędów, skoro są.

Powodzenia przy gąskach. Przypadkiem policzyłem ile musiałem wykonać nacięć Olfą żeby wyciąć jedno ogniwko i bez grzebieni i ostróg wyszło mi 16 Confusedhock: .

Działaj dalej niech rośnie w siłę armia karaluchów :mrgreen: .
Odpowiedz
#10
Cytat:A jednak nie szukam na siłę błędów, skoro są.
no są błędy ale nie takie co by się ich przestraszyć Smile
Mam jeszcze filmik z TKSem, który był na pikniku w Mińsku. Jak tylko obrobię to dam linka
Odpowiedz
#11
Cytat:no są błędy ale nie takie co by się ich przestraszyć Smile
Mnie to też zdziwiło że jestem taki odważny :razz: :mrgreen: :mrgreen: .
Odpowiedz
#12
Witam wszystkich po długiej przerwie spowodowane planowym wyjazdem na wakacje. Tuż przed odlotem udało mi się zakończyć TK-3 do stanu takiego, że mogę go pokazać go ogółowi. Zostało mi wyłącznie polakierować modelik a że mam problemy z aerografem, to znaczy nie umiem jeszcze się nim do końca posługiwać to trochę pewnie czasu minie jak pomaluje model lakierem do stanu końcowego. Muszę jednak zakończyć ten proces do naszego zlotu bo zamierzam go zabrać ze sobą.

[Obrazek: th_TK3_029.jpg] [Obrazek: th_TK3_030.jpg] [Obrazek: th_TK3_031.jpg] [Obrazek: th_TK3_032.jpg] [Obrazek: th_TK3_033.jpg] [Obrazek: th_TK3_034.jpg]

Tym razem udało mi się dość porządne zdjęcia zrobić, z czego jestem podwójnie zadowolony.
Odpowiedz
#13
No i nareszcie mój TK-3 doczekał się bliźniaka :grin: . Gratuluję.
Odpowiedz
#14
Gratki Pawle! Zobaczymy go? :mrgreen:
Odpowiedz
#15
Nie wiem tylko czy oznaczenia dobrze przykleiłem czy przypadkiem nie do góry nogami są.
Odpowiedz
#16
Bardzo ładnie prezentuje się ten szkrabik Pawle, gratulacje. Jako że bierzesz go na zlocik to cieszę się podwójnie, będę mógł obejrzeć go z bliska i wtedy zameldować ci moje spostrzeżenia. Razem z bliźniakiem Wojtka fajnie by się prezentowały razem, może kiedyś się spotkają. Confusedmile: Pozdrowionka Pawle i do zobaczyska na zlocie i w kolejnej relacji.
Czołgista!
Odpowiedz
#17
Ja również Ci Pawle gratuluję ukończenia modeliku, prezentuje się świetnie, ja bym dorobił mu jeszcze nity.

Pozdrawiam Janek
Odpowiedz
#18
Hejka,

Gratuluję ukończenia kolejnego pełzacza! :-) Chętnie go "obmacam" na zlocie ;-)

Pozdrawiam!!

PS: te gąski przyprawiają mnie o zawrót głowy :mrgreen:
"Hope is the first step on road to disappointment"
"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru"

[Obrazek: 3001_14_06_20_8_48_02.jpeg]

Odpowiedz
#19
Ja również Paweł gratuluję ukończenia tego chrabąszcza :milbravo: :milbravo: :milbravo:
Bez dwóch zdań ,......jest na czym oko zawiesić :!: Confusedhock:

Pozdrawiam Toni
[Obrazek: wop.png]
Odpowiedz
#20
Fajniasty maluszek.
Gratulacje!
"Duma mnie rozpiera jak groch jelita frontowego oficera"
Odpowiedz
#21
Jeszcze jeden karaluszek na tym forum Confusedmile:.

Gratuluje ukończenia budowy i czekam na postępy w innych Twoich relacjach :wink:.
Odpowiedz
#22
mnie się podoba, choć sa pewne niedociągnięcia jak na przykład troszkę nie tegrs te zawiasy. Ale na dniach będe robił takie same to sie ukorzę jeśli mi wyjda gorsze :grin: :razz:
Generalnie fajnie sie prezentuje nasza ojczysta maszyna :grin:

Pozdrawiam Cool
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [Relacja] Messerschmitt Bf 109E-4 [Kartonowy Arsenał 2/2007] cloudwalker 29 16,155 31-01-2022, 07:55
Ostatni post: Karas
  RMS TITANIC -Mały Modelarz, Relacja z budowy. Peno 6 4,050 14-08-2021, 09:30
Ostatni post: ZbiG
  [R] Trzy pokolenia... Jedna relacja tomo11 6 3,423 14-08-2021, 10:10
Ostatni post: tomo11
  USS ESSEX w.(2014) - RELACJA Z BUDOWY Peno 4 3,456 02-04-2021, 11:24
Ostatni post: Hastur
  [Relacja/Galeria] Das Boot U-116 typ. XB Fly Model nr.16 Dziadek 27 16,035 11-01-2021, 08:36
Ostatni post: Lesio73
  [Relacja/Galeria] Das Boot U-25 typ. IA Fly Model nr.16 Dziadek 39 20,608 11-01-2021, 08:30
Ostatni post: Lesio73
  [R/G] RWD 17W (GPM 31/2018) GALERIA stachooo 49 12,981 02-01-2021, 09:52
Ostatni post: Winek
  [Relacja] Kościół w Porąbce - skala 1:100 Astra28 44 19,771 28-11-2020, 11:34
Ostatni post: Zeppelin
  [Relacja] Brytyjski monitor HMS "M15" Adrian Kacz 31 17,696 28-11-2020, 11:26
Ostatni post: Zeppelin
  [Relacja] T-34/85 "Rudy" MM 1-2 2005 czyli powrót do dzieciństwa :) Roland 5 4,362 27-04-2020, 09:57
Ostatni post: Karas

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości