Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jak skutecznie zwijać
#1
Mam pytanie jak skutecznie zwijać lufy armat, rury wydechowe i tp. "zawijątka" aby ich nie zniszczyć, powyginać i nie pofałdować. Kleje drugi model, myślałem że już dam sobie radę z tym problemem, a tu kolejny raz lufa jest do wyrzucenia. Proszę o pomoc.
Odpowiedz
#2
Odpowiedz bedzie bardzo prosta. Podkladka pod myszke, a wlasciwie gabka z podkladki i roznego rodzaju, srednicy walki. Ktorymi na podkladce walkujesz sklejeny element.
Najlepiej zaczac od wiekszego potem przeczodzac do coraz mniejszego walka tak zeby element ktory walkujesz sam zaczal sie zamykac w walek.

Pozdro.
Odpowiedz
#3
Dobrze jest jeszcze od strony niezadrukowanej posmarować BCG+j.w.
Odpowiedz
#4
Cześć
jako właek doskonale sprawdza się rura od odkurzaczaSmile
Pozdrawiam
Ewa
Odpowiedz
#5
rura odkurzacza tak, ale do zwijania w skali 1:1
mniejsze modelarskie elementy to naprzykład na wiertłach czasem nawet średnicy 1mm
SZAD
"Kruca bomba mało casu"
----------------------------------------
Odpowiedz
#6
Lub na starej antenie od radia - teleskopowa, o różnych średnicach.
Najlepsze modele są dopiero przed nami...
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku
======== projekty ========
[Obrazek: mazurff4.png] - projekt zawieszony
Odpowiedz
#7
Dzięki bardzo przetestowałem i sprawdza się świetnie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości