Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie kupić model (oprócz allegro).?
#1
No właśnie taki mały problem mam, bo w Empik'u byłem, ale dostępny był tylko Mały Modelarz i Kartonowy Arsenał.
Gdzie mogę kupić np. Kartonową Kolekcje albo inne, czy w Empiku jest też dostępna Kartonowa Kolekcji ?? Niestety modelarskiego u mnie w pobliżu nie ma, a z allegro nie bardzo chce mi się zamawiać.
Odpowiedz
#2
To zamawiaj bezpośrednio z wydawnictw.

http://www.kartonowakolekcja.republika.pl/
http://www.modelik.pl/
http://www.orlik-models.pl/
http://www.gpm.pl/

Pozdrawiam.

Odpowiedz
#3
Fajnie by było jak byś napisał jakie miasto. Poza tym w Empiku KK jest dostępna i jest tam nawet możliwość zamówienia z innego salonu. Ja kiedyś zamówiłem WAKa bo okazało się że wszystkie na półce były pogięte. Są jeszcze sklepy internetowe wydawnictw np. wak.pl, modelik.pl... No i dział Giełda.
Odpowiedz
#4
Kartonowa kolekcja jest dostępna w empikach. Jeśli go nie ma akurat w twoim to znaczy ,że go już wykupili lub nie dostarczyli. Poproś wtedy o dostarczenie takowej na pewno to zrobią.
Odpowiedz
#5
Partyzancie - nie do wszystkich Empików KK dociera - w obydwu gliwickich nigdy ich nie widziałem (tak samo jak WAK'ów) - a zaglądam tam często.
Odpowiedz
#6
Dokładnie wiem to samo było z empikiem w Mińsku. Poszedłem do obsługi i powiedziałem , że chciałbym aby na półkach były WAK i KK. Panie zapisały i faktycznie do dnia dzisiejszego te modele się pojawiają w tym empiku. Wystarczy zwrócić uwagę.
Odpowiedz
#7
Ja mieszkam w Jastrzębiu Zdroju i tutaj w Empiku byłem, wogóle podchodzę do takiej młodej dziewczyny, która stała na kasie i pytam się czy są modele kartonowe do sklejania, to jakoś tak dziwnie popatrzała na mnie i powiedziała, że nie ma.

Ale nie dawało mi to spokoju i zacząłem sam szukać, znalazłem je szybko w dziale Hobby.
Jeszcze raz tam muszę podjechać i porozmawiać z bardziej kompetentną osobą (może taką znajdę) na temat innych wydawnictw modeli kartonowych.
Odpowiedz
#8
Zgłosiłem Empik w Jastrzębiu do odstrzału, moja ekipa się tym zajmie Smile

Simo, warto przejrzeć forum jest odpowiedni dział do tego ba na portalu i w linkach masz namiary do wydawnictw i sklepów.
Odpowiedz
#9
Tak jak pisałeś Partyzant. Byłem ponownie w tym Empiku i zapytałem czy nie dało by się sprowadzać innych wydawnictw modeli. Ku mojemu zaskoczeniu zgodzili się od razu, bez zbędnego gadania - tylko zapisał co mnie interesuje i mówił, że inne wydawnictwa m.in Kartonowa Kolekcja będzie na pewno dostępne .

Po za tym dzięki za inne linki bezpośrednie do wydawnictw, też pewnie skorzystam.
Tak, że pewnie już niedługo moja pierwsza relacja. PDT_Armataz_01_29
Odpowiedz
#10
Wiem że temat stary, ale zapytam:
Czy w Empiku Zakopianka są dostępne modele kartonowe czołgów lub samolotów? Najlepiej KK. Proszę o szybką odpowiedź bo jutro jadę do Krakowa (Mam 90km) i chciałbym to wiedzieć. Dzięki
Odpowiedz
#11
W ępiku znajdziesz raczej bieżące numery wydawnictw, w przypadku KK będzie to szybowiec PW-5 Smyk.
"Duma mnie rozpiera jak groch jelita frontowego oficera"
Odpowiedz
#12
Dzięki, a czy znajdę tam Hala Modelika ew. MMa?
Odpowiedz
#13
W ĘPiKu znajdziesz: Hala, MM, WAK, KK, Answer, a od niedawna również Model - Hobby. Oczywiście, tylko bieżące numery. Jakby co, zawsze można zapytać w informacji.
Pozdrawiam.
Na macie:  Lockheed P-38G
W pudełku leżą napoczęte TKS, Buffalo i Mustang - może kiedyś je skończę.
Odpowiedz
#14
Dzięki! To teraz muszę sprawdzić jakie są najnowsze modele z tych wydań
Odpowiedz
#15
A ja mam pytanie trochę z innej beczki - czy w ogóle coś z Małego Modelarza aktualnie wychodzi? Na stronie LOK w zasadzie istnieje możliwość zakupu tylko i wyłącznie numerów sprzed 2012 roku.....
Na macie: ???
Moje wypociny:
A6M2 Mitsubishi Zero
Nie ukończone:Ba-64
Odpowiedz
#16
Nie sugeruj się ani rokiem, ani numerem. Oni mają "swój świat" całkowicie odmienny od naszego.
Odpowiedz
#17
Ostatni model z numeracją 7-8-9/2011 wyszedł bodajże w czerwcu 2013. Teraz czekamy na Bismarcka zapewne o numerze 10-11-12/2011.
Po Bismarcku mogliby wydać 2 modele z numeracją 1-12/2012 i 1-12/2013 i już będą na bieżąco :lol:
Odpowiedz
#18
(26-03-2014, 10:33)yogi link napisał(a): Ostatni model z numeracją 7-8-9/2011 wyszedł bodajże w czerwcu 2013. Teraz czekamy na Bismarcka zapewne o numerze 10-11-12/2011.
Po Bismarcku mogliby wydać 2 modele z numeracją 1-12/2012 i 1-12/2013 i już będą na bieżąco :lol:

Czyli jednym słowem - z "partyzanta" można liczyć na kolejne wydania Smile
Na macie: ???
Moje wypociny:
A6M2 Mitsubishi Zero
Nie ukończone:Ba-64
Odpowiedz
#19
W przyszłym tygodniu trafia na drukarnię i do połowy kwietnia w dystrybucji.... Big Grin (już jest mój  :twistedSmile
Aby palce były w stanie wykonać to czego oczy nie widzą a głowa wymyśli / Nikt nie mówił, że będzie łatwo i dotrzymał słowa
W stoczni   #  Hall of fames: Mosquito / PZL P11cRXIIID Lublin / P47D-11 Thunderbolt / HMS Ark Royal Mosq uito
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Gdzie nabyć w Niemczech AZBEST 11 8,683 15-12-2023, 09:09
Ostatni post: ges
  Model kartonowy z wręgami i "pudełkami" jak to spasować? ssokolow 3 2,684 14-03-2020, 11:00
Ostatni post: Lukee
  PZL P 37B Łoś od Fly Model niegodziwy 3 2,825 12-10-2018, 09:33
Ostatni post: Andrzej Px48
  [P] Free Model MIRAGE III C 1:30 xoxsc 3 3,464 04-03-2016, 02:04
Ostatni post: GTiStyle
  Model silnika do t34/ 85 ???? gmeracz 0 2,330 05-02-2016, 04:55
Ostatni post: gmeracz
  [pytanie] ijn Nachi Angraf model piotr74 5 4,326 04-02-2016, 01:19
Ostatni post: piotr74
  Fly Model Tone wyd I vs wyd II Grzegorz1982 1 2,820 22-10-2014, 12:30
Ostatni post: negocjator
  ijn tone fly model i ijn nagato fly model Grzegorz1982 2 3,329 16-10-2014, 03:11
Ostatni post: Grzegorz1982
  Czym można przykleić model do plexi? kirasier 3 2,858 09-06-2014, 01:32
Ostatni post: kirasier
  Tradycyjnie - jaki model? marcelo80 5 3,900 13-03-2014, 12:55
Ostatni post: marcelo80

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości