Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PZL - 23 Karaś - Potrzebne zdjęcia, plany, materiały
#1
Witam

Szukam planów, schematów, zdjęć itp itd do budowy PZL -23 Karaś. Zdjęcia w internecie to przeważnie stare, ogólne zdjęcia słabej jakości lub relacje z budowy. To tego co chcę zrobić to mi nie wystarcza :grin: Jeżeli ktoś dysponuje czymś lepszym to proszę o kontakt na priv lub meila pmarcin1987@wp.pl

A jeśli ktoś mieszka w Krakowie niedaleko muzeum lotnictwa i ma możliwość, chęć i czas, to znajduje się tam replika Karasia w 1:4. Za takie zdjęcia dałbym wiele :grin:

Głównie chodzi mi o powierzchnie całego samolotu, silnik i kabinę.
Odpowiedz
#2
Mogę Ci posłać monografie na maila.Chcesz?Mam tego troche na kompie.Nie wiem czy przejdzie przez maila ale spróbować można.pozdro.
Aha.Nie sugeruj sie karasiem z gomixu...to jest jakaś fatastyka.
Odpowiedz
#3
Jasne Smile przyjmuje wszystko i w każdych ilościach :grin:
Dziękuje!
Odpowiedz
#4
Monografia wysłana. :mrgreen: .Teraz spadam do roboty a po pracy zajmę sie zdjeciami.Pozdro. :mrgreen:
Odpowiedz
#5
koper, dziękuje monografia doszła, czekam na zdjęcia Smile
Odpowiedz
#6
pmarcin, mieszkam w Krakowie i mogę się wybrać do muzeum Smile
Odpowiedz
#7
Wysyłam pierwszą część zdjęć.
Odpowiedz
#8
Masz tu fajny link.Moze sie przyda.Jest narazie 14 stron na których są fotki karaśka.Klikasz na fotke i masz.Można je trzykrotnie powiekszyć.Silnik i wnetrze. :mrgreen: :mrgreen: Pozdrawiam.

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=45931&page=4
Odpowiedz
#9
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?i...37aac3f429
Odpowiedz
#10
koper, zdjęcie wysłałeś na pocztę bo nic jeszcze nie dotarło? Sad. A te linki już oglądałem, bardzo fajne zdjęcie, ciekaw jestem czy są zgodne z oryginałem?, ale samo wykonanie takiego czegoś w programie, to jak sklejenie modelu :lol:
Odpowiedz
#11
koper, ten link co podałeś to rewelacja w szoku byłem. Tez bym chciał tak umieć robić jak oni coś niesamowitego.
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwycięstwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"
Krytykować może każdy głupiec. I wielu z nich tak robi.
Odpowiedz
#12
Ci graficy poświęcają pewnie równie dużo czasu na stworzenie takiego projektu, co my na sklejenie modelu Smile
Odpowiedz
#13
Wydaje mi sie że troche wiecej czasu.....Ten koleszka z powodzeniem mógłby projektować świetne kartonówki.Gdybym miał taki talent i doświadczenie,z pewnością miał bym też swoje wydawnictwo.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zdjęcia samolotów i nie tylko. wrobel150 3 4,153 17-08-2014, 10:40
Ostatni post: sheldon
  [szukam] Materiały dotyczące Bell ah Cobra i f 104 Starfighter ReVan_1991 1 3,134 02-12-2013, 03:40
Ostatni post: michal_andy
  P-40M w American Airpower Museum (zdjęcia) cotlet 5 3,419 18-07-2012, 03:04
Ostatni post: cotlet
  MiG-3 - potrzebne zdjęcia Bullet 2 3,776 28-06-2010, 12:12
Ostatni post: Bullet
  Plany samolotów Egon2 0 2,889 24-06-2010, 05:53
Ostatni post: Egon2
  Potrzebne plany śmigłowca CSH-2 Rooivalk ReVan_1991 2 3,001 19-05-2010, 10:15
Ostatni post: ReVan_1991
  Airshow Krzesiny 2007 [zdjęcia] Shady 13 7,634 29-06-2007, 04:37
Ostatni post: Marzen
  plany modelarski depronowca msegen 1 6,232 21-06-2007, 10:19
Ostatni post: szerszen93

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości