Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dodawanie fotek...
#1
Witam i pytam czy macie jakieś problemy z PHOTOBUCKET ???? U  mnie jakoś nie dodaje zdjęć i niemam podglądu do albumów. Proszę sprawdzić u siebie , dziwna sprawa.
Odpowiedz
#2
Już chyba nieaktualne, przepraszam , to coś w moim kompie .
Odpowiedz
#3
Chyba jednak u nich. Jakiś czas temu miałem podobny problem.
Odpowiedz
#4
Ja też tak miałem. Galeria Gladiatora opóźniła się o cały dzień właśnie z powodu niemożności dodania zdjęć. Innym razem na parę godzin wcięło mi wszystkie zdjęcia z wszystkich relacji, ale za parę godzin wszystko wróciło. Ten typ tak ma i trzeba być cierpliwym po prostu.
Pozdrawiam.
Na macie:  Lockheed P-38G
W pudełku leżą napoczęte TKS, Buffalo i Mustang - może kiedyś je skończę.
Odpowiedz
#5
Dokładnie tak samo , wcięło fotki i rub co chcesz. Aż tu nagle bum i są znowu. Czary jakieś czy cuś ??? A może nowszy szpiegul się gdzieś próbuje zainstalować ????
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dodawanie zdjęć do relacji z budowy btomko 1 1,949 01-02-2021, 10:03
Ostatni post: SZAD
  Dodawanie zdjęć JO 4 2,500 28-10-2018, 05:23
Ostatni post: JO
  Kilka fotek z Jaworzna Galo82 1 2,285 02-09-2018, 05:32
Ostatni post: radzias
  NATO DAYS Ostrava 2010-kilka fotek ReVan_1991 5 3,540 17-08-2011, 07:41
Ostatni post: VERGIL25

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości