Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UWAGA! - WIRUS!
#1
  Nie wiem, w jakim dziale ostrzeżenie to wstawić; wybrałem najbardziej oglądane.
  Na stronie, czy jak to się tam zwie: KARTONWORK jest jakiś wirus. Przy wejściu na tę stronę blokuje on, ten wirus, cały komputer. Odkręcenie tego jest trochę upierdliwe.
  Jeśli ostrzeżenie jest już nieaktualne - proszę Panów Moderatorów o jego skasowanie.
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#2
Z ciekawości sprawdziłem i żadnego wirusa mi nie wykryło.
strona śmiga aż miło.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#3
  To bardzo dobrze - ostrzeżenie uważam w takim razie za niepotrzebne. Ja nadziałem się dzisiaj rano. Między godz 0600 i 0700. Z linka.
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#4
Nie wiem czy to wirus czy co, ale jak wchodzę na ta stronę na komórce to widzę tylko naglowek i później pusta strona, na komputerze z kolei strona działa normalnie...
Odpowiedz
#5
  Ostrzeżenie o tym było na konradusie dnia 29.06.
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#6
Na stronach kartonwork jest w jednym podpisie link do strony która jest na czarnej liście ponieważ jest tam dziwny skrypt Java. Większość takich informacji o wirusach pojawiają się w programie Kasperski.
Odpowiedz
#7
Ja tam nie wiem co tam jest złego, ale avast mi wykrywa wirusa i blokuje ta stronę.
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwycięstwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"
Krytykować może każdy głupiec. I wielu z nich tak robi.
Odpowiedz
#8
Dex nie bez kozery dałem ostrzeżenie.Mnie też antywirus blokuje tę stronę.
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
#9
Mnie zaś wyświetla się jedynie nagłówek - no i z linków tam dałem radę tylko wejść na Grand Prix.
[Obrazek: th_sww_zpsf23bd504.jpg]
Ukończone: J2M3 "Raiden"Ki-46 | F4F-3 Wildcat
Odpowiedz
#10
A mi na Windows 7 działa OK, antywirusy Symantec i GData nic nie wywalają. Natomiast przy próbie otwarcia strony na Linuksie otwiera się tylko nagłówek i nic więcej :-(
Odpowiedz
#11
Preziu Smile no nie mogłem się powstrzymać Smile

Panie i panowie, chociaż płci przeciwnej nie ma chyba.

Problem kartonworka zostawmy tamtejszym adminom. Wam chciałbym tylko wytłumaczyć że samo forum nie przenosi wirusów ani nie jest nośnikiem wirusów (no chyba że sam admin coś napisze). Wasze programy antywirusowe są  tak ustawione by myśleć z wyprzedzeniem. Oznacza to że sprawdza strony które są podlinkowane do nadrzędnej. Tak było też w tym poście. Teraz już to zostało usunięte. O ile się czyta ostrzeżenia to nie ma problemu. Pamiętajmy że antywirus nie ma własnego rozumu i działa tak jak mu powiemy.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  UWAGA! Dotyczy zapasu kolorów w wycinankach. ZbiG 10 5,321 21-03-2012, 10:56
Ostatni post: ZbiG
  UWAGA!! BUBEL! ZbiG 7 4,268 14-03-2012, 01:35
Ostatni post: Fisk78

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości