Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
www.pdf-model.pl Czyli wydrukuj i sklej.
#1
Witam.
Stworzyłem stronę internetową poprzez, którą mam zamiar sprzedawać moje modele w wersji elektronicznej. Czyli wydrukuj i sklej.

http://www.pdf-model.pl

Na razie jest tylko jeden model „USS Monitor” ale już niedługo będzie „CSS Virginia” i inne modele. Oprócz tego mamy poradnik, dział historyczny oraz stronę z linkami.
Strona będzie sukcesywnie rozbudowywana.
Odpowiedz
#2
Jeśli strona będzie rozbudowywana, warto może poprawić wyraz "wierzy" na "wieży" w akapicie o konstrukcji okrętu, gdyż występują tam obok siebie obie te formy. Dział "Historia" jest bardzo ciekawy, lecz we wielu zdaniach brakuje przecinków. Niektóre zdania są niepoprawne logicznie, przez co nieco ciężko się ten tekst czyta.

Przykład- "29 grudnia 1862 roku Monitor wyruszył w swoją ostatnią podróż na holowany przez bocznokołowiec Rhode Island w wieczorem 30 grudnia rozszalał się sztorm."
Odpowiedz
#3
Ciekawa oferta , pomyśl nad płatnością smsem , chociaż to podroży cenę modelu , i przez PayPal + strona po angielsku co zwiększy zasięg strony na klientów zza granicy.
Odpowiedz
#4
(06-02-2010, 12:32)michal_andy link napisał(a): warto może poprawić wyraz "wierzy" na "wieży" w akapicie o konstrukcji okrętu, gdyż występują tam obok siebie obie te formy. Dział "Historia" jest bardzo ciekawy, lecz we wielu zdaniach brakuje przecinków. Niektóre zdania są niepoprawne logicznie, przez co nieco ciężko się ten tekst czyta.

Przykład- "29 grudnia 1862 roku Monitor wyruszył w swoją ostatnią podróż na holowany przez bocznokołowiec Rhode Island w wieczorem 30 grudnia rozszalał się sztorm."

PDT_Armataz_01_23 Wielkie dzięki. Dopiero teraz to zauważyłem. Stylistykę poprawię.
(06-02-2010, 09:47)Orion link napisał(a): Ciekawa oferta , pomyśl nad płatnością smsem , chociaż to podroży cenę modelu , i przez PayPal + strona po angielsku co zwiększy zasięg strony na klientów zza granicy.
Już nad tym pracuję i będzie to zrobione w następnym etapie budowy. Jest to trochę skomplikowane zarówno pod względem informatycznym jak i językowym.
Mimo wszystko po polsku piszę „trochę” lepiej niż po angielsku  PDT_Armataz_01_22
Odpowiedz
#5
Płatności smsem wcale nie tak trudno zrobić. Np. wapacz oferuje takie usługi...
Odpowiedz
#6
Tylko, że do autora modelu trafia ok. 40% pobranej kwoty za smsa. Wiec jak teraz przy 4zł do autora trafia 2,4...
Smsy stają się opłacalne przy bardzo dużym transferze. Myślę, że wystarczy płatność przez PAY ewentualnie normalnie na konto.
Trzymam kciuki za powodzenie takiej strony (prawdopodobnie pierwszej).
Odpowiedz
#7
Trwało to 7 lat ale w końcu udało mi się skończyć model CSS Virginia i popełnić małą dioramę bitwy pod Hampton Roads
[Obrazek: s-l1600_zps5s7501ow.jpg]

[Obrazek: s-l1600%202_zpsijg0nggw.jpg]

[Obrazek: szczegy_zpsfbo4l075.jpg]

[Obrazek: MS376p47-MonitorPlan-print-1.jpg]

[Obrazek: uss-monitor-model-1_zpsi4zzdtwc.jpg]

[Obrazek: Gra_zpsa36wpura.jpg]

Jeżeli ktoś ma ochotę zrobić podobny model to zapraszam na moją stronę http://www.pdf-model.pl
Na stronie jest również dział historyczny http://www.pdf-model.pl/pl-pl/historia
i poradnik modelarski http://www.pdf-model.pl/pl-pl/poradnik-modelarski

[Obrazek: uss%20monitor%202_zpsxopqvu7s.jpg]

[Obrazek: uss-monitor-model-plan_zpstcmun0y9.jpg]
Odpowiedz
#8
Brawo Edwardzie  Smile
Fajnie, że dociągnąłeś projekt do końca. Mam nadzieję, że pokażą się kolejne modele na Twojej stronie. 
Życzę sukcesu.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  INTERNETOWY SKLEP MODEL HOBBY -MODEL-HOBBY- 21 14,734 07-03-2023, 12:32
Ostatni post: -MODEL-HOBBY-
  Sklep internetowy Fly Model lukasold 2 7,375 19-01-2017, 01:11
Ostatni post: Sebastian1578
  Sklep internetowy wydawnictwa SKLEJ-MODEL - oraz "komis" modelarski Jurgen 3 6,005 12-04-2016, 08:27
Ostatni post: ogadseret
  pdf-model.pl Edward Teach 3 4,838 27-08-2011, 05:22
Ostatni post: Edward Teach
  Sklep modelarski MODEL-HIT - www.model-hit.pl - Oświęcim pilar_80 3 6,988 20-12-2010, 02:08
Ostatni post: pilar_80
  wykaz sklepów modelarskich / model@rstwo polska witryna modelarska / SZAD 0 3,689 29-04-2010, 07:51
Ostatni post: SZAD

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości