Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[darmowa książka] Podstawy projektowania modeli kartonowych w Blenderze (j. ang)
#1
Mam bardzo dobrą wiadomość dla tych, którzy pragną zacząć projektować modele w Blenderze (zanim przerzucą się na Rhino 3D oczywiście (:-D).
Otóż całkiem niedawno (kilka godzin temu w zasadzie) ukazała się całkowicie darmowa i świetna książka dla początkujących dotycząca właśnie projektowania w Blenderze modeli kartonowych. Pozycję oceniam bardzo wysoko ze względu na wyjaśnienie w niej wielu podstawowych kwestii, dołączone pliki źródłowe a nawet skrypty i całe mnóstwo praktycznych porad. Czyta się to wyśmienicie.
Autorem jest David Guzmán. Nie zapominajmy podziękować autorowi za jego pracę.
Zainteresowanych odsyłam pod ten adres.

Pozdrowienia wszystkim

--

ART (Autoryzowany Instruktor Rhinoceros w Polsce)
ARGT (Autoryzowany Instruktor RhinoGold w Polsce)

PS. Na stany projektowego zwątpienia lub graficznego załamania polecam wyłącznie Rhinoceros i to 2 razy dziennie, przed użyciem lub w przypadku wątpliwości, skonsultuj się z producentem lub ze mną...
Rhino 8 rulez
Odpowiedz
#2
o super dzięki przyda się na pewno Wink

co prawda i tak najwięcej, praktycznie cały czas spędzam w 3D Studio Max, no ale fajnie będzie poczytać tą książkę bo modyfikatory są podobne Wink

PS. przy okazji zachęcam do obejrzenia filmiku przygotowanego przeze mnie i moich kolegów, który prezentuje po części moją szkołę Smile :

http://www.youtube.com/watch?v=VCw4-m8jnSc

PS. Napisom końcowym do końca nie wierzcie, bo ci co najmniej (lub w ogóle nie modelowali) robili to wpisali się najwięcej razy Big Grin

no i jeszcze raz oczywiście dziękuję za linka do książki i za samą książkę Smile
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Książka "projektowanie papierowych modeli okrętów" Andrzeja Samka prezes01201 5 4,409 03-08-2022, 08:24
Ostatni post: Lukee

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości