Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ursus C45/451 modelik
#1
Witajcie ;]
Właśnie dostałem paczkę z ursusem C-45 i starem 660[w innym wątko o nim napiszę.]
No tak.Jest to pierwszy traktor Modelika i powojennej polski.Opracowanie w 6 stopniowej skali stawiam na 5 dlatego że jest to super opracowanie detali [autor przewidział nawet śruby do wycięcia !!!],wachacz ruchomy ,koła skrętne i obracające się.Jednak modele mają swoje minusy.
np przewody trzeba samemu wyginać [brak wzoru]
nie ma lini pomocnych dzieki którymi wiemy gdzie trzeba paginować
Do modelu oczywiście jest przyczepa . jednak nie podoba mi się w niej kolor .Oczywiście nie brak haseł propagandowych ''Niech żyje ukochany nauczyciel ,przyjaciel i wychowawca młodzieży polskiej towarzysz Bolesław Bierut!''
Podsumuwując wierzę że po sklejeniu będzie sie ładnie prezentować taki zestaw.Skan przykładowy pokaze później
...."czym różnię się od innych(niczym)robie to co umiem
Mam zdolności wybitne(może)Wiem że mnie rozumiesz
Wiem że dużo umiesz więc w siebie brachu uwierz..."
Odpowiedz
#2
wczoraj jeszcze jak przeglądałem już zobaczyłem błąd.Na tym arkusz traktora wyżej pokazane.
amianowicie części 2*** i 2a.2a jest chyba o jedno za mało.
Oczywiście wszystkie prace z modelami rzucam i biorę się za tego ursusa.raczej za przyczepe się wezmę na początek.
...."czym różnię się od innych(niczym)robie to co umiem
Mam zdolności wybitne(może)Wiem że mnie rozumiesz
Wiem że dużo umiesz więc w siebie brachu uwierz..."
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  A6M2 Zero - Modelik Seba77 2 5,403 16-08-2017, 06:50
Ostatni post: Seba77
  Hydromil II - współczesny wóz bojowy Policji - Modelik ireksir 4 7,063 16-09-2009, 08:20
Ostatni post: ireksir
  Grumman F-3F-1 Modelik 12/97 1:33 Maciej 0 4,389 12-01-2007, 06:28
Ostatni post: Maciej

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości