Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
F-15 Eagle 1:32 Modelart
#1
Witam
Ostatnio popełniłem ten model dla rozruszania paluszków po długiej przerwie . Model spasowany bardzo dobrze i można go śmiało polecić . Kilka elementów przerobiłem sobie by lepiej się sklejało . Postanowiłem go zrobić prawie na full wypasie , brak tylko odchylonego dziobu z anteną radaru . Owiewka nawet spasowała z F-15 C GPM-u
[Obrazek: f15modelart.th.jpg][Obrazek: f15modelart1.th.jpg][Obrazek: f15modelart2.th.jpg]

[Obrazek: f15modelart9.th.jpg][Obrazek: f15modelart8.th.jpg][Obrazek: f15modelart7.th.jpg][Obrazek: f15modelart6.th.jpg]

[Obrazek: f15modelart5.th.jpg][Obrazek: f15modelart4.th.jpg][Obrazek: f15modelart3.th.jpg][Obrazek: f15modelart10.th.jpg]

[Obrazek: f15modelart11.th.jpg][Obrazek: f15modelart12.th.jpg][Obrazek: f15modelart13.th.jpg][Obrazek: f15modelart14.th.jpg]

[Obrazek: f15modelart15.th.jpg][Obrazek: f15modelart16.th.jpg][Obrazek: f15modelart22.th.jpg][Obrazek: f15modelart21.th.jpg]

[Obrazek: f15modelart20.th.jpg][Obrazek: f15modelart19.th.jpg][Obrazek: f15modelart18.th.jpg][Obrazek: f15modelart17.th.jpg]

I bonusowe z obsługą techniczną Wink
[Obrazek: f15modelart23.th.jpg]

Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Oooo fajny model. 1:32?? nietypowa skala. Może w przybliżeniu 1:33Big Grin Co to jest za wydawnictwo modelart. Mają coś fajnego w swojej ofercie? Wygląda na dość szczegółowo opracowany model. Taśemki ostrzegawcze to twój pomysł czy był w zestawie? F-15 ma hak hamujący??? Kurcze nie wiedziałem. Ogólnie dla mnie bombaBig Grin No i najlepszy jest technik który zagląda do kabiny. Pewno jego kolega wlazł już do środka i coś tam kombinujeBig Grin
Odpowiedz
#3
Antonov26 nietypowa? No nie wiem akurat w plastiku to standard i stąd wzięta. Modelart to czeskie wydawnictwo. Głównie mają modele do druku. Ta F-15 maja w kilku malowaniach. I troszkę jeszcze innych modeli. Nawet Answer wydał jeden (tego miałem) model drukiem E.Zarkova i też był w skali 1:32.

Rolo a obsługa w dechę!. To juz wiadomo gdzie znikneli ;-) do woja ich wzieli.
Odpowiedz
#4
Nietypowa dla kartonowego świata miałem na myśli oczywiście.
Odpowiedz
#5
Fajny temat, w dodatku świetnie wykonany Smile Gratuluję niezłego powrotu do sklejania!  :milbravo:
Odpowiedz
#6
Antonov26 tasiemki były w zestawie .
Jeszcze fotki fotela , mało przypomina oryginał ale taki jest w modelu :
[Obrazek: foteli.th.jpg][Obrazek: fotel1sq.th.jpg]

Odpowiedz
#7
Ojtam ojtam. Ważne że sklejony czyściutko. I tak bardziej przypomina fotel pilota niż np: w Su-22 z MMaBig Grin. A co to za majster się znów do niego dobiera :grin:. Po jego minie śmię twierdzić, że właśnie skończył budowę tego fotela. Może więc ustalcie między sobą kto jest wykonawcą modelu, żeby później jakichś chorych jazd i kwasów nie było hahahaha. POZDRO
Odpowiedz
#8
Pięknie wykonany model!
Ładne krągłości (może z wyjątkiem spodniej strony dzioba), świetnie wykonane zbiorniki paliwa, uzbrojenie, hamulec aerodynamiczny i reszta... Razi trochę krzywe podwozie i brak wnęki hamulca (chociaż to akurat nie wina wykonawcy - ale przy takim starannym wykonaniu to mogłeś się pokusić o zagłębienie).
A tak na koniec to powiem, że nie jestem zwolennikiem zbytniego "otwierania" samolotów - wystarczy owiewka kabiny by podziwiać wnętrze, może wychylone klapy i wystarczy. Zbytnie pootwieranie zaburza sylwetkę. Takie moje zdanie i finito...
Pozdrawiam
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [G] GPM F-15E Strike Eagle, 1:33 popala 2 2,778 05-03-2018, 07:28
Ostatni post: Tommy T.B.
  [Galeria] Bald Eagle - Canon struna 8 5,982 03-07-2008, 10:16
Ostatni post: kopajt
  Nowy P51D "Cripes A'Mighty" Modelart 1/32 milenio3 9 5,602 28-09-2007, 10:23
Ostatni post: gacek9003

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości